Şimdi Ara

Yeni 110 Cap Server - Profesyonel emek server arayanlara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Server 4.gününde Online 250 oyuncuya ulaşmış durumda..
  • Server Online 400 oyuncuya ulaşmıştır.
  • Server Online 500+ Oyuncuya ulaşmıştır.
  • Server Online 600+ Playera ulaşmıştır.Profesyonel uzun ömürlü server arayanlara duyurulur
  • online kaç oyuncu var ?? server savaşları nasıl kalabalık var mı biraz bahseder misiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnverPasha

online kaç oyuncu var ?? server savaşları nasıl kalabalık var mı biraz bahseder misiniz..

Online 700 oyuncuya ulaştı. İp limit 3 oldugundan oyunda botdan çok player var bu yuzden haliyle kale savaşıda kalabalık.
  • planetsro P kullanıcısına yanıt
    geliyorum o zaman bana destek çıkın :) böyle olması güzel..
  • Server Online oyuncu sayısı 1000'e ulaşmış :)
  • Serverda online 1200 üzeri oyuncu var oldukça iyi.
  • www.planetsro.com Power sistem 110 cap 1 aydır açık
    www.rsilkroad.com Fight sistem 110 cap 9 aydır açık
  • Serverda 1200 + online oyuncu var.Türkiyedeki en iyi server
  • Server aktifdir. Türkiyenin en büyük serverı şuanda
  • Türkiyenin en iyi serverı tercih edebilirsiniz.
  • Server aktifdir tercih etmenizi öneririm. 1200 Online playerı var
  • 1300 + gerçek player.Türkiyenin en iyi en fazla oyuncusu olan serverı
  • quote:

Orijinalden alıntı: globalsilkroad

1300 + gerçek player.Türkiyenin en iyi en fazla oyuncusu olan serverı

Şimdi sitenize baktım oyuncu sayısı 743 gözüküyor. Gerçi sabah saatleri sayılır. 1376 oyuncu rekoru gözüküyor. Şuan bu kadar oyuncu 2 günde bıraktı mı yoksa sabah saatleri olduğundan online mi değil?
    Bir de sormak istediğim oyuncunuz var elbette ancak daha 2 gün öncesine kadar Custom Silkroad'da oynuyordum. 3 ay emek verdim uğraştım. Oyun gayet iyi gidiyordu baya player toplamıştı ancak Gm nin yaptığı hatalar yüzünden oyuncu sayısı bayağı eridi. Şuan da kapandı sanırsam 2 gündür check yazıyor oyunda. Demek istediğim o kadar emek verdim hepsi bir anda uçtu gitti. Sırf bunun için garanti
    uzun süreli bir sw. arıyorum. JoySro başlayacaktım ancak çok uzun süre önce açılmış olması ve de oldukça zor olması ve Full olması beni caydırdı. Sizin sw nizde yine uzun süreli sayılır. Bu saatten sonra başlanır mı bilemiyorum.

• xxkowboyxx X kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle söyliyim ben 3-4 gün oynadım.Ama server zor sanıldığı gibi kolay değil 110 level bir karakteri 1 günde yapıyorsunuz o problem değil biraz sp sıkıntısı çekebilirsiniz bazı classlarda onu da bota verip o sp açığını kapatırsınız.Ama para sıkıntısı çok fazla yani önceden oynamış adamlar power silahları felan yapmış oluyor ama o power silahları yapmak çok zor ve de 1 power silah 35B den başlıyor + sına göre yükseliyor ben cleanden bahsediyorum.Ben şöyle diyim ben sabaha karşı 4-5 gibi kervan çekerek 2-3 günde ancak 15b biriktirebildim.Yani bi silah için hem uykunuzdan olacaksınız hemde 6 gününüz sadece bir power silah için gidiyor.+ basmaya gelince o çok zor işte server başlarında +'sını basan basmış zaten.Şuan gir +6 +7 zor basılıyor ki +16 herkesin seti.Online oyuncu sayısı sitede ne gösteriyorsa onu kesinlikle 2 ye bölün çünkü semerkanda girdiğinizde göreceksiniz ki o kadar çok stall char var ki her yer dolu oyun kasıyor resmen oraya ışınlandığınızda.ip limit 3 olduğundan 3 .charı da açan vardır elbet ama 2 kesin.Ayrıca oyunda sevmediğim bir diğer yan çok fazla küfür var, guildler arası restleşmeler dolayısla o kadar çok küfür varki her saniye global de küfürleşmeler.Heleki Fortress war sonrası ekran doluyor öyle söyliyim.Diğer türlü oyun güzel eğer vaktiniz varsa oynanabilir.Ama dediğim gibi emek vermek lazım.Şuna da değineyim oyunda para yapma imkanları çok kısıtlı sadece kervan diyebilirim.Çünkü moblardan düşen novaların fiyatı 100m'ye satılıyor parçası silah set farketmiyor.Power silah dediğim gibi 35b olarak düşündüğümüzde bu iş zorluyor bizi.Oyuna slotlar hep dolu yani vereyim bota 109 moblarda kassın diyebileceğiniz çok az slot var o slotları seti iyi silahı power olan adamlar kapmış.Kervan olayına değinirsek tekrardan kervan çekmek dediğim gibi sabah 4-5 gibi girersen çekersin yoksa kervan çektirmezler nedenine gelirsek +16 seti dizen thief oluyor.Bu yüzden yeni başlayanlar kesinlike kervan çekemiyor.Yani setim iyi hunter olayım diyen adam yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DruidSever -- 12 Şubat 2016; 17:00:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DruidSever

Hocam şöyle söyliyim ben 3-4 gün oynadım.Ama server zor sanıldığı gibi kolay değil 110 level bir karakteri 1 günde yapıyorsunuz o problem değil biraz sp sıkıntısı çekebilirsiniz bazı classlarda onu da bota verip o sp açığını kapatırsınız.Ama para sıkıntısı çok fazla yani önceden oynamış adamlar power silahları felan yapmış oluyor ama o power silahları yapmak çok zor ve de 1 power silah 35B den başlıyor + sına göre yükseliyor ben cleanden bahsediyorum.Ben şöyle diyim ben sabaha karşı 4-5 gibi kervan çekerek 2-3 günde ancak 15b biriktirebildim.Yani bi silah için hem uykunuzdan olacaksınız hemde 6 gününüz sadece bir power silah için gidiyor.+ basmaya gelince o çok zor işte server başlarında +'sını basan basmış zaten.Şuan gir +6 +7 zor basılıyor ki +16 herkesin seti.Online oyuncu sayısı sitede ne gösteriyorsa onu kesinlikle 2 ye bölün çünkü semerkanda girdiğinizde göreceksiniz ki o kadar çok stall char var ki her yer dolu oyun kasıyor resmen oraya ışınlandığınızda.ip limit 3 olduğundan 3 .charı da açan vardır elbet ama 2 kesin.Ayrıca oyunda sevmediğim bir diğer yan çok fazla küfür var, guildler arası restleşmeler dolayısla o kadar çok küfür varki her saniye global de küfürleşmeler.Heleki Fortress war sonrası ekran doluyor öyle söyliyim.Diğer türlü oyun güzel eğer vaktiniz varsa oynanabilir.Ama dediğim gibi emek vermek lazım.Şuna da değineyim oyunda para yapma imkanları çok kısıtlı sadece kervan diyebilirim.Çünkü moblardan düşen novaların fiyatı 100m'ye satılıyor parçası silah set farketmiyor.Power silah dediğim gibi 35b olarak düşündüğümüzde bu iş zorluyor bizi.Oyuna slotlar hep dolu yani vereyim bota 109 moblarda kassın diyebileceğiniz çok az slot var o slotları seti iyi silahı power olan adamlar kapmış.Kervan olayına değinirsek tekrardan kervan çekmek dediğim gibi sabah 4-5 gibi girersen çekersin yoksa kervan çektirmezler nedenine gelirsek +16 seti dizen thief oluyor.Bu yüzden yeni başlayanlar kesinlike kervan çekemiyor.Yani setim iyi hunter olayım diyen adam yok.

Anladım hocam. Privatelerin genel sorunu bu. Sw açılsın 1 ay sonra başla belki yetişirsin diğerlerine ancak 3-4 ay geçince çok zorlaşıyor. Millet deli gibi para yapmış şuan stalların neredeyse hepsinde en az bir tane power silah satılıyor. Ayrıca charını TL ile satmaya çalışan da çok. Belli ki ya sıkıldılar ya da gerçekten private sw ye göre iyi para ettiği için satıyorlar.
    Akademi olayı ise tam anlamıyla uçmuş. 1.'nin 3000'e yakın mezunu var. Hadi 1.'yi geçtim bana 3 buff yeterli dersen de en az 1700 mezun lazım ki günde 100 char mezun etsen 17 gününü alır. Tabii bu arada o adamlar boş durmaz elbet.
    Buraya başlama niyetim gerçekten zorlanacağımı düşünerek başladım. Sw uzun süreli olacağa benziyor. Diğer charlara yetişmek için baya bir uğraşmak lazım. Private sw lerde genel bir sıkıntı olarak uğraşacak çok bir şeyin olmuyor bu yüzden hayli zevk alacağımı düşünüyorum.

• xxkowboyxx X kullanıcısına yanıt
    Hocam zevk almasına alırsın hiç sıkıntı yok.Server dediğim gibi güzel ama emek istiyor.Sana keyifli oyunlar dilerim bu arada uyumadığın bi gece 4-5 gibi oyuna gir sabaha karşı semerkandda filleri görürsen 5* al katıl aralarına :) o saatler hiç thief denk gelmedi ben çektiğimde.Honor konusuna bende katılıyorum dediğin gibi hatta 10 karakteri 2.5b den 3b den ticaretini yapanlarda var.Çok da sıkılırsan aklında bulunsun marketten genelde premium alıp 110b ye satılıyor oyun içi parasına.Kolay gelsin sana :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.