Şimdi Ara

Mobil Programlama Dersleri 1 Giriş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
23
Favori
2.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilge Adam ve Donanım Haber işbirliği ile Mobil Programlamaya giriş video serisi başlıyor. Bu seri ile nereden başlamak lazım, hangi araçları kullanmalıyız, bilgi kaynakları neler gibi sorulara cevaplar bulacaksınız.

İlk videomuzda eğitmenimizi tanıyor ve mobil programlamaya girişte bilinmesi gerekenleri konuşuyoruz.

• Helal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devamlı takip ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok faydali bir video olmus, tesekkürler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErTuFx -- 10 Kasım 2015; 9:59:31 >
  • Faydalı

• Süpersiniz devamı gelsin izleme listesine aldım.Sonra editlerim.
  • Takipteyiz. Devamının olması dileğiyle..

• Eve gidince izleyeceğim merak edilen bir konu

• Çok güzel bir seri olacağa benziyor

• Siteyi takip etmemin en büyük sebeplerinden birisi de içimden geçenlerin somut halini görebilmem =)

• Saçma sapan kaynaklar yerine sizden beklenen bir hareket. Helal sana turuncu site
  • adamsınız ulan aaaaaaaaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam donanım haber türkiyenin en adam gibi adam sitesidir bu yaptığınız çok büyük bi iş inşallah türkiyeye yazılıma katkısı olu yalnız bu videoları dh youtube kanalına da koymanızı öneriyorum ve standart youtube kanalları gibi işi yarıda bırakmayın java sından xml ine en sonuna kadar öğretmenizi ve haftada en az 2 program yapmanızı umuyorum

• Yakışır.

• Toplam kaç ders olacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğrenmek isteyenlere yararlı olur umarım Başarılı
  • DonanımHaber üyesi olarak yıllardır istediğim şey sonunda oluyor galiba ! Teşekkür ederiz. Devamını merakla bekliyor ve öneriyor olacağım.

Son olarak hibrite yönelmenizi tavsiye etmem arkadaşlar performans hala istenilen düzeyde değil... Kolaya kaçarsanız kaybedersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

Toplam kaç ders olacak?

forları ifleri arrayları en başından anlatırsa 100 ders bile yetmez ortalama bir yazılım geliştirici eğitimi için bence burda donanım haber en baştan anlatmak yerine direk orta seviyeye hitap etmeli biri mobil yazılım yazacaksa zaten orta derecede yazılımdan anlıyordur.hiç bir mobil eğitim bunları baştan anlatmıyor direk koda giriyorlar.
  • su bilgeadam kadar overrated bir firma yok. sakin gitmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 10 Kasım 2015; 12:51:26 >
  • Kaç yıldır beklediğimiz olay budur. Bizi bilgiye boğun :-P

• Güzel bir düşünce, güzel bir adım. Teşekkürler Donanım Haber.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.