Şimdi Ara

Sadece 20:15 - 23.15 arası 300 - 400 ms ping sorunu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çıkış yaptığımız ip'yi değiştiremez miyiz
  • 340 pingim var.
    ANKARA/KEÇİÖREN
  • Peki benim sorunum nedir?İstanbul 30 ping ama yurtdışı full 100 ping.
     Sadece 20:15 - 23.15 arası 300 - 400 ms ping sorunu Sadece 20:15 - 23.15 arası 300 - 400 ms ping sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizinki normal yurtdışına 80-100 ms kabul edilebilir bir değer.

müşteri hizmetlerinin de yapabileceği pek bir şey yok. yetkileri kısıtlı anladığımız kadarıyla, onlara da hak vermek lazım.
    superonline'da telefonla arayıp bulunduğumuz aralığı, portu değiştirtebiliyorduk; fakat ttnet'te bu işlemi yapmak için sanırım merkeze gidip belirtmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 16 Kasım 2015; 22:05:55 >
  • aynı sorun bende de var ankara/yenimahalle. arıyorum hiçbir yarıdmda bulunmuyorlar şaka gibi gerçekten artık ülkenin haline, bizim halimize sadece acıyarak gülesim geliyor. artık günde 1-2 saatlik keyfim için sürekli aptal aptal sorunlarla uğraşmaktan bıktım. ne yapıyorlarsa yapsınlar abonelikten çıkacağım sanırım. benim merak ettiğim superonline'a geçsem aynı sorun devam eder mi?
  • Bende akşam bi bakayım aynı ip adresındenmı çıkış yapıyoruz 1 aydan beri bende deliriyorum önceden hiç bmyle sorun olmazdı pingimden memnundum.

• BlueMartini7 kullanıcısına yanıt
    Ben 70'e bile dayanamıyorum.Gözlerim çok hassas.Pingim geçen ay 50'ydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erinç

quote:

Orijinalden alıntı: Jossicex

Şu an ttnet'i aradım düzgün bir arkadaş çıktı sonunda, anlattım derdimi ayarları güncelledik santraldende kontrol edip sizi tekrar arayacağız dediler. Bakalım.

Aynı şekilde bende aradım teknik ekiplere acil notuyla ilettik dönüş sağlıycaz en kısa süre içinde dedi bakıcaz artık duruma .

Bana geri donus yapmadilar size yaptilarmi ?

• sorun da çözüm de belli de derdimizi dinleyip çözecek muhattap bulamıyoruz maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 17 Kasım 2015; 21:56:30 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erinç

quote:

Şu an ttnet'i aradım düzgün bir arkadaş çıktı sonunda, anlattım derdimi ayarları güncelledik santraldende kontrol edip sizi tekrar arayacağız dediler. Bakalım.

Aynı şekilde bende aradım teknik ekiplere acil notuyla ilettik dönüş sağlıycaz en kısa süre içinde dedi bakıcaz artık duruma .

Bana geri donus yapmadilar size yaptilarmi ?

Yav banada yapmadılar bunlar iyice yüzsüz oldu çıktı valla kardeş ne diyim
  • bir gun bir delı bızı ıkna edecek komple ınternetlerımızı kapattırmak ıcın
    bizde o deliye uyup kapattıracaz
    ben baska cozum goremıyorm
  • Bana 2 saat civarı önce işteyken geri dönüş yapıldı TTNET tarafından, sıkıntınız halledilmiştir dedi.

Tracert attım googleye gene aynı ipden çıkış yapıyor fakat önceleri şu an 200 ping olurken şu an 80 ping var normal bir eu ts'sinde. Saat biraz ilerlesin tekrar yorum atarım.
  •  Sadece 20:15 - 23.15 arası 300 - 400 ms ping sorunu
  • quote:

Bana 2 saat civarı önce işteyken geri dönüş yapıldı TTNET tarafından, sıkıntınız halledilmiştir dedi.

Tracert attım googleye gene aynı ipden çıkış yapıyor fakat önceleri şu an 200 ping olurken şu an 80 ping var normal bir eu ts'sinde. Saat biraz ilerlesin tekrar yorum atarım.

Benimde pingim düzelmiş görünüyo arkadaşlar gerçekten gözlerime inanamıyorum şuan . Bakalım nolacak .
  • şu an bende de sorun yok bakalım 9'a doğru neler olacak :)
  • ttnet ın yaptıgı buydu ve yapmaya devam edecek
    5dk agzınıza bır parmak bal calar
    sevınırsınız
    sonra sonucu benım gıbı herkes bılıyor
  • yine artmaya başladı.

edit: 100 civarı şu an. buna şükür tabii

edit2: 130 oldu

edit3: 153 yok mu artıran

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueMartini7 -- 18 Kasım 2015; 20:51:46 >
  • 180 oldu benimde yok ya düzelmez bu
  • sımdı konustaracaksınız benı
    onları yaptıgı ısıde yapacagı ısı de ...........
  • İstanbulda da durum aynı btk kanalıyla ilettim sorunu bi kaç kere ama incelendi servera uzaksınız 1 km var arada fln diyorlar hiç bir düzeltme işlemi yapmıyorlar. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme bakanlığına dilekçe yazacam bakalım nolacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boyinthesky23 -- 18 Kasım 2015; 21:08:36 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.