Şimdi Ara

iPad Pro'nun ülkemizdeki satış tarihi ve fiyatı netleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPad Pro'nun ülkemizdeki satış tarihi ve fiyatı netleşti

Apple'ın tüm detaylarına burada yer verdiğimiz 12.9-inç ekranlı dev tablet modeli iPad Pro'nun Türkiye satış tarihi ve fiyatı netleşti.

Apple tarafından yapılan resmi açıklamaya göre iPad Pro, 11 Kasım Çarşamba günü Apple'ın resmi sitesi üzerinde satışa çıkacak. Gümüş, altın ve uzay grisi olmak üzere üç farklı metalik renk seçeneğiyle gelecek olan iPad Pro’nun 32 GB Wi-Fi modeli 2.999 TL’den ve 128 GB  Wi-Fi + Cellular modeli ise 4.099 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle elde edilebilecek. 

Apple'ın iPad Pro ile beraber duyurduğu stylus kalem modeli "Apple Pencil" 379 TL'ye, yine iPad Pro uyumlu akıllı klavye aparatı ise 649 TL fiyat etiketine sahip olacak.  Poliüretan malzemeden hazırlanan iPad Pro Smart Cover’lar kömür grisi ve beyaz renk seçenekleriyle 219 TL’den, yeni iPad Pro Silikon Kılıflar ise kömür grisi ve beyaz  renk seçenekleriyle 279 TL’den başlayan fiyat etiketleriyle satışa sunulacak.

Apple Pro'nun bu fiyatlar ile ülkemiz pazarında elde edeceği satış rakamları şimdiden büyük merak uyandırıyor. 

• F/P olarak güzel, dolar ve vergiler ayyuka çıkmış farklı bir tablo beklenemezdi.

• yazık..

• Şunun 649 lira olmasına anlam veremedim. iPad mini fiyatı bildigin.

https://www.carrefoursa.com/d/apple-ipad-mini-16-gb-wi-fi-silver-mf432tu-a?utm_source=akakce&utm_medium=list&utm_campaign=standard&source=mobil&v=1.27.1

Bir de bu slikon kılıf 279 lira. Apple'a maliyeti 50 cent bile olduğunu sanmıyorum.

http://www.apple.com/tr-edu/shop/product/MK0D2ZM/A/ipad-pro-silikon-k%C4%B1l%C4%B1f-k%C3%B6m%C3%BCr-grisi?fnode=9d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 12 Kasım 2015; 23:23:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Şunun 649 lira olmasına anlam veremedim.

Elma. Yersen.

Yazık ya gerçekten yazık.

• 128gb sadece wifi yokmu? , 32gb az, 128gb hatlı olanda pahalı , alıcaktım ama bu şekilde zor.

• Apple resmen salak yerine koyuyor insanlari note 5 den daha dandik telefona note 5 den 1000 lira fazla para istedi millet kosa kosa aldi. Ust duzey oyun laptoplari parasina simdide tablet satiyor. Insanlar hakettikleri sekilde muamele görürler. İnşallah iphone 7 4500-5000 den cikar da bizim gibi gelismemis ülke vatandaslarini biraz daha yolar apple.

• Asgari ücrete baya zam yapıyorlar, artık peynir ekmek gibi satılır.

• 1200 liraya ipad air 32 gb almıstım sulalem rahat bi 5-6 sene daha kafam rahat tablet konusunda

• türkiyede iphone gibi hayatda satmaz

• bu tableti bu fiyata alan adam kör olmuş.

• asdfksdflkjhdsf fiyata bak asdfds

• Ben hala 5 yıllık iPad 2 mi kullanıyorum. Ama iPad Pro şuan hayallerimi süslüyor ne yalan söyliyeyim.

• Samsung Galaxy Note Tabletlerinin kalem özellikleri:

1- Air Command menüsü kullanıcılara akıcı ve pratik bir kullanım sağlıyor.
    2- Kalemle aldığınız notları ana menüye kısa yol olarak ekleyebilirsiniz.
    3- Çoklu pencere özelliğiyle ekran üzerinde birden fazla işlem yapabilirsiniz.
    4- S Not uygulaması ile not alabilir ve ya çizim yapabilirsiniz. Kalem özelliklerinden kalem kalınlığı, rengi ve yazı boyutunu ayarlayabilirsiniz.
    5- S-Pen ile bir metnin üzerine basılı tutarak istediğiniz bölümü seçebilir ve kopyalayabilirsiniz. Ayrıca kopyaladığınız bu metni istediğiniz bölüme yapıştırarak maillerinizi, sohbetlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
    6- Galeriden fotoğrafları toplu bir şekilde işaretlemek isterseniz S-Pen’in tuşuna basılı tutarak tarayabilirsiniz.
    7- Galaxy Note'un akıllı kamerası ile çektiğiniz fotoğrafları S-Pen ile düzenleyebilirsiniz. İsterseniz fotoğrafı kesebilir, üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.
    8- Akıllı seçim aracı ile gözünüze çarpan bir şeyi kesebilir, bunu istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz. Ayrıca kestiğiniz fotoğraflara kısa yollarla kolayca ulaşabilirsiniz.
    9- Image Clip özelliği ile belli bir şekle bağlı kalmadan bağımsız seçim yapabilirsiniz. Seçtiğiniz alan gözünüze hoş gelmez ise yukarıdaki akıllı düzeltme araçlarından kare, dikdörtgen ve ya daireyi seçerek simetrik bir görünüm elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz bu görüntüyü anında Paylaş butonu ile istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
    10- Screen Write özelliğini kullanmak isterseniz telefon Screen Show alır ve S-Pen ile ekran üzerinde oynamalar yapmanızı sağlar.
    11- S-Pen kullanıcılara el yazısı ile metin yazma imkanı sunuyor.
    12- Ekran kilidi konumundayken örneğin call mom yazarsanız telefon kişiyi algılıyor ve annenizi arıyor.
    13- Şarj etme gibi bir derdi yoktur.
    14- Satın aldığınız Galaxy Note tablet veya Telefonun yanında bedava verilir.
    15- Baskıya duyarlı çizim yapılabilir.

Not: Samsung S-Pen’in kaybolmasına karşı akıllı bir sensör teknolojisi kullanmayı da ihmal etmemiş. Telefonun ayarlar bölümünden S-Pen koruma özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Böylece S-Pen’i bir yerde unutur veya düşürseniz telefon bunu algılayarak kullanıcıya S-Pen kayıp uyarısı veriyor. Böylece kaleminizi unuttuğunuz yerden geri dönüp alabilirsiniz.

iPAD Pro Kalem özellikleri:

1- Satın aldığınız Tabletin yanında verilmez. Para ile satılır ve 317 TL gibi bir fiyatı vardır.
    2- Kalem çalışması için güce ihtiyaç duyar. Bu gücü de şarj ederek karşılar. Şarj bittiğinde hiçbir işlevi yoktur.
    3- Baskıya ve eğime duyarlı çizim yapabilir.

Artık siz karar verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersin ÇAKI -- 9 Kasım 2015; 20:55:40 >

• oha!

• Bekleyin Apple'ın yeni ürünü yolda... iPahalı !!! devrimci özelliği; cebinizde bir kuruş para bırakmıyor, sizde kemale eriyorsunuz...
  • çok uçuk bir fiyat yaa. yanındaki klavye ve kalem ise apayrı uçuk bir para. yok arkadaş yanına yaklaşılmaz bu cihazların. tabi ki işi bununla alakalı olanlara diyecek lafım yok.

• Microsoft tarafından resmi satışı bile yapılmayan surface pro 4 ile aynı fiyatta (istanbul bilişimin uçuk fiyatlarına rağmen!)

a9x işlemci / 4 GB ram / 128 GB SSD / IOS (kalem hariç) + 3G 4100 TL
    i5 işlemci / 4 GB ram / 128 GB SSD / Windows 10 (Surface pen kutuya dahil) 4100 TL
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/microsoft-surface-pro-4-12-3-i5-4-gb-ram-128-ssd-cr5-00001-fiyati,185510.html

Tabi ipad pro daha çok satacak !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 10 Kasım 2015; 14:22:09 >

• 4100 lirayi göremeyen bir sürü insan var. Hani dersiniz ki "Kardeşim bana ne onlardan ben insan değilim kendimi düşünürüm sadece!" O zaman anlayışla karşılarız. Çünkü sadece 300 dolar bile etmeyen malzemelerin bulunduğu alet 4100 tlye satılarak çok komik bir politika uygulanıyor.

Subliminal mesaj gibi çaktırmadan herkesin "eline veriyoruz" demeye çalışmışlar. Fakat burada çok açık abi niyet. Bunu alan da zaten göze almıştır.

• fiyatlar yüksek olmuş.. 2500 TL civarı bekliyordum. klavye pahalı gerçekten.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.