Şimdi Ara

Cpu+Ram+big typhoon Sogutucu 150

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gskill f3-10600cl9d ddr3 2x2gb 9-9-9-24 toplam 4gb ram
    1156 i3 540 3.06

Anakart kapatmiyor diye tamire verdim simdi hic acilmiyor bile kuzey koprusu ezmisler.
    150 tl

Ayrıca Thermaltake / Big Typhoon yanında verilecek çok uzundur kullanılmıyor 775 pin uyumlu olması gerekıyor

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 10 Aralık 2015; 7:50:27 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• pm
  • 380tl etmeye değecek parçalar yok ki hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kalem

380tl etmeye değecek parçalar yok ki hocam.

Sen kargo dahil 108 tl ye alınabilen soğutucuyu kargo hariç 150 ye satmaya çalışıyorsun ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Kalem kullanıcısına yanıt
    haklısınız 2.el piyasasına bakmamıştım açıkcası fıyatı revıze ettım

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Sen kargo dahil 108 tl ye alınabilen soğutucuyu kargo hariç 150 ye satmaya çalışıyorsun ???

Zoruna mı gitti? beni yurtdışı'nda nerede ne kadara satıldığı ilgilendirmiyor. Sanki herkesin kredi kartı varmış da internetten, yurtdışından alışveriş yapıyormuş gibi ''sin kirgi dihil 108 tili yi ilinibilen siğiticiyi kirgi hiriç 150 yi sitmiyi çilişiyirsin''

Benim sattığım ürün SIFIR, KAPALI KUTU

Bu da vatan fiyatı: 186

http://www.vatanbilgisayar.com/cool-master-hyper-212evo-77511555613662011am2-am3am3-fm1-islemci-sogutucu.html

Bana TR de daha ucuz satanı bul o fiyatın altına çekicem. Eğer bulamıyorsan gider kendin amazondan alırsın bu kadar basit. Hadi şimdi git oraletini iç böyle konulara fazla takılma.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Zoruna mı gitti? beni yurtdışı'nda nerede ne kadara satıldığı ilgilendirmiyor. Sanki herkesin kredi kartı varmış da internetten, yurtdışından alışveriş yapıyormuş gibi ''sin kirgi dihil 108 tili yi ilinibilen siğiticiyi kirgi hiriç 150 yi sitmiyi çilişiyirsin''

Benim sattığım ürün SIFIR, KAPALI KUTU

Bu da vatan fiyatı: 186

http://www.vatanbilgisayar.com/cool-master-hyper-212evo-77511555613662011am2-am3am3-fm1-islemci-sogutucu.html

Bana TR de daha ucuz satanı bul o fiyatın altına çekicem. Eğer bulamıyorsan gider kendin amazondan alırsın bu kadar basit. Hadi şimdi git oraletini iç böyle konulara fazla takılma.

Senin sattığın ürün Vatandan mı alınmış? Ya da TR'de garantisi mi var? Söyle bakalım ufaklık?

Sen bu kadar delikanlıysan niye ilanında bu 15 yaşında olduğunu gösteren mesajla cevap vermedin acaba? Şikayet etmişsin, yine yazacağım :) Kredi kartı mı var herkesin? Kredi kartı olmayan insan mı var? Amazondan sipariş vermek için kredi kartına gerek yok ben enpara ile sipariş verdim yani bankamatik kartı ile de oluyor ve TR'ye geliyor mu? Geliyor. Fiyat kargo dahil 109 TL mi ? EVET. O zaman ancak rezil oluyorsun söyleminle. Vatanda 187 liraymış, vatan değil ürünün referansı. Piyasada en ucuz nerede ve alınabiliyorsa o ürün, onu göstereceksin. Neyse ben yapacağım.

İlan sahibinden özür dilerim bu arada, bu ufaklığa cevap vermem gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 10 Kasım 2015; 20:12:38 >

• pm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.