Şimdi Ara

JD.com (Kargo Takip Konusu) (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.737
Cevap
76
Favori
265.634
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

quote:

Orijinalden alıntı: r1primo

Aynı satıcıdan 4 ürün aldım her üründen 2tane hepsini bir kargolamış. İnş. gümrüktte sorun çıkmaz.

Olursa gumrukte cok fena patlariz.

Geçen ay aliexpress üstünden aynı anca 10 ürün siparişi geçtim. 30-40 gün içinde hepsi geldi. 3-4 tanesi aynı günde 2-3 tanesi farklı günlerde geldi herhangi bir sorun olmadı. Bunlarda da sorun olmaz zira hepsi aynı anda gümrüğe gelmiyor. Sadece aynı satıcılar 7-8 tane aldıysanız ve hepsini aynı anda postaya verirse sorun olabilir.

Adres türkçe karakterli yazdım sorun olurmu hocam

Sorun olmaz. Ama bidahakine türkçe karakter kullanmayın. Ben aliexpressten gelen bazı siparişlere adımı yazmamistim onlarda bile sorun olmadı. Ama takip numarasını sürekli kontrol edin. 3 gün postanede bekleyip geri gönderiyorlar.

Hocam 17track sitesinden kodu yazıyorum 2 gün önce çıkmış kargo fakat not found diyor yanlış bişeymi yapıyorum

Kod bu. RI732699614CN

Normaldir. Araya 11.11 girdi. İnanılmaz bir yoğunluk vardır şu anda çin gümrüğünde. 4-5 güne kadar sorgulanmaya açılır. Bazı satıcılar ucuz olsun diye takip edilemeyen takip kodlarıda veriyorlar ama dert etmeyin. Her halükarda ürün gelir. Benim şimdiye kadar aliexpressten 20den fazla alışverişim olmuştur gelmeyen ürün olmadı. Sadece sabırlı olmak gerek.

17 Track araya 11.11 girmese bile leş gibi bir site ve uygulamadır. Cebinize ya PTT kargonun takip şeysini indirin çok basit ve kullanışlı ya da Deniz Oğuz isimli kişinin yazdığı Kargo Takibi indirin kullanın arkadaşlar. 17 Track pişmanlıktır.

PTT'nin uygulaması iş pttye geçtikten sonra başlar. Yani ürünün önce istanbula gelmesi lazım. 17track berbat bir site doğrudur, ben bu siteyi kullanıyorum fena değil.
    http://track.trackingmore.com/

Hocam ayıptır söylemesi dhgate den ayakkabı söyledim.Sizce tahminen kaç güne gelir.Acaba gümrukte takılma falan oluyormu çinden gelirken şubeye falan gitmemiz gerekir mi yoksa biz işlem yapmadan direk kapımıza gelirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Henry Cavill -- 12 Kasım 2015; 19:14:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işini bilene üstüne düşene yurdışından alışverişte bolbol fırsat var baksanıza,
  • Kupon verebilecek arkadaş var mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: CwAltair

Beyler bir şey sormak istiyorum, ana konuyu açan kişi benim ve normal olarak tahmin ettiğiniz gibi 50 tane kuponum var. Şuana kadar 20 nin üzerinde sipariş verdim, daha da vereceğim tabi ama bu gümrük konusunu pek bilmiyorum. Bir ay sonra birsürü paket hepsi 10$ lık adıma gelecek, gümrükte takılırlar mı bir sıkıntı çıkar mı ?

Hepsi farklı günlerde farklı saatlerde farklı memurlar tarafından kontrol edileceğinden dolayı bir sıkıntı olmaz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynı satıcıdan 4 ürün aldım her üründen 2tane hepsini bir kargolamış. İnş. gümrüktte sorun çıkmaz.

Geçen ay aliexpress üstünden aynı anca 10 ürün siparişi geçtim. 30-40 gün içinde hepsi geldi. 3-4 tanesi aynı günde 2-3 tanesi farklı günlerde geldi herhangi bir sorun olmadı. Bunlarda da sorun olmaz zira hepsi aynı anda gümrüğe gelmiyor. Sadece aynı satıcılar 7-8 tane aldıysanız ve hepsini aynı anda postaya verirse sorun olabilir.

Sorun olmaz. Ama bidahakine türkçe karakter kullanmayın. Ben aliexpressten gelen bazı siparişlere adımı yazmamistim onlarda bile sorun olmadı. Ama takip numarasını sürekli kontrol edin. 3 gün postanede bekleyip geri gönderiyorlar.

Hocam 17track sitesinden kodu yazıyorum 2 gün önce çıkmış kargo fakat not found diyor yanlış bişeymi yapıyorum

Kod bu. RI732699614CN

Normaldir. Araya 11.11 girdi. İnanılmaz bir yoğunluk vardır şu anda çin gümrüğünde. 4-5 güne kadar sorgulanmaya açılır. Bazı satıcılar ucuz olsun diye takip edilemeyen takip kodlarıda veriyorlar ama dert etmeyin. Her halükarda ürün gelir. Benim şimdiye kadar aliexpressten 20den fazla alışverişim olmuştur gelmeyen ürün olmadı. Sadece sabırlı olmak gerek.

Hocam kargolar eve geliyormu yoksa biz ilçemizdeki şubedenmi gidip alıyoruz.

Kargo getirmiyor postacı geliyor. Eğerki iyi niyetliyse genelde arıyor gelmeden önce getireyim mi diye. Bazıları da faturaların bırakıldığı yere bırakıp gidiyor. Tavsiyem takipte olsun, gelmemesi durumunda ana dağıtım şubesine gidiyor oraya gidip alın. Yoksa ordan geri çine gönderiyorlar.

ben bizim postacıya ayıcık almıştım o günden beri aramız baya iyi ben şehir dışındayken gelenleri bekletiyor arabada toptan veriyor en iyisi postacıya iyi davranmak

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

http://en.jd.com/product/769751.html

Xiaomi piston 3 youth versiyonu 9.99$ kaçırmayın.

jd777 kodu var ilanda bir işe yarıyormu
  • JD555 ile alınabiliyor.
    http://en.jd.com/product/741650.html
  • barut78 kullanıcısına yanıt
    yanlışım yoksa jd777 kodu jd777li 50 dolar üstü ürünlerde 10 dolar indirim yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Henry Cavill

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ridianod

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kod bu. RI732699614CN

17 Track araya 11.11 girmese bile leş gibi bir site ve uygulamadır. Cebinize ya PTT kargonun takip şeysini indirin çok basit ve kullanışlı ya da Deniz Oğuz isimli kişinin yazdığı Kargo Takibi indirin kullanın arkadaşlar. 17 Track pişmanlıktır.

PTT'nin uygulaması iş pttye geçtikten sonra başlar. Yani ürünün önce istanbula gelmesi lazım. 17track berbat bir site doğrudur, ben bu siteyi kullanıyorum fena değil.
    http://track.trackingmore.com/

Hocam ayıptır söylemesi dhgate den ayakkabı söyledim.Sizce tahminen kaç güne gelir.Acaba gümrukte takılma falan oluyormu çinden gelirken şubeye falan gitmemiz gerekir mi yoksa biz işlem yapmadan direk kapımıza gelirmi

Daha önce DH'de ayakkabılara özel vergi alıyorlar diye bir konu görmüştüm. Dilekçe yazıp vergiyi iptal ettirmeye uğraşıyorlardır. Gelmesi süresine gelirsek son zamanlarda çok uzun sürüyor nakliye süreleri. En son banggoddan aldığım powerbank 45 günde geldi. eBaydan aldığım ekran koruyucu 40 gün oldu hala gelmedi.

----
    Bu arada avatarı gördüm şimdide çalma listemde the man from u.n.c.l.e soundtrackleri çalıyordu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenkay KESER -- 12 Kasım 2015; 19:23:06 >

• 3GTTVN beyler kupon geliyosa bi zahmet bizde faydalanalım :D

• quote:

Orijinalden alıntı: barut78

quote:

http://en.jd.com/product/769751.html

Xiaomi piston 3 youth versiyonu 9.99$ kaçırmayın.

jd777 kodu var ilanda bir işe yarıyormu

ben denedim bir işe yaramadı.
  • arkadaşlar alev alev yanan bir fırsattı. ben toplam 4 hesabımdan bu kadar yararlanabildim. emeği geçen haber veren herkese teşekkürler.

şimdi sıra beklemekte ve gümrükte sorun çıkmasın diye dua etmekte (birçok ürün aynı pakette geleceği için sıkıntı çıkmasından korkuyorum).

• quote:

quote:

Beyler bir şey sormak istiyorum, ana konuyu açan kişi benim ve normal olarak tahmin ettiğiniz gibi 50 tane kuponum var. Şuana kadar 20 nin üzerinde sipariş verdim, daha da vereceğim tabi ama bu gümrük konusunu pek bilmiyorum. Bir ay sonra birsürü paket hepsi 10$ lık adıma gelecek, gümrükte takılırlar mı bir sıkıntı çıkar mı ?

Hepsi farklı günlerde farklı saatlerde farklı memurlar tarafından kontrol edileceğinden dolayı bir sıkıntı olmaz.

Teşşekürler hocam, yani toplamda belli bir limit yok mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 dolarlık kupona şu iki ürün alınabiliyor.
    http://en.jd.com/product/10-20-JD777-Bluetooth-Anti-GPS_769745.html - Nut
    http://en.jd.com/product/HotFire_741108.html - 10 dolara çekmek için zımbırtı
  • telefon tutucu alınıyor mu hala jd555'le ?
  • quote:

quote:

quote:

Teşşekürler hocam, yani toplamda belli bir limit yok mu ?

belli bi sınır vardı fakat bunun takibi zor olacağı için uygulanmıyor.

• Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.