Şimdi Ara

Digiturk play soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Digiturk play aldim 1800k kalitesinde atlanta g4 smartmini uydu alicim var digiturk playden iizliyorum fakat bunu digiturk Diledigin her yerde uygulamasıyla izlemem mümkün mudur galiba onda daha net bir görüntü oluyordu 1800k görüntü bile TVde o kadar iyi değil gibi zaman zaman iyi oluyor zaman zaman kotu gibi fibernet 24 mbps internet hizim var web chromedan izlemeye calistiginda octosetup exe hatasi veriyor eğer varsa octosetup android programı da var midir tesekkurler. Kisacasi en rahat iyi şekilde nasil izlenebilir HDMI PC baglantisi hariç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FaefuL

Digiturk play aldim 1800k kalitesinde atlanta g4 smartmini uydu alicim var digiturk playden iizliyorum fakat bunu digiturk Diledigin her yerde uygulamasıyla izlemem mümkün mudur galiba onda daha net bir görüntü oluyordu 1800k görüntü bile TVde o kadar iyi değil gibi zaman zaman iyi oluyor zaman zaman kotu gibi fibernet 24 mbps internet hizim var web chromedan izlemeye calistiginda octosetup exe hatasi veriyor eğer varsa octosetup android programı da var midir tesekkurler. Kisacasi en rahat iyi şekilde nasil izlenebilir HDMI PC baglantisi hariç.

atlanta g4 e digiturplay android uygulamasını indir öyle dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Digiturk play aldim 1800k kalitesinde atlanta g4 smartmini uydu alicim var digiturk playden iizliyorum fakat bunu digiturk Diledigin her yerde uygulamasıyla izlemem mümkün mudur galiba onda daha net bir görüntü oluyordu 1800k görüntü bile TVde o kadar iyi değil gibi zaman zaman iyi oluyor zaman zaman kotu gibi fibernet 24 mbps internet hizim var web chromedan izlemeye calistiginda octosetup exe hatasi veriyor eğer varsa octosetup android programı da var midir tesekkurler. Kisacasi en rahat iyi şekilde nasil izlenebilir HDMI PC baglantisi hariç.

Hocam öyle kullanıyorum yukarıda yazdım diye düşünüyorum fakat sanki 1800 degilde 1200 açıyor gibi kalite olarak başka şekilde izlemek mümkün degil galiba

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Hocam öyle kullanıyorum yukarıda yazdım diye düşünüyorum fakat sanki 1800 degilde 1200 açıyor gibi kalite olarak başka şekilde izlemek mümkün degil galiba

android uygulamadaki kalite web kalitesinde olmaz zaten
    daha çok kuçuk ekranlı aygıtlar için yeterlilikte olur.
    yayını büyük ekrana taşıdıgında bozulmaların olması normaldır..

play uygulamasından uydu kalitesinde yayın beklemek doğru olmaz zaten..
    beklentileri bir iki tık aşağı çekmek lazim. 1800k ile 1200k arasındada 1200k ile 800k arasındaki belirgin farklar gibi farklar göze gelmiyor zaten. biraz sallama bir K olayı var
    bilerek bitrate olayını düşük tutuyorlar. mesela avrupada yaygın olan VOYO tv diye bir uygulama var (hemen her ülkede var) digiplaye benzer onu izleyebilmemiz için süper dediğimiz 20mbt internet yetersiz kalır
    sonuc olarak digiplay evimizdeki ortalama internet hızlarına uyumlu olacak şekilde kalite sunuyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 17 Kasım 2015; 9:45:08 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.