Şimdi Ara

FM 2016 NASIL?BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILADI MI?İÇERİ YORUMA GELİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben oyunu oynayamıyorum da çok merak ettim oyun nasıl.Oyuncular çok dolgun sözleşme istiyorlardı fm15te çok saçma şeyler oluyordu bunda var mı?Sakatlıklar sorunu da vardı düzeldi mi hatalar yoksa halen aynı copy paste mi? Yorumlarınızı belirtirsiniz sevinirim herkes kendine göre yorumunu yapsın.

• aynen arkadaşlar bende merak ediyorum. Biraz oyunu açuklayın nasıl olmuş iyimi, oyunda paslaşmalar şutlar falan gelimişmi taktiksel anlamda nasıl.

UP
  • Up bende merak ediyorum malumunuz son 3 gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up
  • Bir Up daha
  • Bir up da benden. Kimse mi oynamıyor yaw? Görüş bekliyoruz.
  • Aynen forum ölmüş ya biri gelip yorum yapmıyor.
  • beklentilerimi karşılamadığı kesin.
    uzun uzun yazmayacağım çok vaktimi almadı da zaten fm 2016.(daha ilk hazırlık maçımda fernandao ve van persie nin 2 ay süreyle sakatlanması sonrası bıraktım oynamayı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avatar

beklentilerimi karşılamadığı kesin.
    uzun uzun yazmayacağım çok vaktimi almadı da zaten fm 2016.(daha ilk hazırlık maçımda fernandao ve van persie nin 2 ay süreyle sakatlanması sonrası bıraktım oynamayı)

Hadi ya bir gelişme yok yani.
  • Öncelikle oyunda değişim var yok değil. Detaylı anlatmak isterdim ama şuan mobil üzerinden yazıyorum özet geçeyim.

Örnek: şuan real madrid yönetiyorum. Göztepeyi süper lige çıkarttım transfersiz ve süper ligden devam etmeden direk real madride başvurdum kabul edildim. Neyse oyuncuların fiyatları halen uçuk.

Şimdi dikkatimi çeken birşey futbolcunun adını unuttum şuan
    Gözlemcimden gelen bir öneri vardı. Gençti 24-25 yaşlarında falan yetenek 4 yıldız potansiyel 5

Neyse profile girdim fena değil oyuncunun değeri 40-50 milyon euro bonservisi 60-70 milyon. Anteranör raporu alayım dedim
    Sonuç: transfer etmeye değmez dedi 😄😄

Real madride göre mi öyle dedi yoksa oyuncuya mı anlayamadım.

Neyse son olarak devre arası transfer bütçesi verdi klüp 423 milyom euro nası oldu anlamadım.

Hemen gittim pogbaya teklif yaptım değeri 60 milyon falan 90 milyon teklif yaptım kabul etmediler 156 milyon euro istediler aldım.

Beta diye bişey demiyorum full sürümde görcez bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

Öncelikle oyunda değişim var yok değil. Detaylı anlatmak isterdim ama şuan mobil üzerinden yazıyorum özet geçeyim.

Örnek: şuan real madrid yönetiyorum. Göztepeyi süper lige çıkarttım transfersiz ve süper ligden devam etmeden direk real madride başvurdum kabul edildim. Neyse oyuncuların fiyatları halen uçuk.

Şimdi dikkatimi çeken birşey futbolcunun adını unuttum şuan
    Gözlemcimden gelen bir öneri vardı. Gençti 24-25 yaşlarında falan yetenek 4 yıldız potansiyel 5

Neyse profile girdim fena değil oyuncunun değeri 40-50 milyon euro bonservisi 60-70 milyon. Anteranör raporu alayım dedim
    Sonuç: transfer etmeye değmez dedi 😄😄

Real madride göre mi öyle dedi yoksa oyuncuya mı anlayamadım.

Neyse son olarak devre arası transfer bütçesi verdi klüp 423 milyom euro nası oldu anlamadım.

Hemen gittim pogbaya teklif yaptım değeri 60 milyon falan 90 milyon teklif yaptım kabul etmediler 156 milyon euro istediler aldım.

Beta diye bişey demiyorum full sürümde görcez bakalım.

Çok da ekstra bir şey yok anladığım kadarıyla pogbadan 150 istemeleri kötü olmuş yani halen uçuk bonservisler var..

• uçuk sözleşme isteme sorunu devam ediyor maalesef. 19 yaşında 300k ya oynayan adam 3m istiyor. 3m e oynayan 6-7 m istiyor. yaşı olmuş 33 hala 4-5m€ istiyor. 16 yaşındaki adama 60m€ istiyolar falan. sıkıntılar devam.
  • Potansiyelli genç oyunculara " yüksek bonservis " istiyorlar örnek : 18 yaşında potansiyel var 10 milyon Euro en az. Fm 15'Te böyleydi.

Sakatlık sorunu kalksın.

Dünya yıldızı bi oyuncu aldınız 34 35 yaşında emekli olucak jubile maçı yaptırılmıyor bu olmalı bence sadece oyuncu onurlandırma var oda en az 10 sene oynamış olması lazım oyuncucun bu saçma.

Alman klüplerinin sportif direktör ve fizyoterapistler kendini hint kuması sanıyor gelmiyor ekibime bu kalkmalı.

Dünya yıldızları Türkiyeye gelmiyor yaşları geç olsa dahi atıyorum messi , ronaldo imkansız oluyor kaptanlık versem bile.

Sponsor anlaşmalı gerçek firmalar markalar olsun.
  • Arkadaşlar, sakatlıklar olsun istemiyorsanız şunları deneyin. Bende işe yarıyor ve makul derecede sakatlıklar oluyor.

*İyi doktorlar.
    *Sezon öncesi antreman kampında paso kondisyon antremanı yaptıracağız evet. Seviye olarak ilk 2 hafta ortalama değer ile başlayın. Fakat şunu kesinlikle yapın, 2 gün antreman 1 gün boş olacak şekilde ayarlayın antremanları. İstediğiniz gün antreman yaptırmayabilirsiniz. Ama sezon öncesinde mutlaka ara vererek gidin. Yoksa hazırlık kampında patır patır sakat verirsiniz.
    *En az 4-5 hazırlık maçı oynayın. As oyuncular tamamen değişsin en son dk 60 civarı falan.
    *Yüksek antreman yoğunluğundan rahatsız olan oyuncular için bireysel olarak hafif antremanlar oluşturun.

Takım lige iyi kondisyonla girdiğinde, inanın çok sakatlık olmuor. Deneyin göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jay.

Arkadaşlar, sakatlıklar olsun istemiyorsanız şunları deneyin. Bende işe yarıyor ve makul derecede sakatlıklar oluyor.

*İyi doktorlar.
    *Sezon öncesi antreman kampında paso kondisyon antremanı yaptıracağız evet. Seviye olarak ilk 2 hafta ortalama değer ile başlayın. Fakat şunu kesinlikle yapın, 2 gün antreman 1 gün boş olacak şekilde ayarlayın antremanları. İstediğiniz gün antreman yaptırmayabilirsiniz. Ama sezon öncesinde mutlaka ara vererek gidin. Yoksa hazırlık kampında patır patır sakat verirsiniz.
    *En az 4-5 hazırlık maçı oynayın. As oyuncular tamamen değişsin en son dk 60 civarı falan.
    *Yüksek antreman yoğunluğundan rahatsız olan oyuncular için bireysel olarak hafif antremanlar oluşturun.

Takım lige iyi kondisyonla girdiğinde, inanın çok sakatlık olmuor. Deneyin göreceksiniz.

Evet saydığın maddeler yapılırsa en aza indirgeniyor fakat yine de abuk subuk sakatlıklar oluyor. Benim bir kere oyuncum sene içinde önemli maçlar öncesinde şu sebeple 3 kere sakatlandı:Grip. Yani sene içinde bir oyuncu 3 kere grip deli olmuştum önemli bir oyuncumdu.

• up
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

uçuk sözleşme isteme sorunu devam ediyor maalesef. 19 yaşında 300k ya oynayan adam 3m istiyor. 3m e oynayan 6-7 m istiyor. yaşı olmuş 33 hala 4-5m€ istiyor. 16 yaşındaki adama 60m€ istiyolar falan. sıkıntılar devam.

O olay FM 15'den soğutmuştu beni. Levin için adam bende 70 milyon euro istiyor. Sözleşme maddeleri o kadar uçuk kaçık ki akıl almıyor cidden. Hala devam ediyorsa sıkıntı gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

uçuk sözleşme isteme sorunu devam ediyor maalesef. 19 yaşında 300k ya oynayan adam 3m istiyor. 3m e oynayan 6-7 m istiyor. yaşı olmuş 33 hala 4-5m€ istiyor. 16 yaşındaki adama 60m€ istiyolar falan. sıkıntılar devam.

O olay FM 15'den soğutmuştu beni. Levin için adam bende 70 milyon euro istiyor. Sözleşme maddeleri o kadar uçuk kaçık ki akıl almıyor cidden. Hala devam ediyorsa sıkıntı gerçekten.

Evet FM15 teki sıkıntı beni de deli ediyordu resmen oyunu özensiz yaptıklarının göstergesi hayır bunlar 1 yıl boyunca aynı oyunun üstüne sadece birkac tasarım mı ekliyorlar ya?Bu eksikleri neden gidermiyorlar aklım almıyor?Hiç kendilerini kasmıyorlar her yıl aynı oyunu copy paste yapıyorlar.Fotoğraflı oyuncu çok çok az gidip en azından çoğu tanınmış oyuncuya fotograf eklenir hiç yani.Bunlar ne yapıyorlar bir önceki oyunun üstüne gerçekten merak konusu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

quote:

quote:

Evet FM15 teki sıkıntı beni de deli ediyordu resmen oyunu özensiz yaptıklarının göstergesi hayır bunlar 1 yıl boyunca aynı oyunun üstüne sadece birkac tasarım mı ekliyorlar ya?Bu eksikleri neden gidermiyorlar aklım almıyor?Hiç kendilerini kasmıyorlar her yıl aynı oyunu copy paste yapıyorlar.Fotoğraflı oyuncu çok çok az gidip en azından çoğu tanınmış oyuncuya fotograf eklenir hiç yani.Bunlar ne yapıyorlar bir önceki oyunun üstüne gerçekten merak konusu.

Piyasada tekler hocam. FIFA Manager vardı durdular ama o da FM ile yarışamıyordu zaten. Rakip firma çıkmadıkça fazlasını göremeyiz artık.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Burjuva9

quote:

quote:

Piyasada tekler hocam. FIFA Manager vardı durdular ama o da FM ile yarışamıyordu zaten. Rakip firma çıkmadıkça fazlasını göremeyiz artık.

Valla eğer fm normal olsa başka firma çıksa yarışamaz da ama fm bu halde olup başka firma çıkıp yapsa sıyrılabilir tabi oyunu nasıl farklı şekilde gösterebilirler orasını bilemem

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.