Şimdi Ara

Anlamsızca tartıda fazla çıkmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
12.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sabah tartiliyim dedim 3 4 kilo fazla çıktım ve diyetteyim günlük 1200 kcal geçmiyorum 1 kilo almak için 7000 kcal yemek lazım, yediğim şeyler sadece bulgur ve pilav kilo aldircak bir şey yemiyorum yani ama bu aralar boyum falan uzayıp duruyor, vücudun su tutmasıda olabilir hiç su içmiyorum moralim çok kötü bilgili arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LucasBella L kullanıcısına yanıt
    Yardım edicek yok mu arkadaşlar
  • UP
  • Söylediğine göre 1.90 boyun 62 kg da kilon varmış.

Fiyet yapıyorum derken? 50 kilolara falan mı düşmek istiyorsun?

Kaldı ki beslenmen karbonhidrat ağırlıklı. 1 porsiyon (150 gr lapa olarak pişirilmemiş) pirinç pilavı yaklaşık 300 kalori.

Günlük yediklerini detaylıca ve eksiksiz olarak yazarsan daha fazla yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piav kilo aldırıcı değil ? Karbonhidrat deposu pilav yanlış biliyorsun.
  • reguse kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazmışım sadece bulgur pilavı , sadece kilomu korumak istiyorum ondan biraz takıntılıyım vücut konusunda 90 kiloydum ondan. Sabah yarım dilim kepek ekmeği lor peyniri, yumurta beyazı ve zeytin, öğle sebze ağırlık yemek yiyorum pırasadır ıspanaktır öyle, akşamda tavuk ve bulgur pilavı başka meyve bile yemiyorum abur bucur zaten yok böyle.
  • Yanlış yazmışım kardeşim pirinç değil bulgur pilavı sadece.
  • 1-90-/60kg daha diyet ölmeyi mi dusunuyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90 kilodan 60'a düşene kadar böyle bir diyet listesine uyduysanız vücut zaten bu ritme alışmıştır. Ve olması gerekenden daha az kalori alırsınız bu süreklilik ile. Yani vücut daha hızlı yakar.

Vücut belli bir kiloya ulaştıktan sonra kilonuz daha yavaş düşmeye başlar. Ama hayatınızda hala spor varsa bu diyet listesi ile de kilo almazsınız.

Tartıldığınız an aç veya tok olmanıza dikkat ediyor musunuz? Veya sürekli aynı kıyafetlerle tartılmaya özen gösteriyor musunuz?

Bir başka ihtimal ise dışkılamada gecikme olabilir. Bu gecikme de tartıda fazla çıkmanıza sebep olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buna ne dicen peki :Dhttp://goo.gl/afPBC2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.