Şimdi Ara

Digitürk e herşey müstahak 'illegal yayın içerir'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ihtimal illegal yayın yapan bir dükkan yakaladım şöyleki yasal üye ancak kişisel yani ticari olmayan bir yer halka açık yerde maç izletiyordu üstelik kel alaka bir yer ve dısarıda reklamı vs yoktu dolayısıyla kişisel üyeliği halka acık yerde gösterdiği için suçtur çükü ticarinin tarifesi izni vs farklı... neyse aradım dt yi ilgili kişi ile görüştüm ne ihbar edeni koruma var nede bir ödül var bende ihbar etmedim... o zaman bunlara müstehak diye düşümdüm haksızmıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yuxeses kullanıcısına yanıt
    İhbar etmeyi düşünmen bile yanlış. Bunlara müstehaktır.
    Paylaşmak güzeldir.

• erdem73 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bizde yıllarca takıldık ama evde neyin ne ve nasıl olduğunu iyi bilenlerdenim... haa bu olaya gelince adamın bilgisiz olduğu gayet ortada yada tanıdıkları da olabilir veya şu ana kadar kimse uyanmamış uyarmamış da olabilir yada yasal boşluk vardır ondan yararlanıyordur... çünkü alakasız bir yer olduğu gibi ticari olarak aldığını da hiç sanmıyorum çok pahalı çünkü... ayrıca ne dışarıda reklamı var nede bişeyi müşterilerden de ilave ücret almadığına göre muhtelemen dediğim gibi kişisel üyeliği var ancak dükkanın da izliyor ama bu yasal değil... ama gerçekten bunlara müstehak adam iplemiyor çünkü belki de biz abartıyoruzdur gerçekten ciddi bir yaptırımı mı yok acaba o aklıma geldi... çünkü adam resmen mikine takmadı olayı ilginç geldi açıkcası ayrıca ne koruması var nede ödülü beklemiyordum anlam veremedim ilginç...
  • bırak hocam şikayet etme zaten adamlar her yerden öpüyor bizi biz en azından birbirimize köstek olmayalım adam izlesin dükkanında :D
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Açik konusayim iyi bir seyler verseler di ok di :) ama baktim hiç bir şey yok ayrica adamin umrunda da değil bende ifşa etmedim başlikda dediğim gibi bunlara her sey müstehak...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne gammaz mışsın bilader

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Iyi bir şey verselerdi ok idi ama bunlara herşey müstehak"

• zanaks kullanıcısına yanıt
    Gambaz olsam her türlü ifşa ederdim!

• kaçak yayına destekliyorum sonuna kadar
  • Ligtv bedava verseler izlemem.turkiye ligimi inanin hic zevkli deil takin bi azerspace ingiltere ligini izleyinde ortada nasil bi futbol oynaniyor izleyin.hemde beles.

• fredydexter @ Kişel evde ticariye dökmeden bende anlam verebiliyorum o iş zaten başlı başına "neden korsan? tartışma konusudur

ltrg @ Beğenirsin beğenmezsin tercih meselesi ama konu ile alakası yok anlatabiliyormuyum ayrıca belli başlı kanunlar var uymak gerekiyor... ama bu şahıs işi ticarete rant a dönüştürmediği için üstüne düşmedim ayrıca dt nin umrunda bile değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: zanaks

ne gammaz mışsın bilader

+1
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    Uyduruk HD yayını bile tüketiciye lüks bir şeymiş gibi sunanlara her şey müstahak...

• Bende sizin ile aynı şeyleri söylüyorum ama eksiler geliyor nedense şu forumda en çok dt yi eleştirenlerden biriside benimdir zaten konu başlığından bile belli ama nedense birilerinin gıcığına gidiyor
  • Digiturk ve iddaa ne zaman kapatılırsa o zaman Türk futbolu yükselişe geçer.

• Burada yapmak istediğin yanlış olanı düzeltmek mi yoksa ihbar edene ödül verirler düşüncesi ile beleş mal baldan tatlıdır misali ödülden payını almak mı :)
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Vahşi bati gibi ödül almaktı ama baktım ödül falan yok bende söylemedim zaten çokda umurlarında degil niyese...

• LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Vahşi bati gibi ödül almaktı ama baktım ödül falan yok bende söylemedim zaten çokda umurlarında degil niyese...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremcee

Digiturk ve iddaa ne zaman kapatılırsa o zaman Türk futbolu yükselişe geçer.

Aynen katlıyorum

• Ucuza sattılar da biz mi almadık illegal yayında büyük pay digiturkundur

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.