Şimdi Ara

kuzenimin adsl hesabını kullanmak istiyorum olmuyor!!yardııım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kuzenimin pc bozuldu.bu ay giremedi nete.ikimizde 3gb kotalı adsl kullanıyoruz.benim sorum şu.ben kuzenimin kullanıcı adı we şifresiyle airties RT-101 markalı modemimle bağlanmaya çalışıyorum.ama girmiyo nete.kaç defa modemi açıp kapadım pc ye restart attım modeme restaart attım.bir türlü olmuyor.acilen yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden sağolun

• giremezsn telekom kaldırıdı onu.
  • hay allahım yaaaaa bu telekom neye yarıyo zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: nacde

giremezsn telekom kaldırıdı onu.

Hayır Kaldırmadı, bazı yerlerde oluyor bazı yerlede olmuyor.Ben Şuan Rt 101 Modemimle işyerimdeki şifre ile bağlanıyorum.Sınırsız olarak...
    Yanlış Bİlgi vermeyelim Lütfen...
  • kademe kademe her yerde kaldıracak. santrallerde ilgili güncelleme yapılıyor.
  • peki bu şekilde internet paylaşılmış oluyor mu?
    1024 bağlantının şifresiyle aynı anda 4 kişi girse, hız bölünür mü?
  • bölünmez.
    ama kota varsa toplanır.
  • peki tespit edilirse bi cezası var mı?
    yoksa sadece bağlantıyı mı kesiyorlar.
  • ceza olacağını sanmam. hukuk yapımız teknolojiyi tanımlayacak kadar dinamik değil, daha büyük yapısal sorunları var kendilerinin
  • cezası yok en fazla bloke ediyorlar arayıncada geri açıyorlar ama artık sistem açığını kapatıyorlar benim oturduğum yerde kapatıldı. aynı anda bağlanılmıoyrdu zaten öncedende.
  • Evet kaldırıyorlar yavaş yavaş. Ama telefon numarasını değiştiren programlar yazılırsa ozaman telekom napar onu bilmem
  • o pek mümkün değil sonuçta santraldaki donanım veriyor bizim bağlantımızı programlık bir iş değil bu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.