Şimdi Ara

Android için Periscope'a ileri ve geri alma özelliği geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android için Periscope'a ileri ve geri alma özelliği geldi

Twitter'ın sahibi olduğu popüler canlı yayın servisi Periscope, uzun zamandır talep edilen önemli bir desteği ilk olarak Android tarafından kazandı.

Kısa süre içerisinde tüm Android kullanıcılarına, ilerleyen dönemde de iOS platformuna gelecek olan bu özellik, kişilerin canlı yayın tekrarları içerisinde hareket edebilmesine imkan tanıyor. Direkt olarak video üzerinde gerçekleştirilen işlem ile video ileriye ya da geriye sarılabiliyor. Böylelikle de canlı yayın tekrarlarının can sıkan kesimleri isteğe bağlı olarak geçilebiliyor veya önemli şeyler içine kolayca geriye dönülebiliyor.

Android için Persicope'a aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Twitter özellikler konusunda çok yavaş çalışıyor. 1 yılı aşkın süredir ancak yerine oturtulabildi uygulama.

• Yakında digitürk ile papaz olurlar millet maç yayını yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Altaylılar -- 7 Kasım 2015; 13:37:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç yayını izlemedim hiç bir zaman bu programda eğlenmek için soru cevap olaylarını sevenler için benim gibi ideal digiturkte çok istiyorsa eleman göndersin yayınları sildin

• quote:

Orijinalden alıntı: Altaylılar

Yakında digitürk ile papaz olurlar millet maç yayını yapıyor

Yuh benim aklıma gelmezdi bu ya.

Bence yaşamazlar direk ele verirler yapanları. Niye kendi başı yansın ki?

Hatta yapay zeka koyup ekranda logo tespitine kadar gidebilir iş. Zorlar ama imkansız diyemeyiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.