Şimdi Ara

Reeder A8i Bildiğin Açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, öğlen saat 1 gibi felan superonline yetkililerinden tableti teslim aldım neyse saat 3 gibi felan açmak nasip oldu lakin kameranın yanında bi kırmızı ışık yandı başka bir değişiklik olmadı bekledim bekledim yok. Dedim acaba şarj çok az ondan mı böyle uyarı veriyor sonra şarj cihazını taktım lakin yine bir değişiklik olmadı 1-2 saat sonra kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı sevinçle dedim bu sefer oldu herhalde ama yine hüsran yine açılmadı. İnternette baktım benimle aynı sorunu yaşayan var mı diye bulamadım ya ben bir şeyi yanlış yapıyorum ya da tablet mokoko sizin tecrübe ve fikirlerinize ihtiyacım var paylaşırsanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bugün aldım, bende de fena derecede oyunlar kasmaya başladı. Daha yeni şey nasıl kasabilir ki? İnternetten videoları izliyorum, adam akıcı ve hılı bir şekilde kullanıyordu.

• Sen haline şükret daha ekranda ışık göremedim kafayı yemek üzereyim yarın superonline yolları gözüktü.

• Umarım açılır seninde.

• quote:

Orijinalden alıntı: diemradyo

Umarım açılır seninde.

[DHTUBE=][DHTUBE=]inşallah sen nasıl açtın acaba ben yanlış bir şey mi yapıyorum

• Sorun cozuldu mu?

• Servise gitti çözüldü onun dışında bir çözüm yok gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.