Şimdi Ara

2004 Model 206 Otomatik Şanzıman Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Daha önce hiç otomatik vites araca binmedim aracı yeni aldım
    150 km yok geldim hiç bir problem yok vites geçişleri felan harika
    ama birgün aracı çalıştrdım hafif bir yokuş çok yüksek değil normal gidiyordum ayağım gazda baktım çekişi düştü aracın ve araca gaz vermeme rağmen devir saati 3000 e yaklaştı araç sanki boştaymış gibi geri gitmeye başladı ve bir gün sonrasında aracıma bindim taktım D ye inanır mısınız bilmem gaza sonuna kadar basmama rağmen 15 saniye 10 km hıza ulaştı hiç gitmiyor gibi sonra durdum indim gittim bir çay içtim aradan 1 saat geçti bindim bastım gaza köpek gibi gidiyor bana mısın demiyor servise (yetkili servis) götürdüm tam hatırlamıyorum birşey arızası dedi ve içinde 2 parça değişcek denildi parçanın tanesi 300 tl 2 adeti 600 yağ içinde 100 tl 700 TL + işcilik 1000 TL para istenildi ve servisteki ustalarda tam emin değil nasıl servis ise bunları yaptıktan sonra düzelebilir düzelmez ise başka sorun vardır ona bakıcaz denildi illaki bu sorunu yaşayanlar olmuştur detaylı bilgi verir misiniz aracı alalı 1 hafta oldu ankaraya yakın bir şehirdeyim ankara bu işten anlayan yetkili servis veya özel servis tavsiyesi yaparsanız direk götürüp ordan bu sorunları kökünden çözmek istiyorum çünki araç çok temiz binmek istiyorum.

ARAÇ GENEL BİLGİLERİ

1.4 LOOK MODELİ
    TAM OTOMATİK VİTES P,R,N,D,3,2 SEÇENEKLERİ KAR VE S MODU VAR
    135.000 KM DE ARAÇ
    MOTORUNDA BİR PROBLEM YOK %80 ÇIKTI SERVİS TE
    USTALARIM, ÜSTADLARIM LÜTFEN YARDIM EDİN

En uygun fiyata en iyi hangi serviste Ankara içinde nereye yaptıra bilirim.?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.