Şimdi Ara

Reeder A8i QUAD ile ilgili sorum var(3G içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, ben reeder a8i quad almayı düşünüyorum,

şimdi 3G özelliği yok bu tabletin, fakat ben şöyle bir şey düşündüm. nasıl olsa telefon yanımızda, acaba telefonun modem olarak kullanıp tabletten bağlanma şansım var mı? yani telefonun taşınabilir ağ özelliğini tablette wifi olarak görebilme şansım var mı?

2. sorum, microsoft office programlarını kullanabiliyor muyuz? mesela word dosyası açıp düzenleme yapabiliyor muyuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berry1925 -- 6 Kasım 2015; 13:26:06 >

• Akıllı telefonlarda internet paylaştırma özelliği var. Wifi modem olarak kullanabiliyorsunuz. Microsoft'un kendi Office uygulamaları var, onları kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Akıllı telefonlarda internet paylaştırma özelliği var. Wifi modem olarak kullanabiliyorsunuz. Microsoft'un kendi Office uygulamaları var, onları kullanabilirsiniz.

yani bütün bu dediklerini yapabilirim bu tablette de mi hocam.

3G olmaması önemsiz yani. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Akıllı telefonlarda internet paylaştırma özelliği var. Wifi modem olarak kullanabiliyorsunuz. Microsoft'un kendi Office uygulamaları var, onları kullanabilirsiniz.

yani bütün bu dediklerini yapabilirim bu tablette de mi hocam.

3G olmaması önemsiz yani. teşekkürler.

Evet bende tabletimi telefonun interneti ile birlikte kullanıyorum. Ayrıca office'te kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.