=== İnternetten Cep ve Ev Telefonlarına Ücretsiz ARAMA Programı ===
62 Cevap122573 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5511 Mesaj
23 Aralık 2006; 22:03:44 

Buyrun Arkadaşlar Link;

http://rapidshare.com/files/8693398/setuplowratevoip_2_.rar

Hem evi, hem cebi aradım ve konuştum... Hala şaşkınım...

DH Apple Fan Club

3848 Mesaj
23 Aralık 2006; 22:05:54 

hevesini kırmak gibi olmasın ama çok kez verildi...

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

2723 Mesaj
23 Aralık 2006; 22:14:00 

teşekkürler... ben ilk defa görüyorum...

5511 Mesaj
23 Aralık 2006; 22:15:00 

ben de verildiğine adım gibi eminim zaten de hep ücretsiz mi bu?

DH Apple Fan Club

1526 Mesaj
23 Aralık 2006; 22:37:38 

quote:

Orjinalden alıntı: KontG

evet ücretsizmi acaba ?

2083 Mesaj
23 Aralık 2006; 22:46:33 

Bak orijinali ni indirince sizi register yaparken aşağıdaki notu da beraberinde gönderiyor.

You can now make FREE calls to several countries. These calls are limited to 1 minute per call.
If you want UNLIMITED calls to our FREE destinations please go to our website and buy 10 Euro worth of credit.

Kind regards,
Lowratevoip Customer Services
www.lowratevoip.com

kısaca bir dakika ya kadar bedava sonra sı ...euro

Saygısızlığın, saldırının küçüğü, büyüğü yoktur.

Mustafa Kemal Atatürk

5511 Mesaj
23 Aralık 2006; 23:01:16 

e 1 dakika da olsa fena diil bence... ayrıca 1 dakikayı aşan konuşmalar yapan var mı??

bir de şöyle bir durum var... şimdi diyelimki ben bi arkadaşımı aradım.. ama bu programla aradığımı bilmiyor... konuştum konuştum... fatura onun telfonuna mı kesiliyor? bunun olması imkansız... benim faturama kesmeleri de imkansız çünkü tel nomu hiç biyere yazmadım..

DH Apple Fan Club

827 Mesaj
23 Aralık 2006; 23:45:27 

saol

4131 Mesaj
24 Aralık 2006; 0:02:03 

quote:

Orjinalden alıntı: AnGeR2011

quote:

evet ücretsizmi acaba ?

Bende kullanıyorum, memnunum fakat şöyle aksiliği var cep telefonlarının 1 dkk boyunca konuşabiliyosun mesela ben 59sn. konusuyorum kapatıp tekrar arıyorum bi limiti var tabiiki o limit dolduktan sonra tekrar üyelik aldım fakat 30sn. konuştuktan sonra kapandı limitiniz dolmuştur satın alınız dedi ip adresinin değişmesi gerekiyor sanırım

"İnsan, insanın cehennemidir.."

5511 Mesaj
24 Aralık 2006; 0:10:46 

Normail sabit hatlar için süre ne kadar?

DH Apple Fan Club

8776 Mesaj
24 Aralık 2006; 0:13:16 

Sabit hatlar için 5 dakika cepler için 1 dakika.

Tecrübe ile sabittir.

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
_╬_ Marilyn Manson l154l (Yeni Albüm "Born Villain" Çıktı) _╬_
:::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::

5511 Mesaj
24 Aralık 2006; 1:22:37 

5 dakika süper bence

DH Apple Fan Club

1870 Mesaj
24 Aralık 2006; 1:26:14 

bu 5 dk sabit hat derken.. şehir içi şehir dışı ayrımı yapmıo diilmi ?? deneyim sahibine soralım hemen..

5 dk istanbul-izmir mesela ?? cebi geçtim 5 dk izmir-ist bile çok ii olur =)

birde '' gün içinde şu kadar max. konuşma var '' gibisinden bi sınırlama ?? yani 4,58 dk x 500 defa = 2500 dk ?? benim tek bi konuşmam 1,30 saat sürüyor genellikle eğer msn yada skype açabilirse karşı taraf

"It's nice to be important but more important is to be nice"

1032 Mesaj
24 Aralık 2006; 1:51:34 

Ayrıca yurt dışı telefonları bu görüşmeye dahil. Yurt dışınıda arayabiliyorsunuz. Haberi olmayanlar için hatırlatma

5511 Mesaj
24 Aralık 2006; 9:50:17 

Bu program çok güzel oldu

DH Apple Fan Club

7734 Mesaj
24 Aralık 2006; 10:11:32 

Peki günde 5 dakikamı ? sadece 5 dakikamı =?

5511 Mesaj
24 Aralık 2006; 11:35:03 

Hayır... Her aramada 5 dakika... Sabahtan beri eşle dostla konuşuyorum... Yukarıda da This Call is FREE yazıyor her zaman... Yani korkmadan arayabilirsiniz

DH Apple Fan Club

7734 Mesaj
24 Aralık 2006; 11:44:01 

quote:

Hayır... Her aramada 5 dakika... Sabahtan beri eşle dostla konuşuyorum... Yukarıda da This Call is FREE yazıyor her zaman... Yani korkmadan arayabilirsiniz

Ozaman sana baya bi

1474 Mesaj
24 Aralık 2006; 13:10:40 

saoL bu tür programlar işe yarıo gerçekten

Sen! Ben! desin efrad, aradan vahdeti kaldır,
Milletler için işte kıyâmet o zamandır..
Mehmet Akif ERSOY

8776 Mesaj
24 Aralık 2006; 14:19:02 

Valla ben 5 dk görüştükten sonra kapanıyor.Tekrar aramak istediğimde kredi kartı , euro falan diyor izin vermiyor.Siz nasıl başarıyorsunuz yaw.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 24 Aralık 2006; 14:20:05 >

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...

4131 Mesaj
24 Aralık 2006; 14:24:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Valla ben 5 dk görüştükten sonra kapanıyor.Tekrar aramak istediğimde kredi kartı , euro falan diyor izin vermiyor.Siz nasıl başarıyorsunuz yaw.

ip'mi değiştiriyolar acaba daha doğrusu ip değiştirince oluyormu? Çünkü bendede 5 dk. görüşmeden sonra kapanıyoru

"İnsan, insanın cehennemidir.."

1586 Mesaj
24 Aralık 2006; 14:26:50 

5 dk dan daha uzun konuşmalar da yaptım. muğladayım, bursa ve istanbul ile görüştüm fakat artık bana da ücretsiz konusma hakkınız bitmiştir diyor.

5511 Mesaj
24 Aralık 2006; 15:54:04 

Arkadaşlar 2 yeni kullanıcı adı daha alın... Birinin süreleri bitince diğerlerine geçin...

DH Apple Fan Club

1870 Mesaj
24 Aralık 2006; 17:54:10 

yada o halde ufak bi proxy programı kullanın.. otomatik proxy atın ip nize... kapatınca eski ip nize geri dönersiniz..

buda bi çözüm olur sanırsam.. kullanıcı adı almak vs. kasmamak için.

"It's nice to be important but more important is to be nice"

1260 Mesaj
24 Aralık 2006; 18:41:10 

5 dakka dolduktan sonra yeni bir kullanıcı kaydı alarak devam edin konuşmaya ama iki de bir de kullanıcı adı almayın bu da sistem tarafından reddedilebilir o yüzden konuşmalarınızı 5 dakkayı doldurmadan kapatıp tekrar açabilirsiniz

İhanet ettiğinizde cesedinizi kabul etmeyecek toprak parçasına "vatan" denir.

5511 Mesaj
24 Aralık 2006; 19:26:01 

bir bilgisayardan en fazla 3 üyelik alabilirsiniz... Ama istiyorsanız ortak üyelikler açıp paylaşalım

DH Apple Fan Club

2458 Mesaj
24 Aralık 2006; 19:57:27 

quote:

bir bilgisayardan en fazla 3 üyelik alabilirsiniz... Ama istiyorsanız ortak üyelikler açıp paylaşalım

[font="Courier New"]Bence de bu mükemmel olur.Herkes gittiği yerlerdeki bilgisayarlardan hesap alıp paylaşırsa bir birlik oluşturulabilir.Ben Varım !!![/font]

12 Mesaj
24 Aralık 2006; 20:51:12 

ARKADAŞIM BU PROGRAMI HANGİ ADRESTEN BULABİLİRİZ

5511 Mesaj
24 Aralık 2006; 21:53:49 

quote:

Orjinalden alıntı: Kül

quote:

[font="Courier New"]Bence de bu mükemmel olur.Herkes gittiği yerlerdeki bilgisayarlardan hesap alıp paylaşırsa bir birlik oluşturulabilir.Ben Varım !!![/font]

Yeni üyelikler;
----------------

ad = iremcim
şifre = a1a1a1a1

------------------------

İsim = DH1001DH
Şifre = 112233

------------------------

ad : DH1907DH
şifre : fenerbahce

----------------------

DH Apple Fan Club

372 Mesaj
24 Aralık 2006; 22:00:15 

3'den fazla hesap alabiliyormuyuz ?

8776 Mesaj
24 Aralık 2006; 22:30:46 

Ya arkadaşlar şuanki hesabım ile 2 gündür arama yapmıyorum.Ama şimdi aramak istediğimde maksimum arama süreniz doldu diyor.Ben iki gündür kimseyi aramadım.Ne ayak ?

Ayrıca başka hesaplarla giriş yapıyorum yine aynı şeyi diyor.

2276 Mesaj
27 Aralık 2006; 15:49:20 

quote:

Ya arkadaşlar şuanki hesabım ile 2 gündür arama yapmıyorum.Ama şimdi aramak istediğimde maksimum arama süreniz doldu diyor.Ben iki gündür kimseyi aramadım.Ne ayak ?

bende de durum aynı,anlaşılan ya türkiye ayağını sonlandırdılar,ya da tamamen ücretsiz aramayı kaldırdılar

1392 Mesaj
27 Aralık 2006; 23:43:39 

quote:

Orjinalden alıntı: kyle007

quote:

bende de durum aynı,anlaşılan ya türkiye ayağını sonlandırdılar,ya da tamamen ücretsiz aramayı kaldırdılar

Bende bir sorun yok, aynen beleş aramaya devam

2 Mesaj
30 Temmuz 2007; 12:28:16 

Arkadaşlar bende bu programı araştırıyorum ülke içi sabit hatlar ve yurt dışında bazı ülkelerin sabit hatları için ücretsiz. birde 5 dk demişsiniz galiba onunda ayarı tolls da options'a girin "show me as away when inactive for" yazıyor onun değerini yükseltin oradan değişebilir ayrıca kredi yatırmadıktan sonrada cebide aramıyor. Eğer pc'den cebi bedava arayabilen varsa cevap yazsın görüşmek üzere

@-Azrail-@

1674 Mesaj
5 Ağustos 2007; 19:12:45 

bilmiyordum sağol...

1 Mesaj
6 Ocak 2008; 20:23:55 

slm
mrh
nasılsın

polat alemdar

241 Mesaj
8 Ocak 2008; 22:32:07 

dostum haftalık 300 dakika ücretsiz olan var sabit hatlar için. yurt dışındaki sabit hatlar dahil. kullanıyorum. ilk başta bir para ödüyorsunuz 4 ay boyunca haftalık 300 dakika ücretsiz. yüklenen kontörde bitiyor. bir çok arkadaş aldı sizde deneyin. kullanıyorum süper

asus v gene // intel 3570 // 16 gb ram//120gb revodrive3 2 tb disk// zotac gtx 670

2 Mesaj
11 Ocak 2008; 23:28:57 

Ben bu programı nasıl indirebilirim msn adresimi veriyorum bana yazarsınız nasıl yükleneceğini (dj_muhammed_33@hotmail.com) lütfen bu adrese cevap yazınız

2147 Mesaj
30 Ocak 2008; 19:27:56 

Benim de rapid üyeliğim bitmiş. Flashgette sorun çıkıyor. Ama bunu indirip bedava arayanlar kervanına katılmam lazım en acilinden.

1855 Mesaj
31 Ocak 2008; 0:40:04 

mm4000
Ben de bir yıldır internet üzerinden (www.lowratevoip.com) kullanıcı adı ve şifre alarak bilgisayarımdan mikrofonlu kulaklık ile görüşmeye başladım. İlk iki ay şehiriçi ücretsiz görüştüm. Daha sonra kredi alarak görüşmeye başladım. Hem ev telefonu hemde cep telefonu faturalarım % 80 düştü.
Bu sistemi bütün arkadaşlarımın ev ve işyerlerine kurdum. Hepsi çok memnun.
Şimdi de bir tane Voip adaptörü satın alıp kurdum. Artık bilgisayara gerek kalmadan direk ev telefonumdan istediğim yeri arayabiliyorum. Kredi aldığınız andan itibaren yurtdışında birçok ülkeyi de (örneğin İngiltere, Almanya, ABD gibi) ücretsiz arayabiliyorsunuz.
Türk telekoma (Lübnanlıya) neden daha fazla para ödeyelim. Şayet herkes bu sistemi kullanırsa Türk telekom da Türk halkına kazık atmaktan vazgeçer, faturalar düşer. Kredi alıp konuşmak isterseniz beni arayın yardımcı olayım.

29 Mesaj
8 Mart 2009; 17:14:02 

Selam birileri bana cevap verirse çok sevinirim.
Acil olarak internetten cep telefonunu aramaya ihtiyacım var. Şuan yurt dışındayım ve burada ucuz telefon kartı bulamadım.
Bedava 1 dk arama yapabiliyorsun diyorsunuz ama yeni account açmama rağmen hiçbir şekilde kullanamadım ben bu programı.
Peki eğer credi alırsak kaç paraya ne kadar dakika konuşuyoruz bilen var mıdır?
Şimdiden teşekkürler..

1855 Mesaj
8 Mart 2009; 17:33:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Betina

Acil olarak internetten cep telefonunu aramaya ihtiyacım var. Şuan yurt dışındayım ve burada ucuz telefon kartı bulamadım.
Bedava 1 dk arama yapabiliyorsun diyorsunuz ama yeni account açmama rağmen hiçbir şekilde kullanamadım ben bu programı.
Şimdiden teşekkürler..

Artık hesap açmana rağmen 1 dk bedava arama olayı çoktan sona erdi. Açtığın hesaba en az 10€ kredi yüklemelisin. Ancak ondan sonra cepleri ucuz tarifeden arayabilirsin.
Haftalık 300 dakikayı aşmaman kaydıyla sabit hatlar Poivy, Webcall, Nonoh, Voipwise ve smslisto'da bedava. 10€'ya ne kadar konuşacağını ancak konuşma sıklığın belirler.

Aşağıdaki listede Calleasy'de cepler en uygun görünüyor.
Poivy Webcall Nonoh Voipwise SmsListo Voipraider İntervoip Calleasy
Freedays 90 60 120 90 90 90 x x
Sabit Hat 0 0 0 0 0 0 0.015 0.005
Cep 0.07 0.050 0.08 0.15 0.07 0.13 $ 0.055 0.10
* Tüm fiyatlar euro olarak verilmiştir.
* Calleasy Sadece bilgisayardan görüşmelerde bu fiyat geçerlidir. Sip'ten görüşmelerde 0.04 euro düşer

29 Mesaj
8 Mart 2009; 18:00:23 

Çok teşekkürler cevap verdiğiniz için.
Ben sizin bu konularla ilgili yazınızı öbür forum başlıklarında da gördüm. Yalnız bu yazınızda birşey dikkatimi çekti bilgisayardan görüşmelerde demişsiniz.
Bu kredileri normal telefonla konuşarakta kullanabiliyor muyuz? (o söylediğiniz program haricinde tabiki)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betina -- 8 Mart 2009; 17:57:07 >

1855 Mesaj
8 Mart 2009; 19:14:31 

Tabii normal bir telefondan da voip görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Bunun için internet bağlantısı olan Adsl modem ile Voip adaptöre ihtiyacınız vardır.

76 Mesaj
13 Mart 2009; 14:45:22 

quote:

Orjinalden alıntı: Betina

Şimdiden teşekkürler..

Merhaba,
Nonoh programıyla 10eur hesabınızda kredi olmak şartıyla yurtdışından türkiye sabit hatlarını 4 ay boyunca bedava arayabilirsiniz.Cepleri ise dksı 0,08eur dan arayabilirsiniz.Yani daha detaylı şu şekilde anlatabilirim size. 1 dk ceple görüştünüz zaman 10eur krediniz 9,92 eur kalacaktır.Her dk için 0,08eur düşecektir.Krediyi bizden temin edebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi almak isterseniz msn'e ekleyebilirsiniz

Msn: voipkredi.biz@hotmail.com
Web adresimiz: www.voipkredi.biz

76 Mesaj
13 Mart 2009; 14:50:32 

quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral

Benim de rapid üyeliğim bitmiş. Flashgette sorun çıkıyor. Ama bunu indirip bedava arayanlar kervanına katılmam lazım en acilinden.

Programı indirmek için rapidshare ihtiyacınız yoktur.Aşağıda verdiğim adresten direk olarak indirebilirsiniz.Her ikisi ayrı programdır.Kredi satın almak için bizimle temasa geçebilirsiniz..

www.nonoh.net

Msn Destek: voipkredi.biz@hotmail.com
Web adresimiz: www.voipkredi.biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impossible41 -- 30 Mart 2009; 21:01:41 >

28 Mesaj
22 Mart 2009; 18:52:43 

arkadaşlar voip cihazları ve diğer servisler hakkında genel bilgi verebilirim msn adresim : m.f_hamamci@hotmail.com

20 Mesaj
29 Mart 2009; 16:38:52 

Lowratevoip artık bedava değil. Uğraşmayın :)

Neden mastercard sahibi olmuyorsun? Benim referans kullan anında 5 USD kazan. Online alışveriş en kolay yolu.
https://secure.uwcfs.com/referral/7AEAFAB1-30A5-4B7A-8AEF-1DC410E09B7D

76 Mesaj
5 Nisan 2009; 19:45:10 

Türkiye bedava aramalar için Nonoh kullanabilirsiniz

Voipkredi Merkezi
www.voipkredi.biz
Msn: voipkredi.biz@hotmail.com

28 Mesaj
26 Mayıs 2009; 22:16:25 

arkadaşlar voip şirketleri ile ilgili detaylı bilgi verebilirim msn adresim m.f_hamamci@hotmail.com site adresim www.ekisim.com Ayrıcı yukarda programlar deneme veriyor sizi daha sonra euro bazında kredi yüklemizi istiyor oo şekilde konuşmaya devam ediyorsunuz. Aslında bunlar almanya üzerinden konuşturma sağlıyor. Bu gibi firmalardan 30 tane vardır. Nereyi nasıl görüşmek istiyorsanız msn adresi ve sitemde ayrıntılar yer almaktadır. Aklınıza takılan herhangi birşey olursa cep telefonumdan da ulaşabilirsiniz. Cep bilgileri sitemde mevcuttur.

758 Mesaj
26 Mayıs 2009; 23:33:46 

ah ahaha şaka gibi ya ilk defa gördüm böyLe + REP Olsa boğcam seni

Backlink Çalışması Yapılır .
(PR4 , PR5 , PR6 , PR7 , PR8 , PR9)

758 Mesaj
27 Mayıs 2009; 0:05:09 

beyler ben nasıl giriş yapıcam olmuyor hata alıyorum

Backlink Çalışması Yapılır .
(PR4 , PR5 , PR6 , PR7 , PR8 , PR9)

1 Mesaj
4 Ağustos 2009; 15:27:34 

foruma boyle sacma sapan seyler eklem kurban eger aramiyorsa elimden cekecegin var hadi by

28 Mesaj
30 Eylül 2009; 16:41:33 

arkadaşlar ayrıntılı olarak görüşmek isteyen arkadaşlar msn adresim m.f_hamamci@hotmail.com

1389 Mesaj
2 Ekim 2009; 1:05:50 

nonoh.net i tavsiye ederim 120 gün bedavası var yıllardır aynı kararlılıkla devam ediyorlar

nonoh.net betamax a bağlı bir kuruluştur. http://backsla.sh/betamax bu adresten betamax a bağlı kuruluşları ve görüşme ücretlerini görebilirsiniz. nonoh hesabınızı cihazın içine ip numrasından girerek tanımlıyorsunuz. cihazın tel çıkışına evdeki tel cihazını bağlayıp kullanabilirsiniz. bilgisayara gerek yok. cihazın kurulumuyla ilgili dosyaları mail adresinize cihazı aldığınız zaman göndrebiliyoruz. ayrıca basitçe kurulumu anlamanız için şu adresleri gözden geçirebilirsiniz: http://voiprehberi.com/...p2t-icin-voip-ayarlari/

http://www.alpagut.com/...aspx?pageID=18&PID=1072

http://www.telekomadsl....posts.asp?TID=1174&PN=1

http://egitim.nl/linksy...rulumu-ve-sip-ayarlari/

cihazlar:

ok. ayrıca fiyatlar için şu linklere bakabilirsiniz:

http://urun.gittigidiyo...2-VOIP_W0QQidZZ20874892

http://urun.gittigidiyo...T-VOIP_W0QQidZZ20879382

48 Mesaj
26 Haziran 2010; 19:41:39 

Ben Sen Sen Bensin
http://forum.donanimhaber.com/m_40564437/tm.htm

1 Mesaj