Şimdi Ara

Lenovo Vibe S1 ön inceleme videosu 'Çift ön kameralı telefon'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenovo'nun yeni akıllı telefonu Vibe S1'i kullandık. Tasarım özellikleriyle ön çıkan telefonun en dikkat çekici yanı ise iki adet ön kameraya sahip olması. Merak edilen tüm detaylar özel videomuzda.

• Çerçeve kalınlığı ile ekranın içindeki siyah çerçeveyi topla 1 ekran daha çıkar ordan

• Mac os x el Capitan da safari 9.0.1 ile açtığımda flash video sonsuz kez yeniden başkıyor aynı videoyu 50 kere açınca olan sesten bahsediyorum.
    bütün videoları html 5 ile izliyordum bunda html versiyonu hatalı bilginiz ile
  • Abi her şey güzel de, girişte ki müzik nedir. Ciddi söylüyorum koymasaydınız daha iyiydi. Eiffel 65 görse kim bilir ne düşünür :)

• Videonun başında birden iron man mi geliyor ne oluyor dedim :)

• Bence fairphone a bir video hazirlamalisiniz. Moduler telefon aralikta piyasada olacak. Bu telefondan daha fazla ilgiyi hakediyor diye dusunuyorum. Saygilar.

• patren kullanıcısına yanıt
    Özellikler kısmında sadece menşei:çin yazıyor. Dalga geçiyorlar adamlar herhalde bizimle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakkı 1100 TL den fazla değil...

1300 TL ye LG G4 bulunabiliyor
  • yurt dışı fiyatı 300 dolar ise bu telefon ne yurt dışında ne de bizde satma ihtimali yok. snapdragon 810 lu oneplus 2 nin fiyatı 310 dolar, daha birçok örnek var. orta-alt sınıf telefon yapmışlar 300 dolar fiyat çekiyorlar.

hakkı en fazla yurt dışı: 150-170 dolar, bizde de 700-800 tl
  • bakalım farklılık adına daha neler yapacaklar
  • o grafik birimine o ekran olmamış grafik birimi çok ağlar (1080p=mali-T760mp2) aynı grafik birimi E4g'de de var 540p ekranla ucuyor ama 1080p çok fazla bu GPU için

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

herhalde telefon buhttp://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-vibe-shot-z90-akilli-telefon-siyah.html#genel-bakis

Videodaki ile linkteki telefon aynı değil.

• ya arkadaş 4000 mah pil üretebiliyorsun da niye tüm modellerinde kullanmıyorsun
  • VİDEOLARDA FON MÜZİK LERİNİ KULLANMASAN OLMAZMİ?

ÂNİDEN YUKSEK SES

NE BU YANİ

HEYECANMİ KATİYORSUN

GİZEMMİ?

• Çerçeve bakanlığı çalışanları yine iş başında! :D

• lenovo vibe p1 pro türkiyeye gelmediği sürece ben afk.

• Asıl merakla beklenen lenovo vibe p1 pro'u inceleseniz çok bahtiyar olacağız.

• müzik çalar yok la bulamadım aldım ben bu arada ii telefon sony m5 alacaktım 200 altını verip bunu aldım ele daha iyi oturuyo,

• Telefonu kullanaili 3 gün oldu . çok güzel bir telefon. 1299 TL ye aldım. Bu fiyata hem tasarımı olsun hemde performansi olsun çok iyi . kıyaslama anlamında şunu diyebilir ki Samsung s6 dan çok iyi şuana kadar donma yasamadim. Arayuz çok akıcı . on kamera süper iş çıkartıyor. Çoğu akıllı telefon da olmayan özellikler var. Ör. arama esnasında konuşmaları otomatik kayıt edebilme gibi. Tek sıkıntısı pil . normal kullanımlarda bir güne ulaşmaya çalışıyor. Ama tasarruf lu kullanırsan gayet tatmin edici . ben almanızı tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.