Şimdi Ara

The Room 3 indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Room 3 indirmeye sunuldu

Serinin temelinde yer alan keşif ve bulmaca çözme unsurlarını aynen devam ettiren The Room 3 farklı olarak daha geniş bir oynanış alanına sahip ve bulmacaların sayısı da artırılmış. Oyunda uzak bir adadaki Grey Holm malikanesindeki sırları çözmeye çalışıyoruz. Başarılı dokunmatik kontrollerle nesneleri her açıdan inceleyebilirken, bulmacaları çözebilmek için sayısız nesneyle etkileşime geçiyorsunuz.

The Room 3 yapımında artık önceki bölümlere geri dönerek hikayeyi farklı bir yöne doğru götürmenize imkan verilmiş. Ayrıca bölümlerde motion capture tekniğiyle hazırlanmış farklı insan hareketlerine de rastlayabiliyorsunuz. Oyunun grafikleri de öncekilere göre daha kaliteli hale gelmiş. 

Kendisini sıkmadan oynatabilen The Room 3 yapımının Türkçe desteğinin de olması ayrı bir tercih sebebi. Oyun 12.99TL fiyat etiketine sahip. Android sürümü ise çok yakında geliyor. 

• Bedava yaparlarsa indiririz

Not: Korsancı değilim, sadece para verip alacağım tarzda bir oyun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neye para verirsin angry birds'e mi ?

• Bence efsane bi uygulama 1 ve 2 si harikaydi. en para kart ile altım %50 indirimli zaten. Hiç düşünmeden alıp indirdim.
  • İlk 2 serisini oynamıştım ve para vererek aldığım en iyi oyundu. 3. seriyi de rahatlıkla satın alabilirsiniz. Mükemmel bir oyun, türünün en iyisi.
  • Android için bekliyoruz mükemmel bir oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok severek oynadığım ve bence parasını gani gani hakeden bir oyun. Kesinlikle oynayın.
  • IceRulez kullanıcısına yanıt
    İlk kim atlayacak diye merak ettim, tebrikler

0-5 yaş arası uygulamaları satın alıyorum. 5-8 zorluyor

• Garip bi şekilde 1 TL almış bu uygulama için app store benden :)
  • Ayıptırya nisan ayından beri bekliyoruz aynı anda neden çıkarmazlar şunu android için uzun zaman bekletmezler umarım

• yayinlandigi gun bitirdim oyunum 5 saat 8 dakika sürdü. parasini fazlasiyla hakeden bi oyun. simdi 3 defa kaderimi degistirme hakkim hakkim var. ama onda hic ipucu vermiyo biraz zor olacak

• ya androıd için neden hemen çıkartmıyorlar illa telefonumu satalım okadar bekledik bu oyunu bu oyunu oynadıktan sonra diger benzeri oyunlar çok saçma geliyor biran önce bizde alıp oynarız umarım ücretini hakeden bir oyun

• bu da güzel aslında ama 1 ve 2 si bence daha iyiydi.
    full korsan
  • Türkçe dil desteği olmayan oyunlara para vermek içimden gelmiyor..

• Türkçe dil desteği sanırım 3. Oyunda mevcut
    The Room 3 indirmeye sunuldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.