Şimdi Ara

OynuYorum - Guitar Hero: Live

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Guitar Hero serisi bu sefer karşımıza daha canlı çıktı!

• need for speed beklerken bu ne Allah aşkına

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keşke video inceleme yapsaydınız

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • osu! dan gram farkı yok keşke başka bir oyunu inceleseydiniz(osu! çok daha iyi)

Bu tür fazla bilinmeyen oyunları incelemenizi isterim açıkçası takipteyim
  • Müthiş bir oyun. Telefonda ve tablette oynuyorum. Fakat paralı sürümü 130 TL. Baya tuzlu

• çok güzel bir konuya değindiniz.bende 1986 doğumlu biri olarak commodore 8 bit kasetli atari kara kutu amiga atari salonu segalar vs vs uzar gider.yani oyun oynamanın keyfi yanyana olur.evinizde yapayalnızken tüm dünyaya bağlansanız nolurki,oyunu oynarken keyif aldığın bir yada birden çok arkadaşın olmadıktan sonra... sırf bu yüzden ps4 ümü satıp xbox one alcam belki yeni kinecte yeni oyunlar gelir umudu ile :(

• quote:

Orjinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

osu! dan gram farkı yok keşke başka bir oyunu inceleseydiniz(osu! çok daha iyi)

Bu tür fazla bilinmeyen oyunları incelemenizi isterim açıkçası takipteyim

osu! ile bunu nasl bir tutabildin?
  • Rockband 4 incelemeside isteriz.
  • Edward'ın adı bahattin olaydı bırak editorlüğü foruma bile almazlardı...iyi güldüm gece gece

• Tv kısmı güzel olmuş fakat live bölümünde eski oyunlar daha iyiydi. Örnek verecek olursak eski oyunlarda yanlış notaya bastığınız zaman gitarist de anlık olarak notaya basamıyordu fakat videoyu izlerken böyle birşey yakalayamadım. Gitar çalıyorsun fakat vocalin bakış açısından gösteriliyor oyun. Bence hiç olmamış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.