Şimdi Ara

İNCA RESPECT TABLETE ROM-YAZILIM YÜKLEME SORUNU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,İnca respect tabletim açılmıyor,'' maalesef WeQR durdu'' yazısı çıkıyor, tablet çalışmıyor fabrika ayarlarına çevirdim ama aynı yazı çıkıyor,servis yazılım yüklenmesi lazım dedi backup gitmiş diyor.Kendim bu yazılımı nerden bulurum.Lütfen yardımcı olunuz?

• İnternet sitesinde yazilim destegi yok mu sitenin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır maalesef yok,kendilerine gönderecekmişiz,parasıyla yapacaklarmış
  • serden kullanıcısına yanıt
    Bu lanet tabletin romunu bulan yada elinde bu tablete uygun rom arkadaş yok mu?
    Universal rom bile bulamadım tablete. Acil yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirenama

Bu lanet tabletin romunu bulan yada elinde bu tablete uygun rom arkadaş yok mu?
    Universal rom bile bulamadım tablete. Acil yardım lütfen...
    İnca Respect yazılım çok aradım ama yok hiçbir yerde 10 tane yazılım atmışımdır hepside başarılı bir şekilde atıldı dedi ama çalışmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Developer -- 8 Mayıs 2016; 11:02:53 >
  • Eyw kardeş,
    Aynısını bende bulmuştum ama denemeye cesaret edemedim. Orjinal romunu bulmaya çalışıyorum. Denersem mutlaka yazarım.
    İlgin için çok teşekkürler,
    Düşünceli arkadaşların olması sevindirici...
  • sirenama S kullanıcısına yanıt
    Orjinal yazılımı yok.Bir arkadaşın yazılımını yedeklemsi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Developer -- 8 Mayıs 2016; 11:03:48 >
  • Cesaretin gelmesini yada orjinal romu bulmayı bekliyorum :),
    Çalışmaması sorun değil, ama anakartı yakma olasılığı var, direk çöp. Ama bi daha inca mı asla
    Denersem mutlaka paylaşırım.
  • Bu tabletin chipseti hakkında bilgin var mı kardeş? Nette baktım onuda bulamadım? Bir uygulama yardımıyla görebilirsin. Antutu falan sanırım gösteriyor. Eğer chipset Rockchip 3188 ise romu atıcam.
  • Anakartın yanma olasılığı pek yok çünkü rkbatchtool uyumsuz olup olmadığını kontrol ediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Developer -- 8 Mayıs 2016; 11:05:32 >
  • link teki rom 3066 için mi?
    inca respect 2 deki de 3066 ise sorun olmaz sanırım.
  • Evet o linkteki rom Rockchip3066 idi linki sildim çalışmıyor.Chipset fail hatası veriyor İnca Respect 1 ve 2 Rockchip3188 işlemciye sahip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Developer -- 8 Mayıs 2016; 11:08:20 >
  • Emin olmak için soruyorum, fazlaca sordum kusura bakma, inca respect 2 de chipset de aynı mı? aynıysa atıcam yanarsa da yanar tablet :)
  • http://www.freak-tab.de/finless/rk_tool21_how_to.zip
    Burdan rkdumptool indirip tablet çalışıyorken yazılım yedeklerseniz seviniriz.Lütfen yedekleyen arkadaşımızın bizimle paylaşırsa seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Developer -- 8 Mayıs 2016; 11:10:48 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Developer -- 8 Mayıs 2016; 11:13:17 >
  • arkadaşlar bi hayırsever inca respect in romunu bulup paylaşsa çok hora geçer...
  • inca respect orjinal romu IT-101E bende mevcut e-mail adresinizi yazın atayım. ama banada nasıl yükleyeceğim konusunda bilgi verin. çünkü ne yaptımsa yükleyemedim...
    ismailturkisik@gmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.