Şimdi Ara

Vivaldi tarayıcının Beta sürümü yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vivaldi tarayıcının Beta sürümü yayınlandı

Eski Opera CEO'su Jon von Tetzchner tarafın hazırlanan internet tarayıcısı Vivaldi, Beta olarak kullanıma sunuldu.

Teknik önizleme sürümü tam 2 milyon kez indirilen Vivaldi, Opera'dan farklı olarak Google işleme motorunu kullanmıyor ve Node.js, NPM modülleri'nin yardımı ile JavaScript ve React temelinde gerçek Opera fanları için önemli bir seçenek oluşturuyor. Web ile web için yapıldı şekilde lanse edilen internet tarayıcısı Vivaldi, hemen herşeyi isteğe bağlı olarak özelleştirebiliyor ve hızlı komutlar ile yönetilebiliyor.

Kendi içerisinde dahil bir not alma ve önemli bir detay olarak e-posta istemcisi yer alan Vivaldi, bulut üzerinden farklı cihazlar arası senkronizasyon da yapabiliyor ve bunlar tam sürüm ile gelecek önemli detaylar arasında yer alıyor.

Etkili bir kullanıcı deneyimi vaadeden Vivaldi'nin Mac, Windows ve Linux Beta sürümlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

• indirdim denedim. ilk açılışta çok kasıyor. yeni sekme açınca hemen tepki vermiyor daha çok gelişmesi lazım.

• Oldukça beğendim. Firefoxun yanında bunuda kullanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla hız konusunda şüphelerim vardı ancak mükemmel yagayet seri açılıyor.
  • Hemen deniyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika tarayıcı, çok hoşuma gitti. Facebook'a girdim sekme mavi renk oldu, Donanımhabere girdim turuncu oldu.
  • guzelmis renk degistirme ozelligi

• quote:

Orijinalden alıntı: C_K

Harika tarayıcı, çok hoşuma gitti. Facebook'a girdim sekme mavi renk oldu, Donanımhabere girdim turuncu oldu.

Arayüz nasıl kolay mı hocam? Firefox dan geçsem alışır mıyım? Setup kurup kayıt defterimi kirletmek istemiyorum.
  • BARIŞ55 B kullanıcısına yanıt
    Gayet kolay hocam. 5 Dakikada favori sitelerimi başlangıç ekranına ekledim, açılış sayfasını ve arama motorunu Google'a çevirdim.

Ayarlar kısmı şu şekilde;

Vivaldi tarayıcının Beta sürümü yayınlandı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.