Şimdi Ara

LENOVO A10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu tableti almayı düşünüyorum hiç yorum bulamadım tavsiye eder misiniz.özellikleri güzel fakat hiç yorum olmaması süphelendirdi
    http://urun.n11.com/ipad-ve-tablet/lenovo-a10-70-3g-59-409688-a7600-h-2-yil-kvk-garantili-P74306345?cid=700501&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&utm_content=102_210_3074&utm_term=

• Yok mu bilen arkadaslar.kronik sorunu var mi.reederden poliypaddan falan iyi midir en azindan.350 ye alacam arkadastan kutusu acilmamis.fiyatina 350 gore nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu tabletin aynısı var güzel bir tablet. Fakat ekran parlaklığı samsung tabletler gibi değil, canlı ve koyu renkler sunmasına rağmen parlaklık düşük olduğu için güneş ışğında çok belirgin görüntüler olmuyor. Dolby audio sayesinde hem hoparlörde hemde kulaklıklarda çok güzel bir ses kalitesi sunmakta. Ram 1gb olduğu için bağzen sorun olabiliyor. Yedek parçaları sık bulunmuyor, ben arka kapağını kırmıştım ve Antalya'da servisi yokmuş bende kargo ile İstanbulda'daki servise gönderdim, 1.5 ay sonra geri aldım. Ama sonuç olarak güzel bir tablet ben sevdim.

• Tesekkurler ekran icin 10 inc samsung a 700 800 veremem.350 tl verecem sonucta.ama bunun icin dayaniklidir kalite hissi veriyor stabil calisir 3gsi de iyi sorunsuz kullanorsiniz derseniz alacagim hocam.

• Bu kaliteli ve kullanışlı tasarımıda çok iyi 3g ile ilgili benim bir sorunum olmadı, ki zaten 3g side sorunsuzdu. Dediğim gibi sadece ekran sorunu var oda sizin için önemli bir şey değilse alın derim ben memnun kaldım ama bence başka kişilerede sorun derim belki siz sevmeyebilirsiniz yani sırf ben alın dediğim için almayın sonra sorun yaşamayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.