Şimdi Ara

Black Ops 3'ün Xbox 360/PS3 Sürümünden Ekran Görüntüleri Sızdı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  
         Performans açısından hikaye modunun çıkarıldığı eski nesil Call of Duty: Black Ops 3'den 10 ekran görüntüsü sızdırıldı. Doğrudan kaynaktan alındığını düşünmediğimiz görüntülerde özellikle kaplama noktasında göze batan yetersizlikler söz konusu.

• kötü görünüyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yeni nesil konsollar bile sürünüyorken pek fazla şey beklememek gerek.

• bi film çıkar ya ertesi gün torrente sinema çekimleri düşer. aynen öyle olmuş
  • Takip etmeyen birileri kapağını görüp aa ps3 için yeni cod oyunu diyip alsın diye yapmışlar resmen günümüzün f2p fps leri bile bundan bin kat iyi görünüyo :D

• Bu oyuna 50 dolar istiyorlar, şaka gibi! Hiç çıkartmasaydınız daha iyi
  • Neyse aralıkta ps4 alıyorum zaten kafam rahat :::

• Counter Strike 1.5 daha güzel görünüyordu. :D

• herkes bizim gibi oyun dünyasini takip etmiyor, yani icinde -+ olan ne bilmiyor ,,,yeni cod ciktimi tamaaaammmmmm alip geciyor ,activison cakal bir firma cakdirmadan cakacak 360 ve ps3 sahiplerine , hahahahahah

• Rockstar Games' e helal olsun valla. Adamlar bu konsollarda gta V' i oynattırdılar.

• bence güç yetmemesinden filan değil grafiklerin kötü oluşu. Tamamen optimize etmemelerinden ve yeterince bütçe ayırmamalarından eski nesile. COD Adwanced Warfare i PS3 te oynadım ve şaşırdım o akıcılık ve grafiklerin iyi oluşu beni şaşırttı. Bunda da istense eğer! iyi bir iş ortaya koyabilirlerdi. Ama tamamen özenmemek ve değer vermemekten geçiyor. Yeni nesile yaptılar texture kalitesini düşürdüler hikaye ( güya hikaye ) modunu çıkardılar al sana eski nesil. Tam Activision kafası.

• bugunde sizan sizana

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • çok kötü yaw bukadar kırpılmaz

• Resmen çamur gibi grafikleri var. Eski nesil bu kadar da güçsüz değil. Last of us halo 4 grafikleri rahat kaldıran konsolların grafik, efektleri iyi olması gerekirken ps2 gibi grafik efektleri gibi olmuş.
  • İpadimdeki modern combat 5 bile daha iyi grafik olarak.

• mecnun ve ferhat halt etmiş.activision efsane ya nasıl aşıklar paraya.ben böyle aşk görmedim.

• oyunu ps4 oynayacağım ama bu bariz yeni nesil konsol aldırma stratejisi bu kadar kötü değil eski nesil konsollar hikaye modununda olmaması saçmalık

• Zaten belirtmişsiniz doğrudan alınmadığını kötü duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkarmasalar daha iyiymiş. Geliştirici ekipten biri abi ben tek başıma boş zamanlarımda eski nesil versiyonunu yaparım beleşten para kazanırız demiş gibi duruyor.
  • grafikler last of us tan bile daha güzel duruyor.gerçekten çok güzel iş başarmışlar.kendilerini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.