Şimdi Ara

TABLET ÖNERİSİ ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hizlial.com/codegen-q9-9-8gb-tablet/10639278

Burdaki tableti almayı düşünüyorum sizce nasıl fiyatına göre ? amacım biraz büyük olsun tablet telefon 5.5* olduğu için 7* biraz ufak geliyor gözüme. özellik bakımından nasıl sizce ? bir tek işlemcisi pek anlamadım a33 iyimidir ? pili falan iyi gibi

• Hiç tavsiye etmem, 3-5 ay sonra atarsın çöpe. Bu Çin malı tabletlerde servis falanda hikaye. Ne amaçla kullanacağını bilmem ama, üstüne biraz para koy ipad mini falan al. Yada 2. el ipadlere bak daha iyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Hiç tavsiye etmem, 3-5 ay sonra atarsın çöpe. Bu Çin malı tabletlerde servis falanda hikaye. Ne amaçla kullanacağını bilmem ama, üstüne biraz para koy ipad mini falan al. Yada 2. el ipadlere bak daha iyi...

hocam bütçem zaten 200tl daha fazla olsa dediğini yapardım. varmı 200e kadar önerebilidceğin birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerprens

quote:

Hiç tavsiye etmem, 3-5 ay sonra atarsın çöpe. Bu Çin malı tabletlerde servis falanda hikaye. Ne amaçla kullanacağını bilmem ama, üstüne biraz para koy ipad mini falan al. Yada 2. el ipadlere bak daha iyi...

hocam bütçem zaten 200tl daha fazla olsa dediğini yapardım. varmı 200e kadar önerebilidceğin birşey

O fiyata aşağı yukarı hepsi aynı, lg yada lenovo nun 2. el az kullanılmışlarına bakabilirsin sahibinden vs. de falan var. Öyle codegen everest,polypad falan başını ağrıtır. 3-5 ay beni idare etsin dersen alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerprens

quote:

Bulabilirsen casperin ikinci ellerine bak ya da oblio marka cihazlara bi goz at.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.