Şimdi Ara

bosch bulaşık mak conta satan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bosch sgs3002/13 bulaşık makinasına kapak altı sızdırmazlık fitili-contası lazım.nette bulamadım.
    satan varsa bana fiyat yazabilir mi.yada muadili var mıdır.arçelik yada bekodan alıp kullana bilir miyim.
    bulaşık makinası su akıtıyor.yıkamasında sorun yok.yıkama bitince içinde de biriken su yok.conta ömrünü tamamlamıs gibi duruyor.epey ezilmiş bükülmüş durumda.

konu biraz acil beyler.

• Çok rahat bulabilirsin aslında yapışkanlı olanları bile satılıyor metre hesabı.Gidip servisten alırsan 4 kat daha pahalı olur
  • Nerden bulurum ki.muadili olsa yeterli olur.zaten makina eski.biraz daha kullanir yenileriz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up dullah:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eveyk kimse cevap yazmamış .ben ise karakterimi konuşturup benden sonra makinasında bu sorunu yaşayacak arkadaşlara detaylı şekilde yardım edecem.

-bu makinanın contasının yan sanayisi yok.
    -bu makinanın contasına uyabilen muadil(başka firmalara ait)conta da yok.
    -el mahkum bosch servisi arayacak fiyat alacaksın.
    -parça fiyatı:80tl
    -işçilik:40tl
    -toplamda 120 tl bayılacaksın.
    -tüm bu atraksiyonların sonunda 2 yıl garantili contan olacak:)

muhim not: bu makina tam 16 yıldır tık demeden çalışan makinadır.ekonomik ömrünü 2ye katlamıştır.
    bu conta olayına dek zerre sorun yaşatmamıştır.
    kısacası bosch bulaşık makinası alacaksanız yedek parçada sorun oluyor ama 16 yılda 1:)
    ayrıca makina da pas yok çizik yok gidik yok.makina taş gibi oldu.bakalım bir 16 yıl daha kullanacak mıyız.

bu makinayı ikinci elde alırken contalarını kontrol edin alın agalar beyler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.