Şimdi Ara

Kablosuz şarj video inceleme 'Ne kadar verimli? Nasıl çalışıyor?' Spigen F300w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spigen'in kablosuz şarj cihazı F300w'u ele alıyor Çin'den aldığımız 7 dolarlık kablosuz şarj ünitesi ile kıyaslıyor ve verimliliğini ölçüyoruz.

• Mesut Çevik'in 2000'lerin başındaki halini görüyorum ben :)

• Bir kablo için o kadar para vermeye deymez bence. Üstelik telefonun sürekli şarjda durması veya her aramada yani günde bir kaç kez şarjdan çıkarılıp tekrar koyulması pile ve cihaza zarar verme mi?. Gece şarj et o şarj bir gün yeter zaten yetmez miki?

• Bu kablosuz sarj kadar gereksiz birsey varmi ya.Standin ustune koyup sarj edecegime bir kabloyu takarim hem boylece telefon sarj olurken elime alip kullanabilirimde.Kablosuz sarj ne kadar mantiksiz ve gereksiz bir icattir arkadas.Standi ustune koymaktansa stand uzaktan elimizdeki telefonuvherhangi bir kablo olmadan sarj etse o zaman mantikli olurdu.Ama suandaki haliyle kablosuz sarj cok gereksiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu çocukta geleceğin ceo tipi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli mehmet

Bu kablosuz sarj kadar gereksiz birsey varmi ya.Standin ustune koyup sarj edecegime bir kabloyu takarim hem boylece telefon sarj olurken elime alip kullanabilirimde.Kablosuz sarj ne kadar mantiksiz ve gereksiz bir icattir arkadas.Standi ustune koymaktansa stand uzaktan elimizdeki telefonuvherhangi bir kablo olmadan sarj etse o zaman mantikli olurdu.Ama suandaki haliyle kablosuz sarj cok gereksiz.

Gereksiz demek için aceleci olmamak gerek. Çünkü gerekli olabileceğini bana düşündüren deneyimlerim oldu. Koşuşturma içinde bir ofis içinde çalışıyorsan ikide bir şarj kablosunu takmakla uğraşmazsın. Al koy al koy gibi kolayca hem şarj edip hem de kullanabiliyorsun. İş yaşamı için bir nimet gibi düşünebilirsin. Aceleci olma gereksiz demek için.

• quote:

Bu kablosuz sarj kadar gereksiz birsey varmi ya.Standin ustune koyup sarj edecegime bir kabloyu takarim hem boylece telefon sarj olurken elime alip kullanabilirimde.Kablosuz sarj ne kadar mantiksiz ve gereksiz bir icattir arkadas.Standi ustune koymaktansa stand uzaktan elimizdeki telefonuvherhangi bir kablo olmadan sarj etse o zaman mantikli olurdu.Ama suandaki haliyle kablosuz sarj cok gereksiz.

Şimdilik gereksiz ama ilerde tüm masaya yayılabilen kablosuz şarj teknolojileri gelince bence kabloyla uğraşmak istemeyeceğiz pek. Yani telefonun masanın üstündeyken kendi kendine şarj olacak...

• quote:

Gereksiz diyorsunuz ama bu teknoloji gittikçe gelişiyor. Günün birinde odaya giridiğiniz an telefon şarj olmaya başlayacak.

• biride bu kablosuz şarjın bataryaya telefona zararı varmı yokmu anlatmıyor gereksiz incelemelerle kalabalık yapıyorlar

• şu masanın altına yapıştırılıp masaüstüne konan telefonları sarj eden cihazlar çok hoşuma gitmişti. Bunlar gün geçtikçe gelişecek diye tahmin ediyorum

• bence hala gereksiz bişey

• Telefon kutusundan standart olarak çıksın kullanalım

• Kablosuz sarj yapacağına çıkarılabilir batarya yap. Yedek batarya + sarj kitiyle telefonu bi kere bile sarja takmadan kabloyla ugrasmadan kullaniyorum. Batarya bitince sarjdaki yedegi takip bos olani sarja birakiyorum. Ne kablosuz sarj standina nede kabloya mahkum kaliyorum.

Var mi otesi?

• Uzun zamandir gordugum en sacma sey. Cop desek yeridir bu fiyatiyla.

Suan icin kablosuz sarji gereksiz buluyorum gelecekte mesela 1m3 hacimde ister elinde ister masada sarj edecek birsey olsa super olur :D

• İnceleme için teşekkürler.Forum genel olarak inceleme haber vs. konularda çok pasif ve yavaş.Ürüne gelirsek teknoloji güzel,masa başı kullanımda güzel oluyor,ama normal şarj aletinden yavaş şarj etmesi açısından kötü.

• Şu reklamlar nasıl can sıkıyor arkadaş... Mecbur muyum ben bir şey seyrederken reklam görmeye... Reklamı kapat butonunu neden beklemek zorundayım ben???

• Ya lütfen şu adama yaptırmayın ya.
    Ne kadar kötü bir diksiyon tonlama, bir de tipe kılığa bak.
    Daha düzgün biri yok mu sunum yapabilecek?

• Ben LG orjinal kablosuz sarj aletini kullaniyorum Lg g3 telefonumda. Cok memnunum sahsen.

Evde masaya koyacagima telfonumu, sark standina koyuyorum, dururken sarj oluyor.

• Selamlar
    Öncelikle bir şeye açıklık getirmek istiyorum. Eğer ikea kablosuz şarj için mobilya üretiyor lambalara monte ediyorsa Samsung Tv lerin ayaklarına bu sistemleri yerleştiriyorsa üstüne üstelik Apple bu sistemin patentini almışsa gereksiz demek yersiz olur. Bir arkadaş telefon cebimdeyken şarj edebiliyorsa ne güzel şimdilik gereksiz demiş düşüncesine saygılıyım keşke cebinizdeyken şarj ederken size de zarar verilmeyecek bir sistem çıksa şarj edebilseniz.
    Bir arkadaşta yavaş şarj ediyor demiş ama temel olarak sistem bir adet alıcı ve bir adet vericiden oluşuyor geri kalan devre tamamlamada kablo elektrik adaptörüne gidiyor. Yani adaptörünüz ne kadar güçlüyse şarj olma süreniz o kadar az oluyor. 5Volt 2A ile değilde 5V 3A ile şarj ederseniz daha hızlı oluyor sonuç olarak. Standart olarak Apple telefonlarda 5V 1A, Samsunglarda 5V 1,5A verildiğini düşünürsek zaten normalden daha hızlı şarj ettiği ortada.
    BU sistemlerin Power Bankli çözümleri var yanınızda zaten powerbank taşıyorsanız böyle bir ürün taşıyıp tamamen kablo derdinden kurtulabiliyorsunuz.
    Şu anda Android ve bir kaç Windows telefonların bazılarında fabrikadan içinde geliyor ama Apple için çözüm kablosuz şarjlı kılıflar (Nilkin tavsiye ederim çok kaliteli) Sanırım iphone 7 ile standartlar arasında yer alacak ve tüm akıllı telefon ve tabletlerin içinde kablosuz şarj keyfini süreceğiz.
    Son olarak bir iPhone kullanıcısı olarak orijinal kablo fiyatlarını buraya yazmak istemiyorum. Ne yazık ki üzecek seviyelerde. Ve hatta sürekli kablo taşıyan bilir kablo dayanmıyor. Onlar için süper ötesi bir çözüm.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.