Şimdi Ara

YGS MAT KISMINDA ÇOK HIZLI OLMAM GEREKİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
2
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tr sos fen sıkıntı yok ama mat kısmını final denemelerinde ve bugün ki töder de 55 dk civarında çözdüm (8 boş) eksik kısımlar da var hızlanmak için k.özetli mat s.b ideal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qazwsx21 -- 31 Ekim 2015; 21:21:25 >

• valla kardes konu özetli çözsende hızlanamıyacksın en baba sorular denemelerde olur bölüm denemesi çöz faydasını görürsün
  • aynen aga o konuda haklısın ufak kısımlar var eksik olan k.özetliden de çözeyim içim rahat etsin en azından ondan sonra full deneme lys mat ta çalışıyorum şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazwsx21

Tr sos fen sıkıntı yok ama mat kısmını final denemelerinde ve bugün ki töder de 55 dk civarında çözdüm (8 boş) eksik kısımlar da var hızlanmak için k.özetli mat s.b ideal mi?

2015 ygs matematiği 70 dakikada bitirdim sonuc 35-2 ygs2 12 bin hızlı olsam cok daha iyi seyler yapabilirdim ama hızlı olmadan da iyi şeyler yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tr sos fen sıkıntı yok ama mat kısmını final denemelerinde ve bugün ki töder de 55 dk civarında çözdüm (8 boş) eksik kısımlar da var hızlanmak için k.özetli mat s.b ideal mi?

matematikte hız için:

1-Konu eksiğin olmayacak (8 tane boşunun olması biraz konu eksiğinin olduğunu gösteriyor) (FEM,simetri vb.)
    2-Klasik soru tarzlarında tam hakimiyetin olacak (FEM k.özetli mat s.b)
    3-Yeni tarzda, değişik nitelikte sorular çözmüş olmak (Karekök, 345, ALES vb)
    4-Konsantrasyon, dikkat, özgüven gerekli...

bütün bunlar da çok çalışarak oluyor, çalışmaya devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matematico

quote:

matematikte hız için:

1-Konu eksiğin olmayacak (8 tane boşunun olması biraz konu eksiğinin olduğunu gösteriyor) (FEM,simetri vb.)
    2-Klasik soru tarzlarında tam hakimiyetin olacak (FEM k.özetli mat s.b)
    3-Yeni tarzda, değişik nitelikte sorular çözmüş olmak (Karekök, 345, ALES vb)
    4-Konsantrasyon, dikkat, özgüven gerekli...

bütün bunlar da çok çalışarak oluyor, çalışmaya devam...

İyi özetlemişsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eyw hocam çok sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.