Şimdi Ara

Titanfall mobile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Titanfall mobile geliyor

Respawn'ın PC ve Xbox platformundaki fenomen shooter oyunu Titanfall, mobil dünyayı da yıkıma götürmeye kararlı. Particle City tarafından geliştirilen mobil Titanfall oyunu gelecek yıl itibariyle Nexon tarafından mobil platformlara sunulacak. 

Nexon, Respawn ve Particle City arasındaki işbirliği geniş kapsamlı. Yani birden fazla Titanfall mobil oyunu söz konusu. Titanfall mobil versiyonunun neler sunacağı bilinmiyor ancak geliştiriciler orijinal oynanışa sadık kalarak bağımsız bir oyun ortaya çıkaracaklarını belirtiyor.

Titanfall oyunu Titans adındaki mekanik robotları kullanan pilotların çok oyunculu savaşını konu ediniyordu. Mobil oyun da anlaşıldığı kadarıyla buna yakın bir tecrübe sunacak.  

• Afterpulse sağlam bir şekilde ilerliyor. Fazla zaman geçmeden piyasaya çıkması lazım yoksa Afterpulse'un gölgesinde kalırlar büyük bir kesim için.

• Bütün başyapıtların mobil sürümü gibi bu da çöp yapımlar arasına girecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Afterpulse sağlam bir şekilde ilerliyor. Fazla zaman geçmeden piyasaya çıkması lazım yoksa Afterpulse'un gölgesinde kalırlar büyük bir kesim için.

Afterpulse TPS Titanfall FPS

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmaz

• Mobil surum oyunlardan nefret ediyorum tam bir para tuzağı

• Fps olarak gelirse bu oyun kesinlikle tutar, ve telefonumu elimden birakmamama sebep olur

• Telefonda böyle oyunları oynamak bana pek zevk vermiyor nedense.
  • DH haberleri okurken çoğu zaman dejavu hissine kapılıyorum. Sağda solda görmediğim haberleri burada görmek o kadar nadir ki. Tabii esas mevzuu haberlerin 1-3 gün rötarla burada okunması.

• Mobilde oynanabilirlik ve grafik olarak beklenti minimuma indirilmeli ama yine de bir gideri olur mutlaka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Titanfall güzel oyun fakat mobilde beklentim maalesef yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Bütün başyapıtların mobil sürümü gibi bu da çöp yapımlar arasına girecek.

Katiliyorum

• Online mı olacak yoksa singel mı? Bence önemli olan budur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.