Şimdi Ara

'Sony Vegas' Çözümleri (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
39
Favori
269.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadslar register yapmadan kullanamiyoZ mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfateam42

quote:

Orijinalden alıntı: l0v3ly

Arkadaşlar filmdeki 5-10snlik bi konuşmayı kopyalamak istiyorum. atıyorum 1:50:10 ile 1:50:20 arası kopyalıcam. bu 10snlik videoyu açtığımda bu süre aralığındaki konuşma çıkıcak. nasıl yapabilirim sony vegas 11 kurulu.

10 sn lik konuşmayı kopyalıyıp bi yere mi ekliyceksin yoksa 10 sn lik konuşmayı ayrı bir videomu yapcaksın

Kopyalıyıp başka bir yere ekliceksen 1:50:10 a gel ve CTRL+S yap sonrasında 1:50:20 ye gel tekrar CTRL+S yap o ayrı bir parça olur o konuşmaya CTRL+C yap koypala istediğin yere yapıştır

Ayrı bi video yapacaksan videoları koyduğun yerin üstünde 2 sarı çeltik var bunların birini 1:50:10 a diğerini 1:50:20 ye getir ardından sol üst köşedeki File tuşuna bas ardından Render As... eğer nasıl render ayarları yapılcağını bilmiyorsan youtube da videoları var şimdiden kolay gelsin

Mesajı attıktan sonra biraz kurcalayıp çözdüm olayı :) yinede teşekkür ederim.
  • arkadaşlar merhaba,amatör bir vegas 11 kullanıcısıyım bir problemim var aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum,

2 adet farklı formatta videom var. bir tanesi 1920x1080x12 23,976 diğeri ise .mp4 formatında 1024x576x12 25.000 fps

şimdi ben iki videoyu birleştirdiğimde çözünürlüğü yüksek olan ilk video hafif takılıyor.O çok önemli değil ama esas sorun render yapmak istediğimde

vegas hata veriyor .Seçtiğim render Could not be determined diyor.İki farklı formatta dosya internetteki videolarda hiç render yapılmamış,bilen varsa yardımcı olun gençler
  • arkadaşlar merhaba,amatör bir vegas 11 kullanıcısıyım bir problemim var aydınlatabilirseniz çok mutlu olurum,

2 adet farklı formatta videom var. bir tanesi 1920x1080x12 23,976 diğeri ise .mp4 formatında 1024x576x12 25.000 fps

şimdi ben iki videoyu birleştirdiğimde çözünürlüğü yüksek olan ilk video hafif takılıyor.O çok önemli değil ama esas sorun render yapmak istediğimde

vegas hata veriyor .Seçtiğim render Could not be determined diyor.İki farklı formatta dosya internetteki videolarda hiç render yapılmamış,bilen varsa yardımcı olun gençler
  • Sony Vegas pro 11.0 ile 1 müziği sanatçının sesinden ayırmak istiyorum nasıl yapabilirim. ?
  • güzel konu eğitici olmuş teşekkürler
  • 6-7 Saniyelik Wolfteam TRickshout videosu alıyorum fakat bunu montajlıyıp renderladıktan sonra video 60mb felan iken 1gb-2gb felan Oluyor çözümü bilen varsa
  • Sevgili arkadaşlar. Sony Vegas Pro intro hazırlamada takıldığım bir iki basit ayrıntı var. Forumdan arkadaşlardan bana yardımcı olabilecek olanların cevaplarını bekliyorum.. Lütfen...
  • Arkadaşlar Sony Vegas Çözümleri sayfasında tek bir kişi yok mu? Enteresan????
  • quote:

Orijinalden alıntı: demirulubey

Sevgili arkadaşlar. Sony Vegas Pro intro hazırlamada takıldığım bir iki basit ayrıntı var. Forumdan arkadaşlardan bana yardımcı olabilecek olanların cevaplarını bekliyorum.. Lütfen...

sor kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muro221

6-7 Saniyelik Wolfteam TRickshout videosu alıyorum fakat bunu montajlıyıp renderladıktan sonra video 60mb felan iken 1gb-2gb felan Oluyor çözümü bilen varsa

Render ayarlarıyla ilgili sıkıntıların var kardeşim renderlarken farklı bi formatı deneyebilirsin veya Format Factory adlı programdan ayarlıyabilirsin şimdiden kolay gelisn
    Not:Bazen benim videolarım 200GB gibi boyutlara ulaşıyor FormatFactory ile 600-700 MB ye kdr inebiliyor
  • quote:

Sony Vegas pro 11.0 ile 1 müziği sanatçının sesinden ayırmak istiyorum nasıl yapabilirim. ?

Hayır ayıramassın
    sanırım müzği alıp üzerine ses kaydetmek istiyorsun bunun için müziği kendin tekrar çalman lazım veya internetten müziğin karaoke formlarını falan araştırabilirsin
  • UP UP UP UP UP
    TATİLDEYDİM DÖNDÜM GERİ SON GAZ SORULARINIZI CEVAPLAMAYA DEVAM EDİYORUM
  • Mrb. video düzenlerken ses ayarı yaptığım (sesi yükseltip alçalttığım ) mavi çizgi kayboldu. Sesi sağ veya sol hoparlöre verdiğim kırmızı çizgi duruyor ama mavi gitti geri getiremiyorum. yardımcı olabilecek varmı bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfateam42

quote:

Sony Vegas pro 11.0 ile 1 müziği sanatçının sesinden ayırmak istiyorum nasıl yapabilirim. ?

Hayır ayıramassın
    sanırım müzği alıp üzerine ses kaydetmek istiyorsun bunun için müziği kendin tekrar çalman lazım veya internetten müziğin karaoke formlarını falan araştırabilirsin

Peki hocam çok teşekkür ederim sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akbird

Mrb. video düzenlerken ses ayarı yaptığım (sesi yükseltip alçalttığım ) mavi çizgi kayboldu. Sesi sağ veya sol hoparlöre verdiğim kırmızı çizgi duruyor ama mavi gitti geri getiremiyorum. yardımcı olabilecek varmı bu konuda.

resim atabilirmisin
  • takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam, arkadaşlar Sony Vegas Pro 13 çalışmanı tam ekranda önizleme nasıl yapa bilirim amma bulanık değil kaliteli?
  • Sony Vegas Pro 13 kullanıyorum videom tam bitecekken ekran Önizleme penceresi karardı videolar gözükmüyor bu 4. Duzenleyisim hep ayni sey oluyor videomu kaybediyorum hep nasıl düzeltebilirim kaybetmeden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.