Şimdi Ara

'Sony Vegas' Çözümleri (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
39
Favori
269.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://u1312.hizliresim.com/1j/v/vxc08.jpg

çözümü nedir bunun ya

k lite codec den dvix e herşey yüklü olduğu halde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRNorm -- 27 Aralık 2013; 2:52:52 >
  • Arkadaşlar ben vegas 11 kullanıyorum kısa videolarda pek sorun olmuyordu ama uzun videolarda render sorunu yaşıyorum çok uzun sürüyor windows media video (wmv) ile kaydediyorum diğerlerini pek deneyemedim siz hangilerini kullanıyorsunuz hangi formatta iyi kalite kısa sürede render yapabilirim ? Teşekkürler şimdiden
  • beyler vegas 11 için hazır efekt paketi nerden indirebilirim.?
  • Arkadaşlar yardım !! vegası her açtıgımda aktivasyon istiyor iptal diyorum program açılıyor fakat text paketleri yok bir sürü efekt yok bunu nasıl düzeltirim ?? Kaç saattir bulgin eklenti efect arıyorum netten ama nafile ???
  • Sevgili arkadaşlar , vegas pro kullanırken renderlıyorum dosya 60 gb oluyo yahu! ve bazende videonun çok küçük bi kısmını kaydediyo proje orda öylece kalıyo ! biri yardım etsin lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gündemi Kaçıran Adam

Sevgili arkadaşlar , vegas pro kullanırken renderlıyorum dosya 60 gb oluyo yahu! ve bazende videonun çok küçük bi kısmını kaydediyo proje orda öylece kalıyo ! biri yardım etsin lütfen...

farklı format dene
  • hala project save cıkmadımı abi offf programı kulanmayalım diye ozellikle yapmamıslar heralde.ben ne bilim simdi sdfgsfd**** dosyası nerde.yada dfgdg.gif nerde....
    allahımmmmmmmmmmmm
  • Beyler vegas 8 kullanıyorum, videolara logo eklemek istiyorum nasıl yapacağım.

Resmi video olarak atıyorum, boyutunu küçültüyorum ama köşeye gitmiyor belli bi yerden sonra video altına giriyor onunda çözümünü buldum bu sefer logo alttan ve üstten basık şekilde göründü.
  • Son mesajı editleyecektim ama konu yukarı çıksın diye yeni mesaj atıyorum.

MP4 formatındaki videoları açamıyorum codec yükledim yine olmadı çözümü nedir acaba.
  • Merhaba. Elimde iki benzer görüntü var fakat ben birinci görüntünün bir yerine ikinci görüntüyü eklemek istiyorum. Üstüne yani. Mesela birinci videoda birisi konuşuyor ben bunu kullanmak istemiyorum ikinci videodaki konuşmayı monte etmek istiyorum ama arka plan sabit kalacak.
  • S.a ben yabancı anime amv lere türkçe altyazı ekliyoruımda sony vegas pro 11 de arkadaki ingilizce altyazıyı kapatamadım bi türlü bi bilgisi olan varmı yada bununla ilgili bi video felan ?
  • Merhaba arkadaşlar

ben bu sony vegasta dahil olmayan sonradan indirilip kullanılan effectler yani plug-inleri nasıl kurucam nereye atıcam vegasın neresine atıcam bildiğiniz plugin sitesi var mıdır ayrıntılı bir şekilde açıklarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_89631836/tm.htm

arkadaşlar sorunumu konuda belirttim video bile çektm şunun çözümünü bilen wrmı çok acil
  • Arkadaşlar merhaba.
    2 sorum olacak.
    Birincisi ben bi animasyona müzik ve text ekledim ama render aldığım zaman sadece müziğin renderini alıyor animasyon gözükmüyor.
    Yani bütün katmanların renderini alamıyorum. Bunun çözümü nedir?

2. sorum ise eklediğim text arka planıyla birlikte ekleniyor.
    Yani ben sadece yazı istiyorum arkada animasyon devam etsin istiyorum.
    Bana bir yardımcı olur musunuz?

• arkadaşlar elinde vegas 12 eğitim videosu olan yada bana yardımcı olabilecek kişiler mesaj atabilir mi?
  • Arkadaşlar videoyu editledikten sonra avi olarak kaydediyorum fakat pikselleri bozuluyor çözümü nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar resimdeki göreceğiniz gibi soldaki videonun bandicam ile oyundan çekilmiş dosyası,sağdaki ise svp 13 de hiçbir işlem yapılmamış (direk sürüklenip bırakılmış) halidir.
    1 haftadır bu sorunu yaşıyorum.LÜTFEN bilen birisi yardımcı olsun nedeni nedir bunun ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omered9 -- 28 Nisan 2014; 15:46:59 >
  • Arkadaşlar şu sorunu nasıl düzelticez çok kişide var. Sony vegasın üzerindeki playerda eklediğim görüntü çok bozuk
    -
    http://hizliresim.com/djkmEL

Aynı bu şekilde buna bir çözüm getirebilcek var mı ?
  • Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim.Sormak istediğim birşey var.Sony vegasdan çektiğim videonun üzerine watch_dogs daki gibi kişisel bilgileri gösteren bir efekt (artık ne denirse adına) koymak istiyorum . Eğer anlatamadıysamhttp://www.youtube.com/watch?v=TRAzrwRZ-T4 linkide 1.33 saniyede güzel bir örneği var . Yardımcı olacak& olmaya çalışıcak herkese teşekürler...
  • Merhaba,
    Sony vegas 13 kullanıyorum 3 GB rem i5 işlemci 1gb ekran karti var işletim sistemi win764 bit.

1.5saatlik bir videoyu 1080p formatında tender almaya çalışıyorum %2 ye geldiğinde ekran kartıyla bağlantı koparildi diye hata veriyor ve tender duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.