Şimdi Ara

'Sony Vegas' Çözümleri (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
39
Favori
269.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir vidoya kafa eklemek istiyorum nasıl yapabilirim?
  • sony vegas 11 kullanıyorum video düzenlemede videoyu tam ekran moduna aldığımda görüntü yerine beyaz ekran geliyor sorunu çözemedim yardımlarınızı bekleiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BABACAN11221122

Bu program hakkında soruları ve bilgileri olan arkadaşlar buradan takip edebiliriz. Elinde eğitim videoların olanlar buradan paylaşsınlar. Bilenler ve merak edenler buraya...

"Tek konu açmak daha mantıklı geldi"

Ben vegas hakkında bildiklerimi paylaşacağım

Programı şimdi indirip kurdum fakat ses var görüntü yok. Sony Vegas 8 yardımcı olursanız sevinirim.
  • Herkese merhabalar arkadaşlar bu konudan bir çok kez faydalandım şimdi bir sorum olacak ben yanlışlıkla videonun görüntüleneceği ekranı kapattım kayıp oldu şimdi geri getirdim ama ben videoyu programa bakarken sağ tarafımda eklentileri aynı esnada sol tarafta olmasını istiyorum ne yaptımsa olmadı beceremedim yardımcı olursanız sevirim şimdiden teşekkürler
  • MKV formatlı videoları düzenleyemiyorum bir çözümü varmı? Yoksa ne yapabilir eğer formatını değişmem gerekiyorsa hangi programla hangi formata dönüştürmeliyim kalite düşmeden?
  • Merhabalar,bir problemim var ve çözemedim,yapmak istediğim şey şu;
    Bir videoyu izlediğimizi düşünelim,videonun 15. saniyesinde videodaki görüntü donacak,fotoğraf gibi belli bir süre duracak,daha sonra video,bu donmuş görüntüden,kaldığı yerden devam ederek sürecek.
    Nasıl yapabileceğimi bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Hiç bir yerde bulamadım Ben sony vegası silip geri yüklemek istiyordum sildim fakat unistalla silmedim geri dönüşüm kutusuna atıp sildim ve sonra kutuyuda bosalttım sımdı yerınde yok program ekle kaldırdada yok fakat programı yenıden yuklemek ısteyınce ılk once programı sılın dıye uyarı veriyor lütfen yardım edin

Sorun Şöyle

• quote:

Orijinalden alıntı: mystrious_man

Merhabalar,bir problemim var ve çözemedim,yapmak istediğim şey şu;
    Bir videoyu izlediğimizi düşünelim,videonun 15. saniyesinde videodaki görüntü donacak,fotoğraf gibi belli bir süre duracak,daha sonra video,bu donmuş görüntüden,kaldığı yerden devam ederek sürecek.

dostum videoyu donduracağın yeri s ile kes sonra aktif ediceğin yere kadar kes elinde 3 parça oldu 2. parçayı (donan parça) sağ tıkla insert evolope > velocity de sonra değer vericeksin kare gibi birşey çıkıcak ordan 0 yaptınmı video donar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: smt325

quote:

dostum videoyu donduracağın yeri s ile kes sonra aktif ediceğin yere kadar kes elinde 3 parça oldu 2. parçayı (donan parça) sağ tıkla insert evolope > velocity de sonra değer vericeksin kare gibi birşey çıkıcak ordan 0 yaptınmı video donar .

Teşekkürler,mantığı anladım.
    Yalnız şöyle bi durum var,tam sıfır yapamıyorum %3 ve %-3 den daha hassas seçemiyorum,ince ayar olarak nasıl yapabilirim,yani elle bu değeri yazabileceğim bir yer var mi?

-------------

Hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mystrious_man -- 31 Ekim 2012; 20:29:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smt325

quote:

Teşekkürler,mantığı anladım.
    Yalnız şöyle bi durum var,tam sıfır yapamıyorum %3 ve %-3 den daha hassas seçemiyorum,ince ayar olarak nasıl yapabilirim,yani elle bu değeri yazabileceğim bir yer var mi?

o kareye sağ tıkla set point de % olarak 0 yaz ok de 0 olur ..
  • Hazır Şablona çift tıklayıp açılınca indirdiğim şablonlarda .veg ile bitenleri açıyorum yanlış bir şey mi yapıyorum yardımcı olun

sony vegas 11'de warning an error occurred while loading the project file

Diye bir hata geliyor Lütfen yardımcı olun
  • Render'den çıkan görüntüyle Önizleme arasında çok fark oluyor, önizlemede çok kaliteliyken renderde kalite çok daha düşüyor birçok render çeşidi denememe rağmen sonuç önizleme görüntüsündeki kadar kaliteli çıkmıyor?
  • Merhaba Ben Sony Vegas 11 kullanıyorum yazıyı 3d yapıcam ama compositing mode 2 tane şey çıkıyor sourch alpha multplay mask diye 3d filan yok nasıl ayarlıyıcam yardım edersen sevinirim ...
  • Merhaba Ben Sony Vegas 11 kullanıyorum yazıyı 3d yapıcam ama compositing mode 2 tane şey çıkıyor sourch alpha multplay mask diye 3d filan yok nasıl ayarlıyıcam yardım edersen sevinirim ...
  • arkadaşlar 11 sürümü için kısayol tuşlarını arıyorum nette hep 6 sürümünün var. Var mı bulan eden??
  • yukarıdaki arkadaşımın dediği gibi vegas ta mkv düzenle yemiyorum bir de bir video düzenlerken ses senkronuna bakıyorum düzgünmü diye çok kasıyor neden acaba sistemim imzam da var
  • vegas 11 de tv den kayıt ettiğim videoalrı dönüştürmede sorun yaşıyorum.özellikle deinterlance etme ve çıktı kalitesi çok kötü.bu konu hakkında önerileir olanv ar mı?aynı kaynak videoyu ripbot aracı ile encode ettiğimde,aynı bitrate değerinde,görüntü son derece net.ancak aynı bitrate değerinde sony vegas,aynı codec de detabiki ve diğer ayarlrıda,görüntü düşük bitrateli imiş giib karelenmeler ve hızlı sahnelrede titremeler,deinterlance yüüznden, gerçekleşiyor.lütfen alıntı yaparak cevaplayınız
  • Sony vegas 10 kullanıcısıyım , bütün pluginler , bütün overlay pack'ler var FAKAT ses sorunum var yani ses efektleri lazım bana sony vegas 1001 sounds fx indirdim fakat hepsi saçma sapan sesler yani işime yarayacaklar yok ben daha çok geçişlerde kullanacağım efekt için sesler arıyorum illaki vardır ama bulamadım bilen duyan varsa yazıversin karşılığında her türlü sony vegas sorularını aynı gün içerisinde yanıtlarım.ayrıca son çözemediğim bir olay daha var "Layer" şimdi arkadaşlar

amacım buradaki gibi yazının üzerine kan efekti vermek fakat her yolu denedim ya kan arkada kalıyor yada kanın geçtiği yerlerde yazı gözüküyor yani bu videodaki gibi kan yazının üzerinde durmuyor olmuyor bir türlü beceremedim kafayı yiyicem neredeyse.

bu arada vegas ile yaptığım çalışmalardan bazıları.

NOT ; üstteki Mason'lukla ilgili videolar'ı orada görmüş olduğunuz siteye hazırlıyorum ve sitenin sahibi bu konuda oldukça hassas yani sürekli yeni bişeyler ekliyorum video'ya o yüzden birden fazla aynı videoden var video'nun tam halini 2 3 hafta içinde yayınlamayı düşünüyorum onlar sadece test amaçlı öteki videolar tamamen benim eserim.Sormak istediğiniz soru varsa hepsini cevaplayabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funeralbaris -- 16 Kasım 2012; 19:40:05 >
  • Yazıyı photoshopta yapıp vegasa neden atmıyorsun? Her şey vegasta yapılmaz ki?

Arasıra photoshop, after effects kullanacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeralbaris

Sony vegas 10 kullanıcısıyım , bütün pluginler , bütün overlay pack'ler var FAKAT ses sorunum var yani ses efektleri lazım bana sony vegas 1001 sounds fx indirdim fakat hepsi saçma sapan sesler yani işime yarayacaklar yok ben daha çok geçişlerde kullanacağım efekt için sesler arıyorum illaki vardır ama bulamadım bilen duyan varsa yazıversin karşılığında her türlü sony vegas sorularını aynı gün içerisinde yanıtlarım.ayrıca son çözemediğim bir olay daha var "Layer" şimdi arkadaşlar

amacım buradaki gibi yazının üzerine kan efekti vermek fakat her yolu denedim ya kan arkada kalıyor yada kanın geçtiği yerlerde yazı gözüküyor yani bu videodaki gibi kan yazının üzerinde durmuyor olmuyor bir türlü beceremedim kafayı yiyicem neredeyse.

bu arada vegas ile yaptığım çalışmalardan bazıları.

NOT ; üstteki Mason'lukla ilgili videolar'ı orada görmüş olduğunuz siteye hazırlıyorum ve sitenin sahibi bu konuda oldukça hassas yani sürekli yeni bişeyler ekliyorum video'ya o yüzden birden fazla aynı videoden var video'nun tam halini 2 3 hafta içinde yayınlamayı düşünüyorum onlar sadece test amaçlı öteki videolar tamamen benim eserim.Sormak istediğiniz soru varsa hepsini cevaplayabilirim

dostum kan texturesini yazının üstüne koysan (add video track deyip üstüne biliyorsundur) sol taraftan add-hard light hangisi uyuyorsa onu seçsen gene sorun devam edermi ?
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.