Şimdi Ara

Tomb Raider 2 Android'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz yıl sonlarında iOS platformuna sunulan efsane Tomb Raider 2 oyunu, aradan bir yıl geçtikten sonra Google Play mağazasında da yerini aldı. 

Çin'in Dagger of Xian adlı gizemli hançerinin peşine düştüğümüz oyunda her zaman olduğu gibi Lara Croft'u kontrol ediyoruz. Hançerin peşinde sadece Lara Croft olmadığı için tehlikeler de birbiri ardına geliyor. Tarikat üyeleri, savaşçı rahipler, yetiler, dinozorlar hikayede karşımıza çıkan düşmanlar arasında yer alıyor.

Tibet'ten başlayan macera Venedik'e kadar devam ederken, bot veya motorsiklet gibi araçlar da kullanabiliyoruz. 50'den fazla başarı olan oyunda kontrolleri sanal butonlar ya da kontrolcü yardımıyla sağlanabiliyor. Golden Mask ek paketiyle gelen oyun 4TL fiyat etiketine sahip. 

• Efsane bir oyundur. Dandroid kullanıcıları bu efsaneye 1 sene sonra erişebiliyorlar.iOS için TR3 kapıdadır o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Efsane bir oyundur. Dandroid kullanıcıları bu efsaneye 1 sene sonra erişebiliyorlar.iOS için TR3 kapıdadır o zaman.

Kendince efsane. Bana göre çöp. Tam iOS'a yakışacak bir oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en orijinal tr oyunu ! gerisi standart piyasa işi :)

• Tomb Raider 1'i portlasalarmış benim için gerçekten efsane olabilirdi. Çok fazla oynamıştım 90'lı yıllarda.
  • Tomb Raider 1 portlandı zaten.Google Play'de var ama kontrolleri çok kötü.Bununda öylemi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muccos kullanıcısına yanıt
    Aaa bilmiyordum gerçekten hemen bakıyorum.
  • Hemen indirmeli!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.