Şimdi Ara

2si1 'Geleneksel' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Sanal gerçeklik kaskı ile PS4 üzerinde Drive Club oynadık.

NASA, Ay'a gitmeye hazırlanıyor.

Playstation 4'ün güçlü versiyonu gelir mi?

Ekran kartlarındaki HBM bellekler yerini GDDR5X'e bırakabilir. 

Uncharted 4 Multiplayer deneyimleri.

ve Fazlası... 

• İlk yorum
  • Yerimizi alalım. 😛😛😛

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 güçlü versiyonu gelse isyan çıkartılar :)
    şimdi şuanki ps4 sahipleri VR kullanmak isterse yinemi yeni güçlü PS4 alcaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 30 Ekim 2015; 21:07:49 >
  • Adamsın mesut reyiz hemde VR canavarısın nerde VR orada sen

• Umarım güzel program olmuştur şahsi fikrine göre

• mandalina tabagım önümde ve oturdum seyire

• VR için yeni model bir ps4 çok uzak bir ihtimal, oyuncular oyun almakta zorlanırken hem kask hemde donanım için ayrıca ücret ödemekten kaçınırlar ki VR'daha yeni yeni kendini göstermeye başlayan bir yapı daha adam akıllı içerik dahi yok. VR için çıkan oyunların 60 fps'de çalıştığını düşünürsek ve ps4 üzerindeki 60fps de çalışan oyunlara bakarsak yeterli görsel başarıyı vereceğini düşünüyorum. Driveclub'ın kullandığı oyun motoru normal sürümündede başarılı değildi zaten ben zamanla oturacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 30 Ekim 2015; 21:26:55 >
  • Mesut abi yeni PlayStation dört çıkarsa bilet gerçekten isyanlara girer. Çok kararsız kaldım konsol mu bilgisayar mı diye, gideceğim eceden bir tane toplıycam kasa. Doların geçmiş yıllarındaki tablosuna inceledim ne zaman seçim var o zaman dolar yükseliyor. Bu seçimde hükümet kurulsun da dolar bir düşün artık.

• Önlerden

• quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

VR için yeni model bir ps4 çok uzak bir ihtimal, oyuncular oyun almakta zorlanırken hem kask hemde donanım için ayrıca ücret ödemekten kaçınırlar ki VR'daha yeni yeni kendini göstermeye başlayan bir yapı daha adam akıllı içerik dahi yok. VR için çıkan oyunların 60 fps'de çalıştığını düşünürsek ve ps4 üzerindeki 60fps de çalışan oyunlara bakarsak yeterli görsel başarıyı vereceğini düşünüyorum. Driveclub'ın kullandığı oyun motoru normal sürümündede başarılı değildi zaten ben zamanla oturacağını düşünüyorum.

PS4 teki sistem nasıl bilmiyorum ama Oculus Rift her biri full hd olan 2 ekranda 60fps gösteriyor.Onuda hesaba katmak lazım eğer sistem konsolda da aynı ise.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seefoo

quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

VR için yeni model bir ps4 çok uzak bir ihtimal, oyuncular oyun almakta zorlanırken hem kask hemde donanım için ayrıca ücret ödemekten kaçınırlar ki VR'daha yeni yeni kendini göstermeye başlayan bir yapı daha adam akıllı içerik dahi yok. VR için çıkan oyunların 60 fps'de çalıştığını düşünürsek ve ps4 üzerindeki 60fps de çalışan oyunlara bakarsak yeterli görsel başarıyı vereceğini düşünüyorum. Driveclub'ın kullandığı oyun motoru normal sürümündede başarılı değildi zaten ben zamanla oturacağını düşünüyorum.

PS4 teki sistem nasıl bilmiyorum ama Oculus Rift her biri full hd olan 2 ekranda 60fps gösteriyor.Onuda hesaba katmak lazım eğer sistem konsolda da aynı ise.

Görüntüyü splitter ile dağıtıyorlardır diye düşünüyorum sonuçta iki ekranda aynı görüntüyü gösteriyor

• There goes your life kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla oculus riftte ekranlar ayrı ayrı işleniyor.
  • cuma gününün vazgeçilmezi. teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qonrul -- 30 Ekim 2015; 22:30:22 >
  • Reyizler süpersiniz ya keşke daha çok video içerik görebilsek. Nörüyonuz yahu goca ofiste :D

• Bu konsollar gücsüz dedigimizde konsol fanlari sanki onlara küfür etmisiz gibi karsidan etmedikleri hakaret kalmiyor ve troll damgasi yiyoruz.Bunlar x86 eskisi gibi Power PC gibi güclü bir mimarisi yok,bilinmedik bi tarafi yok ve donanimsal olarak cok zayif sonra cikacak olan oyunlarla ilk cikanlar arasinda eski nesilde oldugu gibi fark olmuycak diyoruz,sen ne biliyorsunki diyorlar.Örnek vereyim 3 sene olucak daha iki konsolda da Ryse bigi gözüken oyun yok Quantum Break'i ayri tutarsak.Ryse ile U4'ün karsilastirma videosu burda ve aradaki fark feci ama tersi yönde.Dedigim gibi bu bir örnek,konsol tartismasi degil.Hez keza TO1886 icin de ayni karsilastirmayi yapabiliriz.
    https://www.youtube.com/watch?v=vDjAnUhyTlU

NX'in ayak sesleri geliyor.Söylenenlere göre donanim gücü konsolun,günümüz High End PC leri ile ayni gücte ve 2016 E3 de tanitilip,sene sonu piyasaya cikacagi söyleniyor.Lakin bu söylentiler dogruysa ki Wall Street gibi bi yerden sizdirildi bu haber;yani dogru olma ihtimali cok yüksek.Bu piyasayi cok fena kizdiracak.Bu nesil konsollarin ömrü 2018'i ya görür ya görmez.

• Mesut reiz Talha ya biraz söz ver yazık adama öyle gözüne bakıyo

• Arkalara kaldik ama yerimizi tutalim, izleyecegim simdi.

• Sony nin çıkardığı demoyu fuarda oculus rift ile deneme imkanım oldu. Grafikler video da gösterildiği gibi değil. Ve dönüşlerde kırılmalar oluyor. İlgili kişiye bunla ilgili sorular sorduğumda gözlüğün en son versiyon olmadığını, ellerine henüz gelmediğini son versiyon da bu sorunların kalmayacağını söylemişti.

@Talha Aynacı ( nickini hatırlayamadım :) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 30 Ekim 2015; 23:51:07 >
  • Aslında bu nesil konsollar güçsüz çıktı.Ama microsoft cloud,dx12,havok ile Nx nintendonun konsolu eğer güçlü olursa xbox one yinede nintendo nx ile rakebet edebilir.Ama sony ps4 ile rekabet edemez.Dx12 ile xbox one oyun geliştiricilerin işi kolaylaşacak böylece 1080p 60 fps oyunlar gelebilir.Cloud özellikle multiplayer ağırlıklı oyunlarda belki 4k oyunlar xbox one konsolu destekliyebilir.Çünkü güçlü pc'lerden internet üzerinden konsolun yetmediği yerleri hesaplayacak hem donanıma yük bindirmeden çok daha iyi grafikleri online ağırlıklı oyunlarda görebiliriz.Ve dx12 ise single oyunlarda 1080p 60 fps sabit AA olarak oyunlar xbox one gelebilir.Ama full sıfırdan yeni nesil motorla geliştirilen oyunlarda çok büyük farklar olacaktır.Dediğim gibi ve havok fizik motoruda hem single,hem de multiplatform oyunlarda fizik efektleri çok daha iyi kullanabilir.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.