Şimdi Ara

LG, V10'u dünya genelinde satışa sunmaya başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
1.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG, V10'u dünya genelinde satışa sunmaya başlıyor 

Güney Koreli teknoloji devi LG yeni amiral gemisi V10'u Ekim ayının başında resmiyete kavuşmuş, ancak global pazarda satışa sunulmamıştı. Yalnızca üreticinin ana vatanında piyasaya çıkan model bu kez tüm dünyada boy göstermeye hazırlanıyor. Akıllı telefon Kasım ayından itibaren Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Latin Amerika ve Orta Doğu'da raflarda olacak.

Çift ekranıyla dikkat çeken LG V10'dan kısaca bahsetmek gerekirse akıllı telefon; 5.7" 2K çözünürlükte ekran, 2.1" boyutunda ikinci ufak ekran, Snapdragon 808 çipset, 4 GB bellek, 64 GB arttırılabilir depolama alanı, 3000 mAh batarya, 16 MP arka ve 5 MP çözünürlükte çift ön kameraya sahip. Telefonun diğer tüm özelliklerine ve detaylarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

LG'nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı 3. çeyrek mali raporunun ardından bu kararı açıklaması sürpriz olmadı diyebiliriz. Şirketin mobil departmanı geçtiğimiz üç aylık sürede 14 milyonun üzerinde akıllı telefon satsa da zarar etmekten kurtulamamış ve 68 milyon dolar zarar açıklamıştı. 

Güney Korede satışları pek iyi gitmeyen LG V10 global anlamda nasıl bir grafik yakalayacak merak konusu. Sizce V10 başarılı rakamlara ulaşıp mobil departmanın tekrar kâra geçmesini sağlayabilecek mi? Türkiye'ye geldiğinde LG V10 satın almayı düşünüyor musunuz? 

• 5,7" VE 2K cazip değil

• arka ve ön kamerayı aynı anda açıp inceleme videoları çekmek zevkli olur herhalde...

• 500 lira bile vermem bu çöpe

• Tasarım çok güzel uygun fiyata satılırsa almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +Telefon satışa çıkıyor,
    -Ne zaman?
    +Bu yıl içinde (:D)

Ya tarih belli değilse neden haber yapıyorsunuz. Yok, bari satışa çıkacağı ay belli olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 30 Ekim 2015; 18:09:23 >
  • Lg Türkiye yetkilileri Kasım ayı içinde geleceğini facebook hesabından duyurdu .

500 lira vermem diyen arkadaş nasıl bir kafa yaşıyor ? Tamam beğenmezsin de bari çamur atma

• O batarya az değil mi bu telefona? Bari ekran full hd olsa. Tasarıma laf yok yalnız. LG lerin tasarımları piyasanın en iyileri bence. Bu telefonun tasarımı da aynı şekilde en iyiye oynuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuujitsu -- 30 Ekim 2015; 18:23:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonun g4'den teknik olarak en onemli farkilarindan birisi uzerinde ess sabre 9018 DAC olmasi. ben lg g2 kullaniyorum ve quallcomun daclari cok vasat.ess nin daclari ust duzey hifi cihazlarda kullaniliyor. haber de bahsi bile gecmemis.

• Donanim iyi batarya az.
    Ve turkiyeye uçuk bi fiyatla gelir kesin.
    +paran olsa alirmisin.
    -hayir

• note 5 2500tl satiliyorsa bu telefonun rekabet icin 2200-2000 den satilmasi lazim

ayrica g4 1500 e bulurnurken iyice fiyat duser 1300 olur

• Gercekten basarılı bir cihaz ama nefesimi tuttum sd820 bekliyorum. LG de beklese iyi ederdi bunu çıkarmadan.

• Merakla beklenmiyor.

Oznel ifadeler dayanak yok . Ayrica anavataninda tutulmamis . Global olarak ta pek tutulmayacak .

• Batarya dusuk en ez 3500 mah olmaliydi artik tum islerimizi akilli telefonla goruyoruz mobil uygulamalar goruntulu gorusmeler fotograf vs 1 gunden fazlasini cikaracak telefonlara ihtiyacimiz var yerlesik batarya ise alinmamali
    sd kart 64 yetersiz 1 tb desteklemeli.

• Hiç gerek yok kimse almaz. Bi kere g2 almıştım bir daha LG almam.

• G2, g3, g4 ve v10 nasıl olurda 3000 mah batarya artmaz anlamak mümkün değil

G4 5.5 inc lik ekranıyla bile batarya süresi vasat, sen 5.7 ince yine 3000 mah koyuyorsun yapma lg

• SImdi insanlar dediklerime cildiracak ama tam 4 aydir samsung s6 kullaniyorum, hic bir *** anlamadim 2k ekrandan. Valla bir göz doktoruna mi gorunsem? Hadi 720p den 1080p ye gecince az bucuk fark etti de, bu 2k ne ayak ya?

• LG almayın aldırtmayın. Şikayetlerinizi aktardığınız İstanbul merkezi bile sizleri yanlış ve yalan içeriklerle bilgilendiriyor.(!) Tüketiciyi koruma kanunundan bihaber çıkarcı ve ayıplı ürün satan üç kağıtçı bir markadır LG.

• G4 kullanıcısıyım... Cihazda eksik bulduğum tüm sorunların giderilmiş olduğu bir model... Parmak izi sensörü, daha büyük bir ekran, manuel video ayarları seçeneği ile birlikte... Kesinlikle istediğim özellikleri taşıyan bir telefon... LG modelleri ikinci elde oldukça değer kaybediyor... Beni çok çok rahatsız etmeyecek bir fiyata satabilirsem G4'ümü, kesinlikle bu modeli almayı düşünüyorum...İşlemciye çok takmamak lazım... Bu zamana kadar işlemciyi zorlayan bir durum olmadı... Kağıt üstündeki rakamlara çok aldanmamak lazım...

• Lg g3 kullandım 3000 mah batarya ile 3 saati zor görüyordum. Neyse ki sattım da kurtuldum.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.