Şimdi Ara

Facebook beğendiğiniz foto ve yorumları arkadaşlarımın görmesini engellemek K.ÇÖZÜM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
13.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ------------------------------ KESİN ÇÖZÜM ------------------------------

Olayın özünde yatan kelime TAKİP. Öncelikle siz birisiyle arkadaş olduğunuzda otomatik olarak onu da TAKİP etmeye başlıyorsunuz.Tıpkı bir sayfayı bir grubu takip ettğiniz gibi.
    Öncelikle arkadaşlarınıza TAKİP olayını kapatmanız gerekecektir. Tabi kide onların beğenilerini yorumlarını görmek istemiyorsanız onları da takip etmeyi bırakmalısınız.

Gönderilerinizin ve beğenmelerinizin kimseye gözükmesini istemiyorsanız alttaki şu adımları uygulayın...

Facebook beğendiğiniz foto ve yorumları arkadaşlarımın görmesini engellemek K.ÇÖZÜM

Sonra

Ve sonra

Bu sorunun halen daha çözülememesine şaşırdım doğrusu.Acaba nette bir ilk mi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 29 Ekim 2015; 15:44:45 >

• İyi de sorun benim gönderilerim değil ki, ben diğer insanların beğendiklerini görüyorum. Mesela "Gökhan bu fotoğrafı beğendi" deyip beğendiği fotoğrafı görüyorum. İyi de banane Gökhan'ın beğendiği fotoğraftan? Ben insanların beğendiklerini görmek istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Körfezli89

İyi de sorun benim gönderilerim değil ki, ben diğer insanların beğendiklerini görüyorum. Mesela "Gökhan bu fotoğrafı beğendi" deyip beğendiği fotoğrafı görüyorum. İyi de banane Gökhan'ın beğendiği fotoğraftan? Ben insanların beğendiklerini görmek istemiyorum

şimdi sen ve senin gibiler böyle mesaj attıkça benim buraya böyle yazılar yazasım gelmiyor biliyormusun... orada ne yazdıysam sonuna kadar oku

•  Facebook beğendiğiniz foto ve yorumları arkadaşlarımın görmesini engellemek K.ÇÖZÜM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 31 Ekim 2015; 9:39:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korcekmez

quote:

Orijinalden alıntı: Körfezli89

İyi de sorun benim gönderilerim değil ki, ben diğer insanların beğendiklerini görüyorum. Mesela "Gökhan bu fotoğrafı beğendi" deyip beğendiği fotoğrafı görüyorum. İyi de banane Gökhan'ın beğendiği fotoğraftan? Ben insanların beğendiklerini görmek istemiyorum

şimdi sen ve senin gibiler böyle mesaj attıkça benim buraya böyle yazılar yazasım gelmiyor biliyormusun... orada ne yazdıysam sonuna kadar oku

Neden hemen soğuyorsun ki ben onu anlamadım.Neyse, yanlışım varsa özür dilerim, iyi forumlar.
  • bilgi için teşekkürler hocam işe yarar bilgi
  • Takibi Bırak seçeneği işaretlendiği anda, takibinden çıkılan arkadaşınızın beğendiklerini değil, paylaştığı hiçbir şeyi de görmezsiniz, sorulan sorunun çözümü bu değil, zaten bu problemin şu an için bir çözümü de yok. En fazla yapabileceğiniz şey, arkadaşlarınızın beğenilerinde sağ üst köşede ki yere tıklayıp, açılan yerde "GÖNDERİYİ GİZLE" demek ve ardından arkadaşınızın ismini değil, diğer sayfa veya profilin ismini seçerek "FALANCADAN DAHA AZ HABER GÖR" demek ve son olarak "FALANCADAN GELEN TÜM GÖNDERİLERİ GİZLE" demek. Uzunca bir zamanınızı alır, ancak bir süre sonra bunlardan yavaş yavaş yavaş kurtulmaya başlarsınız. Zira herkesin en çok takip edip gönderilerini sıkça beğendikleri yerler az çok bellidir. İleride yeni yerler eklendikçe aynı işlemi yaparsınız. Taa ki Facebook bu sistemi sonlandırıp eski haline çevirene kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Krallllll artık gruplarda vs. rahat rahat yorum yapılacak,diğer hesaplara gerek kalmadı eyvallah hocam...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.