Şimdi Ara

Need for Speed'in İlk 20 Dakikası Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Xbox One'a özel üyelik sistemi EA Access sayesinde oyuncular Need for Speed'i 10 saatlik süreyle beraber şimdiden oynayabiliyorlar. Eğer servise ya da platforma sahip değilseniz Need for Speed'in ilk 20 dakikasını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yayınlanan videoda herhangi bir sahne kesimi bulunmuyor. Yani oyun nasılsa videoda da aynen öyle aktarılmış. Videoya baktığımızda şehirde harika bir ışıklandırmayla karşılaşıyoruz. Daha önceki sunumlarda eleştiri alan kamera açısıyla karşılaşamadığımız videoda oyuna gerçek ara sahnelerle bir hikaye yedirildiğini görüyoruz.

Her neyse, iyi seyirler; 

• Ea access ile oyun diğer tüm ea oyunları gibi 10 saat ücretsiz denenebiliyor xbox one sahiplerinin bilgisine
  • asfalt ne zaman kuruyacak ?
  • bldğin underground olmuş bu ve ben underground'ı hiç sevmem

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hep gece ve yağmurlu ise berbat olur.

• Aga siz hiç bir şey beğenmezmisiniz? Armutun sapı üzümün çöpü, modifiye olayı underground ile başladı zaten nitrous oxide da aynı şekilde. Gece geçmesi oyunu underground mu yapıyor? O zaman nfs carbonda underground. Hatta gta daki yarışlarda underground. Hızlı e öfkeli filmlerindeki gece yarışlarıda underground.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • betasını XB1 da oynadım.Bana göre forza horizon 2 den sonra tüm yarışlar kötü geldi bu nfs dahil.

• efsane olmuş. gelsin artık bir an önce
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

asfalt ne zaman kuruyacak ?

Ghost Games' in ıslaklığa takıntısı var
    bkz: Rivals

• yağmurlu havada güzel olmuş

• Yillardir bekledigim NFS olmus. O da PC'ye gec cikiyor. Hay ben böyle isin.
    Yanliz rahatsiz eden seyler de var. Daimi olan gece ve islaklik. Sehrin bombos olmasi. Cockpit kamerasinin olmayisi, kaza hissiyatinin hala kötü olmasi, vs. vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alike03 -- 29 Ekim 2015; 15:09:17 >
  • Kokpit kamerası yokmu bu oyundada?
  • + Şehir çok güzel dizayn edilmiş sadece ana merkez değil tren yolları limanlar canyonlar ve daha birçok yer var
    + Grafikler şu ana kadar bir yarış oyununda gördüğüm en gerçekçi grafikler
    + Ara sahnelerin oyuna bağlanışı gayet hoş ve akıcı, bu kuşkusuz senaryoya olumlu yansıyacaktır.
    + Modifiye seçenekleri istenilen düzeyde
    + Klasik arabaları kullanmak büyük bir özlemi dindirecektir

- Araç sürüşleri hayal kırıklığı
    - Kaza anlarında oluşan görüntü ve çıkan ses hiç doyurucu değil ve yapay
    - Her yarışta kontrolü yarış başladıktan sonra bize vermeleri gıcık bir durum. Perfect Launch yapmayı özledim
    - Keşke gündüzde olsaydı
    - Müzikler eski efsanevi serilerdekilerin yanına bile yaklaşamaz
  • ya bu geceleri yerdeki ıslaklıkların yansımaları bana artık sıkıcı gelmeye başladı. güzel görünüyor diye kaliteli grafik izlenimi için basıyorlar her yere yansıma

• videodaki kız güzel ama oyun değil.last of us daha güzel oyun

• quote:

Orjinalden alıntı: Robin.

videodaki kız güzel ama oyun değil.last of us daha güzel oyun

la havle vela :D olm sizin kafanız mı güzel yoksa hani milleti gıcık edeyim diye mi yapıyorsunuz? karşılaştırdığın iki oyunun farkındasındır inşallah? lan biri story-driven TPS oyunu bu yarış oyunu. eleştri yapcaksını bari 1. oyunun çıkmasını bekleyin 2. adam akıllı yapıcı eleştiri yapın böyle eleştiri mi olur arkadaşım?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartanx

bldğin underground olmuş bu ve ben underground'ı hiç sevmem

troll yorum hocam dimi ug candır ya şu serinin en iyilerindendir
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Kokpit kamerası yokmu bu oyundada?

hayır yok hocam arcade tarzda bir oyun olduğu için.
  • EA Access ve Xbox One demişsiniz fakat oyunun videosu PS4'den alınma. Bu arada hasarlama modellemelerini beğendim fakat araç fizikleri iyi değil gibi. Müzikler biraz vasat kalmış, Underground 2 ve Most Wanted 2005'in yanına yaklaşamaz. Yine de oynanış ve modifikasyon iyi görünüyor.

• neden bu tarz oynayış videolarını oyunu oynamayı bilmeyen insanlara çektirirler :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.