Şimdi Ara

me173x cwm yüklemek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar asus me173x cihazıma cwm recovery nasıl yükleyebilirim?http://forum.donanimhaber.com/m_91370974/tm.htm bu konuda yazanları denemiştim ama işe yaramamıştı .bir şekilde cihazı rootladım ama flashlamak için cwm yükleyemiyorum. bu konuda cwm nasıl yüklenir var fakat o işlemleri gerçekleştiremiyorum zaten bunu önceden konuya yorum atarak cevap beklemiştim ama cevap gelmeyince ayrı konu açmak zorunda kaldım . yardımcı olabilecek varsa bekliyorum .
    teşekkürler...

• Herşeyi CWM Recovery Yükleme bölümünde anlattım.

ASUS MeMo PAD HD 7 (ME173X) Stock ROM-ROOT-Yedek Alma-Yükleme

http://forum.donanimhaber.com/m_91370974/tm.htm
  • hasitur kullanıcısına yanıt
    hocam konunuzda yazanları yapmayı denedim ama olmadı. zaten o konuya da bununla ilgili bir cevap yazmıştım ama cevap gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0nurGS

hocam konunuzda yazanları yapmayı denedim ama olmadı. zaten o konuya da bununla ilgili bir cevap yazmıştım ama cevap gelmedi.

Bilgisayarinizda windows 8 mi yuklu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 ama programları windows 7 uyumluluk modunda çalıştırdım. Sorun olur mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0nurGS

Windows 10 ama programları windows 7 uyumluluk modunda çalıştırdım. Sorun olur mu ?

Windows 7 den sonrakilerde cihazlarin driverini yüklemek için sürücü imzalamanin kapali olması gerekiyo .mesela ben win 8 kullanıyorum.gelişmiş baslaticidan sürücü imzalamayi kapattim.driveri yüklerken imzasiz diye uyari verse bile yine de yükle seçeneği ile yükleyebiliryorsunuz.yoksa vcom driver ise yaramaz ve cihazi tanimaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.