Şimdi Ara

Samsung J7 mi ?Xperia C4 mü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 telefon arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım ?

• C4 tabiki 500 mb ram olarak fazla arayüz daha stabil.
  • C4
  • Tabiki c4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmasız C4.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarjı az olmasa ve şarjı %1 den %100 e 3 saatde dolmasa C4 denebilirdi.
  • C4 ama arkadasin dedigi gibi batarya problemleri var cihazin

• AlleinMann A kullanıcısına yanıt
    her türlü c4 alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: bex0ve

Şarjı az olmasa ve şarjı %1 den %100 e 3 saatde dolmasa C4 denebilirdi.

G2 NIN orjınal sarj aletı ıle c4 1-100e ıkı saatın altında doldurabılıyorum.
  • Crauls kullanıcısına yanıt
    1,100 TL telefona para verip, içinden çıkan şarj aletini çöpe atıp, birde yeni şarj aleti alıp onadamı para verelim?

Birde geç dolmasını bir kenara koyuyorum bataryanın ekran büyüklüğü ve özellikleri baz alırsak az olduğuda aşikar. 5,5 inç lik ekranlarda 3.000 pil altı şaka gibi.
  • Her türlü c4

• Kesinlikle xperia c4 al geç

SAMSUNG alacaksan 1800 lere kadar cikmalisin

• Koroya bak ya!
    Hiç j7 alıp kullandınız mı?
  • C4 aldım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

C4 aldım arkadaşlar

hayırlı olsun ne kadara
  • quote:

Orijinalden alıntı: akıllıçoççuk

quote:

C4 aldım arkadaşlar

hayırlı olsun ne kadara

sağol dostum. mediamarkttan 1100 tl
  • quote:

C4 aldım arkadaşlar

hayırlı olsun guzel tercih
  • şuan iki telefon arasında gidip geliyorum..

kamerası ve pilini kıyasladığımızda j7 daha mı iyi ? c4 ün 0.5ram den başka üstünlüğü var mı ?
    bir de bu j7 nin kenarları plastik mi metal mi acaba, elimde grand prime var plastik kenar soyum soyum soyuldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jesusozz -- 1 Kasım 2015; 10:46:50 >
  • C4

• Bu konuyu defalarca okuyup hatta bu iki model arasında çok gidip gelmeme rağmen en son artı eksi bir araya koyup C4 ü aldım 1 ay oldu olcak.

Samsungun bataryası en büyük artısı denilebilir ama sony nin stamina modu ile ben birgün boyunca hiç şarja takmadan kullanıyorum.
    Sony C4 Şarj aleti ilk 3-4 gün rezalet performans gösteriyor hele ki ilk aldığınızda %50 den %100 e 3.5-4 saatte geldi ama kullandıkça açıldı C4 ün bataryası.Şuan şarj konusuda iyi.
    Samsungda bildirim ışığı olmaması gerek işlemci hızı gerek ram olarak C4 den geride kalması hız olarakta hemen olmasada uzun vadede C4 den yana seçim yaparsam avantajlı kalıcağımı düşündürdü bana.
    Sony C4 kutu kulaklığı vasat hatta vasat altı denebilir Samsung J7 nin'kini bilmiyorum o konuda yorum yapamıcam.

C4 de ön kamera böyle güzel göstermesede fotoğraf çekilince baktığınızda görüntü güzel gerçekten.Arka kamerayı ise ben çok beğendim.

Birde Samsung hala J7 ye android 6.0 duyurusu yapmadı ama C4 kesin alacak 6.0 ı.

C4 deki en büyük problem konuşurken sesiniz karşıya az gidiyor hele ki bulunduğunuz ortam kötü ise sesinizi duyurmak için uğraşıyorsunuz.İki telefonunda tasarımları çok güzel ben ikisinide en az 3-4 tekno markette dokundum kameralarına kadar kurcaladım.

Kampayasız şuan için fiyatlarını düşünürsek J7 en azından 100 lira daha ucuz diyebiliriz.100 lira az para değil arkadaşlar ben bile bu sebeple j7 ye son ana kadar yakındım.
    Tercihimi Xperia C4 den yana kullandım şuan için çok memnunum cihaz canavar gibi gram kasma yapmıyor arkada birsürü uygulama açık banamısın demiyor.Birde Mobil Veri aktarım hızında inanılmaz hızlı wifi de j7 le fark etmez ama muhtemelen mobilde o farkı hemen görürsünüz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.