Şimdi Ara

Assassin's Creed: Syndicate, Serinin İngiltere'deki En Kötü Çıkışını Yaptı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Senelik çıkış takvimine girmesinin ardından her oyunuyla beraber daha da değer kaybetmeye başlayan Assassin's Creed serisinin yeni oyununun çıkışı Ubisoft'un beklediği gibi olmadı. Assassin's Creed: Syndicate, serinin İngiltere'deki en kötü çıkış yapan ana oyunu oldu.

Aslına bakarsanız İngiltere'de çıkış haftasında en kötü sonuç elde eden oyun Assassin's Creed: Rogue olmuştu ancak o oyun, Unity'nin yanında eski nesil konsollara sunulan bir yan oyundu. Dolayısıyla ana oyun olarak Assassin's Creed: Syndicate, çıkış haftasında en kötü gelir elde eden 'ana' Assassin's Creed oyunu oldu.

• sevindim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Revelations tan sonra Assassins Creed çıktığını hatırlamıyorum , ismini kullanan oyunlar çıktı sadece.
  • Ubisfot a en iyi cevap budur bu firmalar ancak bundan anlar.

• Satışlarda da gümlerse herhalde serinin son oyunu Syndicate olur .
  • İnsanlar bıktı , ubisoft bıkmadı . Olması gereken bir sonuç olmuş . Listeyi de paylaşsaydınız :D . Liste de bir anlam bulamıyorum ya o ayrı bir konu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • umarım satamazda yeni nesil pop yaparlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC serisinin satışları giderek azalıcak ve Ubi son çare olarak Prince of Persia çıkaracak not alın.

• Okadar kotumu acaba londra da geçmesi ingilizleri rahatsizmi etti.

• her ne kadar yan oyun muamelesi görsede hikaye anlamında black flag dende unity dende daha iyi bir oyundu bana göre genel anlamda da bence unity den daha başarılı bir oyundu rogue

• 2008'den beri yeni Prince of Persia bekliyoruz. Kıvrandırmıyorlar artık süründürüyorlar. Hadi 2008'den çıkan oyunun devamını getirmedin bari başka bir şey yap. Denemiyorlar, neden? Çünkü bu pembe diziye doğru yol almış yapım hala satıyor! Alana bir şey demiyorum elbet, herkes parasını nereye harcayağını bilir.

Tek temennim, bu serinin dibi çakılması ve yeni bir PoP oyunu yapmaları.

• ac nin bütün oyunlarını oynamış birisi olarak unity felaketinden sonra hiç bir oyununu almıyorum. almayacağım. Oynamıyorum. Videolarına bile bakmıyorum. AC serisi benim için bitmiştir. Tiksindim artık. O salak yapay zekası oyun oynanış tarzı falan bunalttı beni. Hiç gerçekçi değil.

• Beter olsun.
  • Tarzına ve kendini tekrarına göre fiyatı oldukça yüksek bir oyun, muhtemelen bir dünya Bug ile çıkışını yaptı. PC'yi geciktirdi. Millet Eski devirleri görmek istiyor. Buhar-çağı teması ile kendini kabul ettirmiş yapım Dishonored var, Thief var. Antik Mısır-Pers-Sümer devrinde geçen alternatif AC yapabilirler. Bu saatten sonra POP çıkarsalar korkarım ki, Dark Soul'a benzetirler hoplayarak zıplayarak puzzle çöz ve Dark Souldaki gibi bir-iki düşmanı öldürmek için zorlan şeklinde...

• Çöp suyu olmuş

• iyi olmuş

• unity çöplüğünden sonra doğal böyle bir sonuç alması

• 2007 yılında çıkan ilk oyunu bile nasıl geçemez büyük fiyasko.

Dönemde güzel değil zaten şöyle bir antik Roma Mısır yada Japonya olsa iyi olurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • assassins creed ile saçmaladılar. artık ne çıkıyor ne geliyor takip edemiyorum. karman çorban bi iş oldu ve insanların kafası karıştı. kimsenin umrunda değil artık

• Artık sarmıyor videolarını bile izlemiyorum o buglar dövüş sistemindeki vuruşsuLuk hissi yapaylık bıktırdı beni buna para vereceğime Batman arkham knıght dying light gibi oyunları alırım 1 ay sonra ps4 alıcamda o yüzden söylüyorum

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.