Şimdi Ara

LPG TANKINDA NE KADAR GAZ KALDIĞINI GÖSTEREN GÖSTERGE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235
Cevap
0
Favori
110.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabamızın lpg tankında ne kadar lpg kaldığını gösteren yeşil ve kırmızı ışıklar artık çok uyuzuma gidiyor.niye halen daha iyisini yapamıyorlar.bence benzin göstergesi gibi 1/1, 1/2 gibi kadran lı bişey yapsalar daha ii olacak.bizim arabada lpg göstergesi kırmızı yandığında 150 km gidiyor. nerde bitecek tam anlayamıyorum.kadranlı bişey yapabilseler daha ii olurdu.galiba yeni çıkan sıralı sistemlerde digitalmiş gösterge.4,3,2 diye gidiyormuş.bence eskilerinden hiçbir farkı yok.daha iyisi yapılana kadar sizce hangisi daha iyiii

• kırmızı ışık yandıgında 150 km gidiyorsun....depoyu tam doldurdugunda kaç km yapıyorsun?
  • Bir yanlışlığın olması lazım bende kırmızı ışık yandığında 20- 30 km anca yapıyorum
  • tank 60 lık
    eskiden 50 lt alırdı.
    şimdi 60 alıyor .sorun var. normalde yüzde 80 dolu olması gerekir tankın.
  • bizim sistem eski .9 yıl oldu taktıralı.ama kırmızı yandığında 150 km gidiyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: infilaaak

Bir yanlışlığın olması lazım bende kırmızı ışık yandığında 20- 30 km anca yapıyorum
  • kardeşim depoyu doldurunca kaç km sonra kırmızı yanıyor?senin samandırada bi arıza olmasın ki durum onu gösteriyor
  • 300-350 km sonra yanıyor.ama sölediğin gibi şamandıra iptal olabilir
    quote:

Orjinalden alıntı: macapapazi

kardeşim depoyu doldurunca kaç km sonra kırmızı yanıyor?senin samandırada bi arıza olmasın ki durum onu gösteriyor
  • ışık kırmızı yandığında 150km gitmesi süper bi şey
    Kırmızı yanıyor diye hiç aldıma bence; valla aynı yeşil gibi
  • valla öle.ayarsızlık mı ne annamadım.ama ona güvenip kaç defa yolda gaz bitti.benzinle gitmek zorunda kaldım
    quote:

Orjinalden alıntı: makifozcan

ışık kırmızı yandığında 150km gitmesi süper bi şey
    Kırmızı yanıyor diye hiç aldıma bence; valla aynı yeşil gibi
  • LPG GÖSTERGELERİ GENELDE DOĞRUYU GÖSTERMİYOR.KABALAMA BİR GÖSTERGE SİSTEMİ VAR.
  • Arkadaşlar ben kendi arabama digital gösterge yaptım ve 2 aydır kullanıyorum neredeyse 1 lt hassasiyetle durumu gösteriyor. Ama sadece kendime yapabildim. Gördüğüm kadarıyla her markanın şamadıra sistemi farklı o yüzden her markaya uygun sistem geliştirmek zor. Bir de bu işin ekstradan en az 30-40 YTL maliyeti var. Bir kaç arkadaşım daha istedi ama henüz onlara başlayamdım bile çünkü faklı marka LPG kullanıyorlar. Aslında LPG üreticileri kendileri yapsa hem hiç zorlanmazlar hem de daha ucuz olur ama muhakkak ticari bir amaçları vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ftsahin

Arkadaşlar ben kendi arabama digital gösterge yaptım ve 2 aydır kullanıyorum neredeyse 1 lt hassasiyetle durumu gösteriyor. Ama sadece kendime yapabildim. Gördüğüm kadarıyla her markanın şamadıra sistemi farklı o yüzden her markaya uygun sistem geliştirmek zor. Bir de bu işin ekstradan en az 30-40 YTL maliyeti var. Bir kaç arkadaşım daha istedi ama henüz onlara başlayamdım bile çünkü faklı marka LPG kullanıyorlar. Aslında LPG üreticileri kendileri yapsa hem hiç zorlanmazlar hem de daha ucuz olur ama muhakkak ticari bir amaçları vardır.

Biraz ayrıntı verirmisin? Dijital ama nasıl bir şey yaptın? Bunu LPG üreticilerine pazarla valla. Helal olsun size bizlerede 1er dijital gösterge yapsana kardeş

• valla ii olur.bize de yapsan yada bu işi ticarete dökte parası neyse yaptıralım.
    quote:

Arkadaşlar ben kendi arabama digital gösterge yaptım ve 2 aydır kullanıyorum neredeyse 1 lt hassasiyetle durumu gösteriyor. Ama sadece kendime yapabildim. Gördüğüm kadarıyla her markanın şamadıra sistemi farklı o yüzden her markaya uygun sistem geliştirmek zor. Bir de bu işin ekstradan en az 30-40 YTL maliyeti var. Bir kaç arkadaşım daha istedi ama henüz onlara başlayamdım bile çünkü faklı marka LPG kullanıyorlar. Aslında LPG üreticileri kendileri yapsa hem hiç zorlanmazlar hem de daha ucuz olur ama muhakkak ticari bir amaçları vardır.
  • Arkadaşlar kendim için yaptım ama oldukça zor oldu. Yeniden yapmak için kullandığım yöntemi değiştirmem lazım. Çünkü bende çalışan devrede bulunması zor malzemeler var. LPG üreticilerine pazarlamam için sanırım maliyeti düşürmem gerek.

• quote:

Arkadaşlar kendim için yaptım ama oldukça zor oldu. Yeniden yapmak için kullandığım yöntemi değiştirmem lazım. Çünkü bende çalışan devrede bulunması zor malzemeler var. LPG üreticilerine pazarlamam için sanırım maliyeti düşürmem gerek.

süpper olmuş bi tanede bi yap hediye et :)
  • quote:

Arkadaşlar kendim için yaptım ama oldukça zor oldu. Yeniden yapmak için kullandığım yöntemi değiştirmem lazım. Çünkü bende çalışan devrede bulunması zor malzemeler var. LPG üreticilerine pazarlamam için sanırım maliyeti düşürmem gerek.

valla bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim Hakikaten süper

• quote:

araba brodway sanırım
  • süper ötesi muazzam bişey olmuş.kardeş sen bunun seri üretimine geç mailyeti biraz da azalt inanılmaz talep olur.hatta şimdiden işini gücünü bırak bunun üstüne yoğunlaş derim.çünkü tam istediğim gibi bişey.tek kelimeyle harika
    quote:

• Yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi gaz veriyorsunuz birer tane göstergeyi hakettiniz :)

quote:

Orjinalden alıntı: slat21

süper ötesi muazzam bişey olmuş.kardeş sen bunun seri üretimine geç mailyeti biraz da azalt inanılmaz talep olur.hatta şimdiden işini gücünü bırak bunun üstüne yoğunlaş derim.çünkü tam istediğim gibi bişey.tek kelimeyle harika

LPG kullanan herkes ledli göstergeden şikayetçi ama acaba herkes 30-40 YTL (veya daha fazla) miktarı ödemek ister mi?

• ÖLÇÜM SAĞLIKLI OLDUKTAN SONRA NEDEN VERİLMESİN.1500YTL VEREN BİR KİŞİ SANIRIM ARTI 30-40 DER.AYRICA HANGİ MARKALARA UYGUN.MONTAJ İÇİN YENİ SEYLER EKLEMEK GEREKİYOR MU?
    quote:

Yorumlarınız için teşekkür ederim. İyi gaz veriyorsunuz birer tane göstergeyi hakettiniz :)

quote:

Orjinalden alıntı: slat21

süper ötesi muazzam bişey olmuş.kardeş sen bunun seri üretimine geç mailyeti biraz da azalt inanılmaz talep olur.hatta şimdiden işini gücünü bırak bunun üstüne yoğunlaş derim.çünkü tam istediğim gibi bişey.tek kelimeyle harika

LPG kullanan herkes ledli göstergeden şikayetçi ama acaba herkes 30-40 YTL (veya daha fazla) miktarı ödemek ister mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turaç -- 25 Aralık 2006; 23:31:10 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.