Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.474.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 308 SPOYLER (ORJİNALDİR ONA GÖRE) 350 TL

• Arabasına chip tuning yaptıran varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: toper

Arabasına chip tuning yaptıran varmı

Bu forumda 308 kullanıcılarından yaptıran yok henüz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erener62

Bu aracın yan tarafındaki büyük aslan ı :-) nerden temin edebiliriz bilgisi olan varmı?

Bu çıkartmayı arkadaş bir reklamcıdan yaptırmıştı.

Her hangi bir reklamcıda bunu çıkartabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erener62

quote:

Orjinalden alıntı: KeZZaP

Leon79
    Pug klarda ince çok kollu güzel duruyor.

ama bence imkanın varsa
    15 değilde 16 veya 17 bak

sonra bir daha masraf olmasın.

15inc 308de ufak kalır gibime geliyor.
    17 kendini çok daha iyi gösterir

bu araçdakiler 17inc

Bu aracın yan tarafındaki büyük aslan ı :-) nerden temin edebiliriz bilgisi olan varmı?

Ben de şu ortadaki şeridi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-34 -- 30 Mart 2009; 22:32:04 >

• ortadaki şeridi ruhsata işletmeyince sorun çıkabiliyor.
    :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeZZaP -- 30 Mart 2009; 22:52:14 >
  • Kezzap

Aracın Rinjanilerle gelir Kapsiki modeli aksesuar olrak sunuluyor. Satmayı düşünürsen ilk talibi benim ona göre Bu arada Senin gördüğün 16" jant SW ve Premiumlarda sunuluyor bence onlarda fena değil ağırbaşlı bir model, 16 ya çevirirsem düşünebilirim.

Kum Gri 308 satmışlığım var gerçekten çok tatlı duruyor SW'da da çok daha hoş gözükecek. Aracın ne zaman teslim ediliyor. Bu arada Seni listeye de ekleyelim.

CC tüketimi arttıran bir ekipman, 3,1 LT değeri sanırım düz yolda yapılmış. Ben bugün İzmit-Pendik-Bakırköy-Bahçeşehir güzergahımda 150 kmde 4,4 Lt/100Km/h yakıt tüketimi değeri elde ettim.
  • quote:

ortadaki şeridi ruhsata işletmeyince sorun çıkabiliyor.

Cam filmi ne kadar sorun çıkarıyorsa, o da o kadar sorun çıkarıyordur
  • kosei marka çelik jant nasıldır bilen varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: OmerG

Kezzap

Aracın Rinjanilerle gelir Kapsiki modeli aksesuar olrak sunuluyor. Satmayı düşünürsen ilk talibi benim ona göre Bu arada Senin gördüğün 16" jant SW ve Premiumlarda sunuluyor bence onlarda fena değil ağırbaşlı bir model, 16 ya çevirirsem düşünebilirim.

Kum Gri 308 satmışlığım var gerçekten çok tatlı duruyor SW'da da çok daha hoş gözükecek. Aracın ne zaman teslim ediliyor. Bu arada Seni listeye de ekleyelim.

CC tüketimi arttıran bir ekipman, 3,1 LT değeri sanırım düz yolda yapılmış. Ben bugün İzmit-Pendik-Bakırköy-Bahçeşehir güzergahımda 150 kmde 4,4 Lt/100Km/h yakıt tüketimi değeri elde ettim.

jantların Rinjani olmasına çok sevindim. aracın üzerinde duruşu çok güzel.
    16lık modeller benim çok hoşuma gitmedi.

araç PDI a düşmüş diye sölediler. tam olarak ne bende bilmiyorum.
    kontrol mu neymiş. bu hafta içi gelir diye tahmin ediyoruz.

teknik belgesini önceden istedi bayi. gelince plaka işlemine başlanacak.
    plakamda 16 __ 308 :)

normal şartlarda 3,1 e ulaşmak bana zor gibi geliyor. çok temkinli kullanmak lazım bence.
    aracın 1,5 ton olduğunu düşünürsek bana 3,1 lik değer biraz uzak gibi duruyor.

• arkadaşlar bgn servisle jantlar için görüştüm rinjani ellerinde var.lincancabur sipariş geçmek gerekiyor.stok yapıp 30 gün bekleyecegim yani indirimden yararlanabilmek için.arada 130 tl fark var.yarın tavanı siyah yapabilirim maslakta belki:)
    ne yapmam gerek diye iyice kafam karıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali-34

quote:

ortadaki şeridi ruhsata işletmeyince sorun çıkabiliyor.

Cam filmi ne kadar sorun çıkarıyorsa, o da o kadar sorun çıkarıyordur

o arkadaşda o filimler hiç sorun yaşamadı.

bende hiç yaşamadım.

polise güvenlik filmi olduğunu kanıtlayınca salıyorlardı.
    :D :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: beyazşahin52

308 SPOYLER (ORJİNALDİR ONA GÖRE) 350 TL

Merhaba
    Yeriniz nerededir ayrıca aracın tam arkasından görüntü varmı

• Bu arslan çıkarması ve şeritler 407 silhouette koseptinden esinlenilerek yapılmış bir taklit mi yoksa Peugeot'nun diğer araçlarında da böyle bir tema var mı?
    Beyaz şerit bana doğrudan Ford Shelby çağrışımı yaptı ama yakışmış açıkçası...
  • kaput ve tavan şeridi 207 Le Mansta standart olan bir donanım. yan şeritler için herhangi bir reklamcı yapar problem olmaz. polis çevirmesi olayına gelirse Impreza Turboların std. donanımı olan arka kanat ve özel egzos sistemi için bile ceza kesiyorlar.polisine ve polise verilecek çorba parasına bağlı bir olay.ceza yeme olasılığı heran var.Bir Le Mans kataloğu taşıyıp bakın orjinal donanım denirse problem az olur....
  • Spoyler süper.
  • arkadaş o şeriti ve yandaki aslnaı yaptırırken 207 RC den örnek almıştı.
    şeridi boya diye ruhsata işletti.
    çift renk diye gözüküyor araba.
    öyle olunca şerit sorun yaşatmıyor.
  • ARKADŞLAR KOSEI MARKA BU JANTI BULDUM 450 TL 4 ADET FİYATIDIR.ARKADAŞ YURT DIŞINDAN 1000 ADET GETİRDİĞİ İÇİN FİYAT BU KADAR MAKUL DİYOR.İNTTERNETTE BAKIĞIMDA 1600 TL SINA AYNI JANTI GÖRDÜM.KARAR VERMEK İÇİN BİLGNİZE İHTİYACIM VAR.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesoldier94 -- 31 Mart 2009; 12:32:09 >

• Fotograftaki spoyler orijinal arkadaşlar ordu peugeotta bulunuyor ben gittim gördüm
    almak istedim ama şuan mümkün değil duygusal açıdan :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Thesoldier94

ARKADŞLAR KOSEI MARKA BU JANTI BULDUM 450 TL 4 ADET FİYATIDIR.ARKADAŞ YURT DIŞINDAN 1000 ADET GETİRDİĞİ İÇİN FİYAT BU KADAR MAKUL DİYOR.İNTTERNETTE BAKIĞIMDA 1600 TL SINA AYNI JANTI GÖRDÜM.KARAR VERMEK İÇİN BİLGNİZE İHTİYACIM VAR.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Çin malı replikası olmasın, örneğin Momonun ucuz fiyatlı olup çin kopyalarının piyasada çok dolaştığını duymuştum.
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.