Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.472.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krmypr

Arkadaslar bende arabamı teslım aldım bugun.Adanadan Mersıne kadar sürdüm.70 kmde.206 dan ınp 308 e bınınce bana bayagı bır buyuk geldı.Ayrıca C4 e oranla daha yavas vıtes degısıtıryor sankı C4 daha serıydı gıbı geldı.Neyse zamanla alısacaz artık.Güznes gozlugu haznesı varmıs arabada.müzis sistemini begenmedım dogrusu.Aksam olsun dıye beklıyorum beyaz gostergeler nasıl gosterıcek dıye:)

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar 308 Comfort aracımın malum sis farı yoktu bugün sis farlarımı taktırdım ve 15inch jantları çelik janta çevirdim (istanbul - çukurlar vs nedeniyle 15inch te kaldım.- ileriki tarihlerde aracımın sürüşünede biraz alıştıktan sonra 16inche geçebilirim.)

aracını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Arkadaşlar 308 Comfort aracımın malum sis farı yoktu bugün sis farlarımı taktırdım ve 15inch jantları çelik janta çevirdim (istanbul - çukurlar vs nedeniyle 15inch te kaldım.- ileriki tarihlerde aracımın sürüşünede biraz alıştıktan sonra 16inche geçebilirim.)

aracını yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    hyrlı olsun leon79 nasıl bir model aldınız, fotoları beklioruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 28 Mart 2009; 17:44:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otmotvmhndsi

hyrlı olsun leon79 nasıl bir model aldınız, fotoları beklioruz...

Alıntıları Göster
    biray sonra 35000e yükselir comfort benzinli stil paket metalik boya
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmypr

Arkadaslar bende arabamı teslım aldım bugun.Adanadan Mersıne kadar sürdüm.70 kmde.206 dan ınp 308 e bınınce bana bayagı bır buyuk geldı.Ayrıca C4 e oranla daha yavas vıtes degısıtıryor sankı C4 daha serıydı gıbı geldı.Neyse zamanla alısacaz artık.Güznes gozlugu haznesı varmıs arabada.müzis sistemini begenmedım dogrusu.Aksam olsun dıye beklıyorum beyaz gostergeler nasıl gosterıcek dıye:)

Alıntıları Göster
    Selam arkadalar,

Bugün Efe Otomotive gittim ve premium ön ızgaranın siparişini verdim. Pazartesi yada salı günü geleceğini söyledirler. Bende cuma günü aracı servise bırakıcam ızgara-park sensörü ve 15000 km bakımı için. Ve Cc için ciddi bir uğraş vericem bakalım artık , bu arada serviste yedek parçadaki arkadaş benim adaş çıktı güsel bir sohbet ettik, şu kol dayama içinde baktık koldayama ev montajı için altta bir aparatı daha var toplamda 500-600 arası bir fiyat çıkıyor bende artık vaz geçtim bu sevdadan bunun yerine koltuğa yapılan kol dayamayı yaptıacağım napalım yapıcak birşey yok.

Diğer bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: erener62

Selam arkadalar,

Bugün Efe Otomotive gittim ve premium ön ızgaranın siparişini verdim. Pazartesi yada salı günü geleceğini söyledirler. Bende cuma günü aracı servise bırakıcam ızgara-park sensörü ve 15000 km bakımı için. Ve Cc için ciddi bir uğraş vericem bakalım artık , bu arada serviste yedek parçadaki arkadaş benim adaş çıktı güsel bir sohbet ettik, şu kol dayama içinde baktık koldayama ev montajı için altta bir aparatı daha var toplamda 500-600 arası bir fiyat çıkıyor bende artık vaz geçtim bu sevdadan bunun yerine koltuğa yapılan kol dayamayı yaptıacağım napalım yapıcak birşey yok.

Diğer bir

Alıntıları Göster
    ahmet Lincancabur ların Replicası gelecek deniyor Nisanda, bugün lastik fiyatı işini unuttum pazartesi dükkana gidicem artık bizzat fiyat alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerG

ahmet Lincancabur ların Replicası gelecek deniyor Nisanda, bugün lastik fiyatı işini unuttum pazartesi dükkana gidicem artık bizzat fiyat alırım.

Alıntıları Göster
    peki replikası yine 18 inch mi olacak?
    açıkçası benim de aklımda lincancabur var.

peki 205 den 225 e yükselecek lastik.
    yakıt tüketiminde ne kadar fark olur acaba

şu anda 205/55/16 var
    225/40/18 takacağım lincancabur'a
    e tabi birde 3 cm yay gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C8FEE75E

şu anda 205/55/16 var

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR MERHABA

BUGÜN ARAÇLARA ZAM GELDİ BİLGİNİZ OLSUN. 1000-2000 TL ARASI ARAÇLARA UYGULANACAK.AYRICA PERT OLMUŞ 308 COMFORT RESMİ YAYINLIYORUM

ARKADA DURAN SİYAH OLANDA BENİM:))

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesoldier94 -- 28 Mart 2009; 21:42:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thesoldier94

ARKADAŞLAR MERHABA

BUGÜN ARAÇLARA ZAM GELDİ BİLGİNİZ OLSUN. 1000-2000 TL ARASI ARAÇLARA UYGULANACAK.AYRICA PERT OLMUŞ 308 COMFORT RESMİ YAYINLIYORUM

ARKADA DURAN SİYAH OLANDA BENİM:))

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

Alıntıları Göster
    Sanırım konun başını kaçırdım, Pert olmuş 308 resmi bir tanıdığınıza veya size mi ait? arkadaki siyah araç size aitse öndeki araç sanırım bir yakınınızın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon79 -- 28 Mart 2009; 22:02:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon79

Sanırım konun başını kaçırdım, Pert olmuş 308 resmi bir tanıdığınıza veya size mi ait? arkadaki siyah araç size aitse öndeki araç sanırım bir yakınınızın?

Alıntıları Göster
    Aracın yolcu kabini sağlam içindekiler kurtulmuştur muhakkak.Arabanın her tarafı akordeon olmuş ama yolcu kabini taş gibi duruyor.

GEÇMİŞ OLSUN
  • quote:

Orijinalden alıntı: toper

Aracın yolcu kabini sağlam içindekiler kurtulmuştur muhakkak.Arabanın her tarafı akordeon olmuş ama yolcu kabini taş gibi duruyor.

GEÇMİŞ OLSUN

Alıntıları Göster
    aracı serviste gördüm hız saati 130 da kilitlenmiş takla atmış araçtan 3 kişi sağ çıkmış ancak yolcu kabininden sağ çıkması mucize tavan ön ortandan aşağıya V şeklinde çökmüş.şöför ucuz yırtmış.ALLAH kimseye kaza bela nasip etmesin diyorum.ama bizim buralarda malesef şöför yok.buda bir örnek kurban olayım istanbul trafiğine

/// PEUGEOT 308 ///

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesoldier94 -- 28 Mart 2009; 23:11:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0C8FEE75E

şu anda 205/55/16 var

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: individual

şu anda 205/55/16 var

Replica Lincancabur'da 18" olacak. 225 40 18 uygun ebat olur. Bir miktar yakıt artışı olur. Yalnız araç ciddi anlamda sertleşecek.

Yol Tutuş ve Frenleme çok olumlu olacak. Görünümde cabası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerG

quote:

Orjinalden alıntı: individual

şu anda 205/55/16 var

Replica Lincancabur'da 18" olacak. 225 40 18 uygun ebat olur. Bir miktar yakıt artışı olur. Yalnız araç ciddi anlamda sertleşecek.

Yol Tutuş ve Frenleme çok olumlu olacak. Görünümde cabası...

Alıntıları Göster
    130 la takla atmışlar ve araç bu halde ise iyi imiş.
    Yalnız kapıyı açıp çıkmışlar sanırım vay bea...
    Üzüldüm bir 308 in bu hale gelmesine dikkatli kullanalım beyler!!!

Birde şu koltuk kılıfları nedir yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GLR_

bu arada berker soruma cevap vermişsin gerçi konuştuk seninle ama benim aklım karışık:)neyse artık takınca anlarız.yurdaer abi ne yapayım?
    konuşalım bu konuyu yarın akşam burda etraflıca herkese iyi haftasonuları:)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr
    bu arada berker soruma cevap vermişsin gerçi konuştuk seninle ama benim aklım karışık:)neyse artık takınca anlarız.yurdaer abi ne yapayım?

Ahmet bence her ikisi de güzel. Ama şunu belirtmeliyim ki arabanın rengine göre duruşları farklı oluyor. Mesela, Babylon kırmızı 308'e Lincancabur, bence, yakışmamış. Beyaza kesinlikle yakışır
    Ben kendime alacak olsam 18' falan hiç düşünmez Lincancabur alırdım. Ne kadar beğendiğimi daha önce defalarca dile getirdim.
    Rinjani de güzel, ama ona benzeyen birçok muadil jant bulunabilir. Lincancabur bambaşka bir şey.
    Eğer bütçemi çok sarsmaz ve kaymak (!) gibi yollarımızda ben 18'lik jantlarla rahat rahat gezerim dersen, ben oyumu Lincancaburdan yana kullanıyorum
  • quote:

Teyzeme'de 308 almayı düşünüyoruz, benzinli düz vites yanlız en uygun- stil paket+elektrik paketli+ metalik boya 31,500 dediler Ne diyorsunuz???

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: otmotvmhndsi

Teyzeme'de 308 almayı düşünüyoruz, benzinli düz vites yanlız en uygun- stil paket+elektrik paketli+ metalik boya 31,500 dediler Ne diyorsunuz???

Hangi bayii bu Berker? Ellerinde stok var mı başka acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yurdaer

quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

Ahmet bence her ikisi de güzel. Ama şunu belirtmeliyim ki arabanın rengine göre duruşları farklı oluyor. Mesela, Babylon kırmızı 308'e Lincancabur, bence, yakışmamış. Beyaza kesinlikle yakışır
    Ben kendime alacak olsam 18' falan hiç düşünmez Lincancabur alırdım. Ne kadar beğendiğimi daha önce defalarca dile getirdim.
    Rinjani de güzel, ama ona benzeyen birçok muadil jant bulunabilir. Lincancabur bambaşka bir şey.
    Eğer bütçemi çok sarsmaz ve kaymak (!) gibi yollarımızda ben 18'lik jantlarla rahat rahat gezerim dersen, ben oyumu Lincancaburdan yana kullanıyorum

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar bildiğiniz üzere bizim ön camlardaki kelebek camı çok fena şekilde hırsızlara açık davetiye resmen. Hani bir araba çalıcak olsam önce 308 den başlarım sanıyorum, çünkü süper klitleme olmadığından(comfortlarda) kapı kitli olsada içerden açılabiliyor. Dolayısıyla kelebek camını kırıp kapıyı açmak hiçde zor değil ki bunun canlı örneğini Ali arkadaşmız aldığı gün yaşadı.

Bende sadece kelebek camlarına en açık koyuluktaki cam filmi çektirtsem, bu camı kırıp girme olayının önünü kesmiş olurmuyum???

Yaptırıyım mı ne dersiniz???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 29 Mart 2009; 0:53:41 >
  • quote:

Arkadaşlar bildiğiniz üzere bizim ön camlardaki kelebek camı çok fena şekilde hırsızlara açık davetiye resmen. Hani bir araba çalıcak olsam önce 308 den başlarım sanıyorum, çünkü süper klitleme olmadığından(comfortlarda) kapı kitli olsada içerden açılabiliyor. Dolayısıyla kelebek camını kırıp kapıyı açmak hiçde zor değil ki bunun canlı örneğini Ali arkadaşmız aldığı gün yaşadı.

Bende sadece kelebek camlarına en açık koyuluktaki cam filmi çektirtsem, bu camı kırıp girme olayının önünü kesmiş olurmuyum???

Alıntıları Göster
    quote:

Vallahi ben de düşündüm aynı şeyi Fakat normal cam filmi yerine güvenlikli cam filmi yaptırmak daha iyi olur.
    Hatta araştıralım fikir çok mantıklı. Yaşayan bilir o durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali-34 -- 29 Mart 2009; 2:24:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-34

quote:

Vallahi ben de düşündüm aynı şeyi Fakat normal cam filmi yerine güvenlikli cam filmi yaptırmak daha iyi olur.

Alıntıları Göster
    3M marka bina camlarında kullanılan ve dağılmayı önleyen filmler var. Ama bu kelebek camında ne derece işe yarar bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali-34

quote:

Alıntıları Göster
    15000 bakımı yaptırdım bugun. Ankara Tekotoda yaptırdım yağ ücreti almıyorlar. 220 tuttu 135 aldılar. Bilginiz olsun. Ücretsiz yıkama da yapıyorlar. Yalnız komik bişey bagajda içine sanırım trafik setinin konduğu kapaklı bölmenin dandik çevirmeli plastik anahtarı kırılmıştı ona 30 lira istediler bize kalsın demek düştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddurusu

15000 bakımı yaptırdım bugun. Ankara Tekotoda yaptırdım yağ ücreti almıyorlar. 220 tuttu 135 aldılar. Bilginiz olsun. Ücretsiz yıkama da yapıyorlar. Yalnız komik bişey bagajda içine sanırım trafik setinin konduğu kapaklı bölmenin dandik çevirmeli plastik anahtarı kırılmıştı ona 30 lira istediler bize kalsın demek düştü.

Alıntıları Göster
    Benimde Navarayi aldigim gün Istanbul'da soymuslardi. Ama ben orjinal 6 li CD changer söktürüp yerine geri sürüs ekrani olarak kullanabilecegim bir DVD-TV taktirmistim o gitti. Ben de tekrar CD changer taktirdim (kasko DVD yi tekrar vernesine ragmen, her Istanbul'a geldigimde boyle seylerle ugrasmak istemiyorum).

Ali Bey siye de gecmis olsun (biraz gec kalmis olsa da). Yeni aractan neyi caldilar onu merak ettim? Canta falan mi vardi aracin icinde?

Birde benim arabamin soyuldugu gun karakola bir suru Opel (Corsa, Astra, Vectra) gelmisti. Sebebide sürücü havayastiklarinin calinmis olmasi!!!!! Yani böyle birsey de gelebilir insanin basina.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrenay

Benimde Navarayi aldigim gün Istanbul'da soymuslardi. Ama ben orjinal 6 li CD changer söktürüp yerine geri sürüs ekrani olarak kullanabilecegim bir DVD-TV taktirmistim o gitti. Ben de tekrar CD changer taktirdim (kasko DVD yi tekrar vernesine ragmen, her Istanbul'a geldigimde boyle seylerle ugrasmak istemiyorum).

Ali Bey siye de gecmis olsun (biraz gec kalmis olsa da). Yeni aractan neyi caldilar onu merak ettim? Canta falan mi vardi aracin icinde?

Birde benim arabamin soyuldugu gun karakola bir suru Opel (Corsa, Astra, Vectra) gelmisti. Sebebide sürücü havayastiklarinin calinmis olmasi!!!!! Yani böyle birsey de gelebilir insanin basina.

Alıntıları Göster
    Stoklarda 4 araç var ankarada yurdaer abi, diğer parti ayın 6-7sinden sonra gelicekmiş ama fiyatlar belli değil diyorlar...
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.