Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (124. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: timucinnn

Yok valla haber falan gelmedi. benimki artık meraktan ziyade bir ihtiyaç. Ev-İş arası 30 Km bende. Arabasız git gel 60 Km çok zor oluyo.

Keşke arasa Hüseyin de yarın hazır dese ne güzel olur...

ARAÇLAR PDİ DEYMİŞ DEDİ GEÇEN BANA AMA TAHMİNLERİME GÖRE EN GEÇ C.TESİYE KADAR HABER GELİR BENCE.

CANIM BİZİM İÇİNDE İHTİYAÇTA FAKAT BENİM İÇİN İHTİYAÇTAN BİRAZ ÖTE ÇOKMU FAZLA ÖNEMSİYORUM BİLMİYORUM AMA TEST SÜRÜŞLERİMDE KULLANIMI KEYİFLİ BİR ARAÇ VE NE ZAMANDIR İSTEDİĞİM BİR ARABA OLDUĞU İÇİN SABIRSIZLANIYORUM.

ALLAH HEPİMİZE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER NASİP ETSİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLvErDeMoN -- 20 Ocak 2009; 15:46:12 >
  • iyi olur en azından bu haftasonunu kurtarırız. Hem havalar da güzel :)
  • MİLLET 3008 İ İNCELEYİN İÇ VE ARKA TASARIM HOŞ OLMUŞ BENCE.

http://forum.donanimhaber.com/m_29109292/tm.htm
  • quote:

iyi olur en azından bu haftasonunu kurtarırız. Hem havalar da güzel :)

YA ÜSTAD BEN SANA ŞEYİ SORACAM SENİN YAŞ KAÇ BİRDE NE İŞLE MEŞGULSÜN.
  • TGG ÖYLE ÜSTTEN ÜSTTEN BAKMAKLA OLMAZ BİŞİLER YAZDA BİZİ İZLEDİĞİNİ BİLELİM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SiLvErDeMoN

TGG ÖYLE ÜSTTEN ÜSTTEN BAKMAKLA OLMAZ BİŞİLER YAZDA BİZİ İZLEDİĞİNİ BİLELİM.

Yahu bırakın rahat rahat okusun
  • geçenlerde bir arkadaş sormuştu sanırım cevap alamadı, bende merak ettim.
    308 primium da sunularn sistem araçta ne gibi uyarılar veriyor ?

lastik basıncı ? far stop sinyal ampüllerinden biri çalışmıyor ya da elektrik aksamında oluşan bir arıza ? silecek suyu uyarısı ? vs vs neleri veriyor ?

1998 model BMW 3.18i de sol far park ampulu yanmadığı için araç otomatik olarak sol sinyali sürekli yanar hale getirip ana ekranda da sol far park ampulu işareti vermişti acaip etkilenmiştim. dikkat edin 1998 model...

• beyler sensör taktırmıştım ama siyahtı.bugün gövde rengine boyattım şimdi daha güzel oldu
  • stormatme böyle çok daha güzel olmuş. Arka görünüş tam Premium olmuş.
  • quote:

geçenlerde bir arkadaş sormuştu sanırım cevap alamadı, bende merak ettim.
    308 primium da sunularn sistem araçta ne gibi uyarılar veriyor ?

lastik basıncı ? far stop sinyal ampüllerinden biri çalışmıyor ya da elektrik aksamında oluşan bir arıza ? silecek suyu uyarısı ? vs vs neleri veriyor ?

1998 model BMW 3.18i de sol far park ampulu yanmadığı için araç otomatik olarak sol sinyali sürekli yanar hale getirip ana ekranda da sol far park ampulu işareti vermişti acaip etkilenmiştim. dikkat edin 1998 model...

bunun cevabını tam bilmiyorum Ampül kesmesini comfort ta haber vermiyor. Premium da ekran farklı o yüzden farklı olabilir belkide.

1996 Model 406 SV de de Yağmur Sensörü vardı. O dönemde hiç bir araçta böle bişi yoktu. BMW 5 lerde filan yeni çıkmıştı sanırım.

• 26,000 km oldu aracım ve bugün baya vakit harcayıp temizledim. Bazı parçalarının meraktan söküp kontrol ettim. Orta konsolu tamamen söktüm diyebilirim.

26,000 kmde ki Montebello 308 imin resimleri çok yakında sizlerle
  • İyi akşamlar arkadaşlar.Ankara'da boya koruma yaptırmak isteyen olursa yardımcı olabilirim.
    Ben havalimanında çalışıyorum burada Autospeed diye bir firma var profesyonel bir firma.
    Zannedersem neziroğlu,otokoç gibi birkaç firmaylada çalışıyorlar söğütözünde falan yerleride var.
    Ultra boya koruma fiyatları 220 tl malzeme olarakta 3M in ürünlerini kullanıyorlar fakat isteyen olursa
    100 tl ye yaptırabiliriz.Tabi havalimanına gelmek şartıyla

Birde cc hakkında paylaşmak istediğim birşey var limit özelliği, cc si olan veya taktıran arkadaşlar
    bu özelliği kullanmıyorlar mı?Limit özelliği ne diye soran olursa aracı mesela 100 km ye limitliyorsunuz
    gaz pedalına sonuna kadar basmadığınız müddetçe aracınız belirlediğiniz sürati geçmiyor.Dalgınlıkla
    fazla sürat yaparak radara falan yakalanmamak için güzel bir özellik.

• 1 yaşındaki aslanımın bir kol dayama bir de jantı eksik kaldı ömer abisi
  • Stormatme sensörler boyanınca çok güzel olmuş kullan
    Kaça yaptırdın acaba?
  • kahveciz;

serviste 60 lira dediler.ben çıtaları boyattığım ustaya götürdüm sanayide.20liraya yaptırdım.astar çekildi iki kat boya atıldı üstüne tekrar astar gibi bir uygulama daha yaptılar.
  • Öncelikle Böyle Bir Topic Bulduğum İçin Çok Sevindim...
    8 Aylık 2008 PEUGEOT 308 COMFORT 1.6 HDI 110 Hp Auto6R ile aranıza katılmış bulunmaktayım...

Bismillah Deyip İlk Sorumu Sormak İstiyorum... İlk Gün Gözüme Çarpan Vites Geçişleri Oldu Araç Hem Bağırıyor Hemde Çok Belli Ediyor Geçişleri..Diğer Otomatiklerden Çok Farklı Geldi Öncelikle Ve Bir Sürprizde Fren Olayı Diğer Otomatiklerden Bi Farkı Daha Bu Araçların Genelimi Böyle??
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliadar

Öncelikle Böyle Bir Topic Bulduğum İçin Çok Sevindim...
    8 Aylık 2008 PEUGEOT 308 COMFORT 1.6 HDI 110 Hp Auto6R ile aranıza katılmış bulunmaktayım...

Bismillah Deyip İlk Sorumu Sormak İstiyorum... İlk Gün Gözüme Çarpan Vites Geçişleri Oldu Araç Hem Bağırıyor Hemde Çok Belli Ediyor Geçişleri..Diğer Otomatiklerden Çok Farklı Geldi Öncelikle Ve Bir Sürprizde Fren Olayı Diğer Otomatiklerden Bi Farkı Daha Bu Araçların Genelimi Böyle??

dostum kayıt işlemleri öyle hemen oldum demeyle bitmiyor valilik onayıyla resmi bir dilekçe ile ömerg arkadaşımıza 4 ikametgah 6 nüfus cüzdan sureti diplomanın 3 tane noter tasdikini yaptır 24 tanede vesikalık resim arabanın boy boy resimlerinide koymazsan olmuyor malesef

aramıza hoş geldin umarım burada vakit senin için güzel geçer.308 ailemiz genişlemekte.ama tabii aracının resimlerini burada boy boy görmek isteriz.sana hayırlı ve devamlı forumlamalar.ayrıca fren olayı derken tam olarak neyi kastettiğini sorabilirmiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiLvErDeMoN -- 20 Ocak 2009; 20:06:40 >

• Hoş Bulduk..
    Kastetmek İstediğim Şey Frenden Ayağımızı Çektiğimiz Zaman Aracın Küçük Bir İvmeyle Hareket Etmesi...
    Ve En Çok Merak Ettiğim 308lerin hepsinde Vites Geçişleri Bellimi Oluyor??
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliadar

Hoş Bulduk..
    Kastetmek İstediğim Şey Frenden Ayağımızı Çektiğimiz Zaman Aracın Küçük Bir İvmeyle Hareket Etmesi...
    Ve En Çok Merak Ettiğim 308lerin hepsinde Vites Geçişleri Bellimi Oluyor??

test sürüşlerinde benimde dikkatimi çekmişti ayağımı frenden çekince aaba kendi kendini itmiyordu ve servis sorumlusu çok sevdiğim abimize sordum ağzından alıntı ''eğer frene basıp tamamen durduğunda o diğer otomatik vitesli araçlar gibi kendini itme eğilimi gösterse uzun vadede şanzıman sürtünmeden ötürü problem yaşatır dolayısıyla bu şanzımanı peugeot bu mantıkla üretti.sen ne zaman gaza basarsın o zaman gider dediğini hatırlıyorum.''

yeri gelmişken bide eski bir peugeot satış danışmanı olan ömer arkadaşıma sormak isterim.benim duyduğum doğrumu acaba.

• güncel...
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.