Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu jantları araştırıp bulabilirsin sebebi ise jant değiştiren çokça 207 RC var. Araçlar orjinal durmuyor. Bahsettiğin spoylerin fiber kalıbını çıkarmışlar sanırım ama çok kötü olmuş. Bir tuning firması satıyor ama bence olmamış.
    Benim spoyler artık kargoda gelsin bakalım hevesle bekliyorum.
  • ömer;
    rica etsem sis farı için kit olarak ve tek tek yani sağ sol ayrı parçalar olarak fiyat alabilirmisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: oto_glr

ali sana beyaz geliyor yakından gel bakmetalik siyahöbür taraftan bakman gerek

Fotoğrafta siyah olduğu belli olmuyor Mükemmel olmuş o zaman Ben ilk aşamada çıtaları boyatayım, metaliği sonra düşüneceğim

• arkadaşlar bildiğiniz üzere 308 premium 6r araçla ilgileniyorum fakat bugün bir tanıdıktan haber geldi aynı fiyata 44000 ytl ye 2007 model 30000 km de değişeni kazası boyası olmayan vw passat 2.0 tdi dsg şanzımanlı 140 beygirlik aracını bize satmak istiyormuş.

Ne dersiniz peugeot 308 auto6r premium 1,6 hdi 110 bg mi yoksa vw passat 2,0 tdi dsg 140 bg mi

şimdi 308 de aklım kalıyor ama passatında duruşu başka o ayrı bir ekol ne yapmalı bilmiyorum kafam karıştı bugün iyice sizinde görüşlerinizi almak isterim.

hangisini almamız daha avantajlı olacaktır.
  • sorumu bu koş passatı al hemenbizde 30 bine euro)520 d 2007 model bulduk adam acil nakit satıyordu bir tanıdık he diyene kadar aldılar arabayı.308 le passat ne hikmet karşılaştırdın anlayamadımikinci el sıfır olayı mı.yalnız 2.0 tdi 140 hp hakkında bilgi vereyim.cok sarsıntılı çalışır ama bir o kadar güçlüdür.hangisi senn için hayırlısıysa o olsun.
    ömer,takacagımdan degil gördüm sadecespoyler dedigin degil benmkisinin aynısı görünüş olarak sadece gri stop vs yok.rc line daki gibi.dedigin spoyleri gördüm spoyler demeye bin şahit

•  /// PEUGEOT 308 ///

Alıntıdır 207tr sitesinden.

bu jantlar gercekden çok hoş yaa peugeot nun bence en iyi jantı,eminim 308 e cok güzel gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyprusJazZ -- 24 Aralık 2008; 17:35:33 >
  • foto çıkmamış dostum,ismini söylersen jantın bakarız
  • quote:

foto çıkmamış dostum,ismini söylersen jantın bakarız

linki farkı pencereden acıp bakabilirmisin dostum,neden cıkmıyo resim anlamadım ama linki kopyalayıp baska pencereden acınca acılıyo imageshakeus dan.
  •  /// PEUGEOT 308 ///

308 e takılmış olanı
  • quote:

/// PEUGEOT 308 ///

308 e takılmış olanı

Gayet başarılı yılbasşı geçsinde bende düşnüyorum bu janttan

• quote:

Orjinalden alıntı: SiLvErDeMoN

arkadaşlar bildiğiniz üzere 308 premium 6r araçla ilgileniyorum fakat bugün bir tanıdıktan haber geldi aynı fiyata 44000 ytl ye 2007 model 30000 km de değişeni kazası boyası olmayan vw passat 2.0 tdi dsg şanzımanlı 140 beygirlik aracını bize satmak istiyormuş.

Ne dersiniz peugeot 308 auto6r premium 1,6 hdi 110 bg mi yoksa vw passat 2,0 tdi dsg 140 bg mi

şimdi 308 de aklım kalıyor ama passatında duruşu başka o ayrı bir ekol ne yapmalı bilmiyorum kafam karıştı bugün iyice sizinde görüşlerinizi almak isterim.

hangisini almamız daha avantajlı olacaktır.

dostum premium bende çok aradım ankarada görüşmedigim bayi kalmadı..1.6 premium 110hp düz vites tropik sarı hariç yok (tropik sarı halende var )..dün yalnız çok iyi bir teklif aldım..2009 premium auto6r 110hp Dinamik paket+Perde hava yastıkları+metalik renk(kırmızı ve köpek balıgı grisi) 40bin ytl
    ama istedigim renk olmadıgı için kaldı..beyaz hastasıyım oto_glr nin aracı gibi premium tamponda olunca tadından yenmiyor
    bugun tel ile görüştüm comfort alıp stil klima elektirik paketli varmı diye soracaktım ki comfort ta kalmamış elimi nereye atsam kurudu tabi bnm kararsızlıgımda etkili oldu buna
    aralık ayında oldugumuz için fiyatlar çok iyi ve millet resmen yumulmuş araçlara
    nasıl bir kriz varsa anlamadım

passat için oto_glr e katılıyorum yani gerçekten kullanımı çok keyifli.araç temiz ise baktır bence fiyatı iyi ciddi düşün derim.bizde 308 bulamayınca neler var diye bakarken 2008 model 9000km de 1.4 tsi comfortline buldum ama değişenleri varmış onun için vazgeçtim..308 benimde yaşıma daha uygun oldugu için özellikle içimin bir köşesinde var ama passat ile kıyaslanmaz bu bir gerçek

• valla passat severim,kullandımda 2.0 fsı.dsg şanzıman süper.cok keyifli konforlu yolculuklar vaat eder.bir iki dokunuşla sportif bir aracada dönüştürebilirsin aracıbu arada premium 40 bin ytl mi?cok iyi gerçekten fiyatlar.tropik sarısı alacagıma almam daha iyibu arada bravo 308 e cok ciddi bir rakip donanım fiyat oranı olarak otomatigide geldi 120 hp lik dizel.bir testine gideyim bakim şunun.karşılaştırma yazarız sonra.207 yi satarız yakında zaten ben passat kullanmış oldugum için 159 1.9 jtd tercih ederdim araba alacak olsam.ancak bidahaki aracım yine tek kapı olacak

• evet dostum 40 bin ilk beyaz için pazarlık yapmıştım ellerinde yokmuş madem metalik renkte bizden olsun dediler köpekbalıgı grisi sevenler kaçırmasın tabi halen duruyorsa
  • passat tdı 2007 için o fiyat şu anda çok ta düşük sayılmaz 2008 model 27000 de o paraya satıldı yıne dsg ydi.şu anda 2.el bıtmiş iyice zaten. internetteki fiyatlara bakıpta aldanmayın piyasa olabildiğince dipte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baytar17 -- 24 Aralık 2008; 23:18:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: InsMuh

ömer;
    rica etsem sis farı için kit olarak ve tek tek yani sağ sol ayrı parçalar olarak fiyat alabilirmisin?

Aklımda kaldığı kadarıyla yazıyorum sordurmadım.

Sis Farı kiti: 400 YTL
    Sağ+Sol Sis Farı: 190 YTL
    Kit içinde Sağ+sol sis , bağlantı vidaları, far kolu üzerine ön sis işaretini gösteren sticker çıkıyor.
  • Passat ile 308 farklı sınıf araçlar bu sebeple mukayese etmek pek doğru olmaz. Ben daima sıfır araç yanlısı olmuşumdur ben 308 alırdım. Son indirimle 40,000 e Premium veriyorlar. Şu da bir gerçekki aracı sadece aldığımız fiyata bakıyoruz. Kullanım maaliyetleri avantajları beraberinde getirir. Ben passat kötü demiyorum ama,
    Passat daha çok yakacak.
    Passatın yıllık vergisi çok daha yüksek
    Passatın servis akım masrafları çok daha yüksek.
    Bu arada TDI motorlar çok sesli çalışır. Çünkü hala pompa teknolojisi kullanılır.
  • yaw şu 16" 307 jantları tarih oldu, yapmayın. 2001-2005 model arası 307lerde kullanıldı. Yani Type-1 lerde
  • ömerg;

bence jantlar rinjaniden sonraki en iyi jant. Sıfırı şu anda 800 ytl.Peugeot bayisi abc de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: baytar17

passat tdı 2007 için o fiyat şu anda çok ta düşük sayılmaz 2008 model 27000 de o paraya satıldı yıne dsg ydi.şu anda 2.el bıtmiş iyice zaten. internetteki fiyatlara bakıpta aldanmayın piyasa olabildiğince dipte

2. el gerçekten dipte. Ben 32.750'ye aldım 0 km aracı, sahibinden.com'a bakıyorum millet 10 bin-20 bindeki 2. el araçlarına aynı fiyatı istiyor.
  • o sınıf bir araca binen o sınıfın masraflarınıda karşılayabilir gayet tabizaten bu devirde araba almaktan cok arabaya binmek masraf.30000 euroya 2007 520d sattılar dedim piyasa fiyatlarından haberdarım.308 le passat arasında senelik vergi bakım masrafı en fazla 1000 ytl fark etsin kesinlikle objektif olarak almasını söyledim.ömer passat 2.0 tdı dsg en düşük 70 bin ytl civarı sıfırı ama ikinci elde araşıtırınca cok uygun fiyatlara bu tarz araçlar var.araba almayı düşünenler degerlendirebilirler.yakıt tassarruf yapacagım diyen kişi ne alacagını bilir zaten.520d almanın amacı yakıt tasarrufu yedek parça vs tasarrufu yapmakmıdır?güçlü,konforlu o tarz bir benzinliden daha az yakan bir araç almak amaç.
    jant konusuna gelince ben biraz daha sportif tarz jantlar seviyorum.kapak 308 olanlara iyi bir alternatif olabilir ama otmotvmhndsi nin 17 rinjani takmasını isterim

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.