Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (601. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yaklaşık 1 ay önce aracı çalıştırdığımda direksiyon hemen aktifleşmedi. 5 saniye sonra kendiliğinden düzeldi. Bundan 4-5 gün sonra yine aynı şekilde aracı çalıştırdım. 5 metre ilerlememe rağmen direksiyon yine aktifleşmedi. Bu sefer kontağı kapatıp açtım ve düzeldi. Bundan sonra bu sorunu hiç yaşamadım. Buralar da çok soğuk. gündüz -10 -15 dereceleri görüyoruz. Belki bunun da etkisi vardır. Şimdi bu sorun direksiyon hidroliğinden vs. mi kaynaklanır yoksa direksiyon kilidinden mi? Yani direksiyon motoru veya pompası mı aktifleşmedi yoksa direksiyon kilidi mi çözülmedi?

Aracım 2008 model peugeot 308 1.6 VTi automatic
  • Merhabalar hepinize araçlarınız ile kazasız yolculuklar dilerim.
    Yaklaşık olarak 4 aydır araç arıyorum maksimum limitim 40k ve km olarak ise 90000 düşünüyorum rastgele bakarken bir 308 e rastladım fiyati biraz uygun o da sahibinden kaynaklanıyor 2 adet total 900 tl kadar kayıt var biri ön ızgara değişmiş bir de ön cam belki bir iki boya çıkar diyor km 80000 de auto 6r ve premium versiyon araç hdi motor ben daha önce hiç pejo nun yanında bile geçmemiş birisiyim
    Internette araştırdım ancak yüzde 100 bilgi almak istiyorum
    1.aracın hp 110 ve tork 240 mu
    2.bagaj hacmi 420 lt diyorlar gerçekten var mi o kadar
    3.premium diyor cc esp felan oluyor di mi
    4.eşim daha önce hız otomatik araba kullanmadı şanzıman güzel mi hemen arıza çıkarır mi üstüne titremek gerekir mi
    5 belki de en önemlisi işletme maliyeti nasıl yedek parça ve bakım nedir çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: RailFlexboost

Merhabalar hepinize araçlarınız ile kazasız yolculuklar dilerim.
    Yaklaşık olarak 4 aydır araç arıyorum maksimum limitim 40k ve km olarak ise 90000 düşünüyorum rastgele bakarken bir 308 e rastladım fiyati biraz uygun o da sahibinden kaynaklanıyor 2 adet total 900 tl kadar kayıt var biri ön ızgara değişmiş bir de ön cam belki bir iki boya çıkar diyor km 80000 de auto 6r ve premium versiyon araç hdi motor ben daha önce hiç pejo nun yanında bile geçmemiş birisiyim
    Internette araştırdım ancak yüzde 100 bilgi almak istiyorum
    1.aracın hp 110 ve tork 240 mu
    2.bagaj hacmi 420 lt diyorlar gerçekten var mi o kadar
    3.premium diyor cc esp felan oluyor di mi
    4.eşim daha önce hız otomatik araba kullanmadı şanzıman güzel mi hemen arıza çıkarır mi üstüne titremek gerekir mi
    5 belki de en önemlisi işletme maliyeti nasıl yedek parça ve bakım nedir çok teşekkür ederim

1-ruhsattan bilgilere bakmak lazım, 112hp olanlardan da olabilir, euro5 motor yani.
    2-bagaj gerçekten o kadar var
    3-bilgim yok malesef
    4-şanzıman sorunsuz ama konforsuz gelebilir
    5-orijinal parçalarla bakım yapmak çok uygun. hava+yağ+polen filtresi orijinal parçaları 65 liraya aldım, peugeot'un özel olarak önerdiği ve serviste kullandığı total yağı 60 liraya aldım. yani 125 lira parça fiyatı desek, işçiliği de siz eklersiniz. ben polen ve hava filtresini kendim değiştirdiğim için sadece yağ için 20 lira işçilik ödüyorum.

• Tekrar Merhaba ilandaki araç için yorum alabilir miyim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-peugeot-308-hdi-premium-plus-full-otm-dizel-79000km-261438853/detay

Total de 13000 hasar kaydı var 5 kaza biri çarpışma karşı tarafın hasarı da buna yazılmış şase den sorgu yaptım

Açana bunu ne kadar alsam iyi ve uygun bir fiyata almış olurum

• quote:

Tekrar Merhaba ilandaki araç için yorum alabilir miyim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-peugeot-308-hdi-premium-plus-full-otm-dizel-79000km-261438853/detay

Total de 13000 hasar kaydı var 5 kaza biri çarpışma karşı tarafın hasarı da buna yazılmış şase den sorgu yaptım

Açana bunu ne kadar alsam iyi ve uygun bir fiyata almış olurum

Resim bile koymamış. Uzak durun hocam. Değmez. Yazık olmasın paranıza.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Abi ben aracı gördüm gri renkte panoramik tavan yok sade fiyat kafamı kurcalıyor

• quote:

Abi ben aracı gördüm gri renkte panoramik tavan yok sade fiyat kafamı kurcalıyor

Siz bilirsiniz. İkinci elin ölü dönemi başladı. Ya bekleyin biraz daha ya da iyice baktırıp alın.

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Abi vallaha fiyatlar hala pahalı mi yoksa normal mi ilk defa pejo ile karşılaştım siz olsanız ne kadara alırsınız aracı on tampon ve sağ çamurluk değişik birkaç lokal boya var tavan ve kaput hariç araba da durum böyle yani bunların piyasası nedir bİlmiyorum abi

• Ben bu aracı almam açık konuşmak gerekirse.

Bu nedenle kazalı araçlar hakkında yorum yapamayacağım.

Açıklamaları çok yetersiz. Siz değişik yazmışsınız ama kendisi boyalı kısmı işaretlemiş. Ayrıca resim konulmamaış olması ciddiyetsizliği ya da başka birşeyleri gösterir.

• RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    13 bin hasar kaydına göre fiyat yüksek.

aracın hasarsız olanı 40 civarına bulunur zaten.

bu aracın gideri 30 bence ve ilerde satarken sıkıntı.13 binin içinde değişende vardır değişen varsa araçtan ses gelir çünkü değişen demek büyük darbe demek ve de araç feleği şaşmıştır

yazık etmeyin paranıza.

siz 40 bine ya 2011 comfort pack ya da envy bakın euro 5 motor 112 beygir bunlar.

ya da 2009-2010 hatasız premium plus bakın.

baktığınız ilanı favorilere ekleyin adam satamayınca düşürüyor çünkü zaten fiyatları uçuk yazıyorlar arayan bile olmuyor.

inanın cebimde param olsaydı ne arabalar 44-45 den yavaş yavaş 40-41 lere kadar düştü.

nasip,hayırlısı olsun.

• beyler 308'i fiat bravo ile kıyaslayabilecek varmı, bu iki araç arasında kaldım, dizel otomatik düşünüyorum, bazıları 308 i çok eleştirmiş, şu konulara açıklık getirebilirseniz sevinirim araştıranlar içinde bilgi olur;
    1.iç mekan sessizmidir bazıları sessiz bazıları arkada çok ses var demiş
    2.yol tutuş nasıl, virajlarda çok savuruyormu, kafadan kayıyor demiş bazıları, limitleri düşükmü yüksekmi ?
    3.otomatik şanzıman nasıl, şehir içi trafikte çokmu başarısız, ve çok arıza yaparmı
    4.arka koltuk ve genel olarak koltuklar uzun yolculuklarda rahatsız ediyor yazmışlar bi yerde, doğrumudur, konfor arıyorum açıkçası bu açıdan tavsiye edermisiniz?
    5.süspansiyonlar çok sesli her şeyi hissettiriyor demişler bi yerde, makyajlı kasada bu konuda değişiklik geliştirme filan olmadımı, çok rahatsız ediyormu süspansiyonlar?
    6.direksiyon sertliği? çokmu sert, yani şunu sorayım şehir içinde kullanışsız sert hantal bir araçmı bu? istanbul trafiğinde rahatsız edermi bu yönden ?

arkadaşlar genel olarak sorularım bunlar, genel olarak tavsiye edermisiniz bu aracı, objektif olarak yazarsanız sevinirim para kolay kazanılmıyor malum..ve son olarak araca yabancıyım, tavsiye eden arkadaşlar makyajlı kasa dizel otomatik(cam tavanlı ve dolu olanlar öncelikli ama diğerleride olabilir) araç tavsiyelerini yazabilirlerse, özellikle şu aracı kaçırma dediğiniz bişey varsa link atarsanız çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler..

• Süspansiyon biraz sesli ama bende 308 almadan önce fiat bravo baktım test sürüşü yapmıştım. Açık ve netlikle söyleyebilirim ki fiat bravo ya oturunca malzeme kalitesizliği bariz sırıtıyor, bunu bilesiniz.

• tazcan kullanıcısına yanıt
    haklısınız, bravonun iç trimi pek kaliteli sayılmaz 308 daha iyi görünüyor

+daha sportif durduğu bir gerçek(bravo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D64E5BC10 -- 1 Şubat 2016; 22:38:29 >
  • Dizel 90000 km ve altı otomatik 2009 model ve yukarısı 308 arıyorum araç temiz olsun fiyatta anlaşabiliriz ciddi alıcıyım aramaktan bıktım satacak olanlar gidipte galeriye vermeyin bizim gibi kullanacakları tercih edin Teşekkürler

• Merhabalar arkadaşlar

2009 peugeot 308 vti benzinli confort 60 bin km de orjinal kazasız degisensiz piyasası nedir? Ne kadara alınırsa uygundur? 34 bin istenmiş.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-308-full-dizel-otomatik-cam-tavan-servis-bakimli-276747936/detay/

Arkadaşlar düşünen olursa arabamız satılıktır....İsteyen telefon edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Barış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-peugeot-308-full-dizel-otomatik-cam-tavan-servis-bakimli-276747936/detay/

Arkadaşlar düşünen olursa arabamız satılıktır....İsteyen telefon edebilir.

Link açılmıyor.

• furkanxtr kullanıcısına yanıt
    Bende açılıyor.Senin browser da sıkıntı var gibi...
  • Iyi aksamlar arkadaslar turbonun hava ile beraber yag uflemesi nasil bir ariza cesitidir fikri olan yada basina gelen var mi ??

• Forum bitik ne yazikki

• 
Sayfa: önceki 599600601602603
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.