Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (598. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.475.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar 2011 308 dizel otomatik arac almayı düşünüyorum km 55000 binde ilk sahibinden 48000 tl daha önve pugeot arac kullanmadım vites konusunda bi sıkıntı yasarmıyım bilgilerinizi bekliyorum tesekkürler
  • onurnisli O kullanıcısına yanıt
    2011 e göre fiyat yüksek hocam.
    donanımı ne ?
    premium plus olsa bile en fazla 45-46 eder.
  • mehmetmajere M kullanıcısına yanıt
    fiyat güzel hocam kazası değişeni varmı? ona göre konuşalım.
  • Sadece arka kapi degismis expertiz raporunda 4bin civari hasar kaydi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetmajere M kullanıcısına yanıt
    o fiyata o donanım güzel hocam.
    almadan önce iyice baktırın özellikle serviste bilgisayara bağlatın.
    eğer motorda sorun yoksa performans ve yakıt tasarrufundan çok memnun kalırsınız.
    hayırlısı olsun.
  • banada biraz fazla geldi fiyat araç prenium plus kimse o fiyattan asaya satmak istemiyor
  • onurnisli O kullanıcısına yanıt
    favorilere ekleyin ilanı hocam,satılmayınca paraya da ihtiyaçları varsa öyle bir düşüyorki hemen kapıyorlar.
    bekleyin zarar etmezsiniz.
    o arabanın ederi max 45 bin.(hatasız 100 bin km altı)
  • YENİ 208 LERİN 1.2 DÜZ VİTES BENZ,NLİLERİNE 33-35 İSTİYORLAR ONUN YERİNE OTOMATİK DİZEL 308 DAHA MANTIKLI DEĞİL Mİ ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoukya

YENİ 208 LERİN 1.2 DÜZ VİTES BENZ,NLİLERİNE 33-35 İSTİYORLAR ONUN YERİNE OTOMATİK DİZEL 308 DAHA MANTIKLI DEĞİL Mİ ?

Haklısın. Daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 35 bin TL bütçe ile dizel otomatik mi alıyım yoksa lpg otomatik mi alayım kararsızım ? Dizeller 100.000 KM üzeri ve pahalı va rmı önerielriniz ?
  • 2012 sportium 308 e-hdi 63.000 de aracım. bilen bilir sınıfının en donanımlısı. Cam tavan, start stop, xenon far, far yıkama vb.

bu araç için ilan vereceğim sizce kaç paraya gider bu araç ?

sol ön çamurluk değişmiş, xenon far vs de işin içine girince serviste yapılmış 7000 tl gözüküyor tramerde. berke de yapılmış. tüm bakımlar da serviste. ona göre bir fikir almak istedim sizden.. teşekkürler.
  • arkadaşlar bu araç iyi midir sizce?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2010-peugeot-308-1.6-hdi-milesim-dizel-otomatik-236132786/detay

bir de bu araç için de sportium demiş ama bana değil gibi geldi sizin düşünceniz nedir?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-2011-sportium-308-1.6-hdi-f-1-vites-kale-ticaret-ten-235884500/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 15 Ekim 2015; 19:39:04 >

• blackcurse B kullanıcısına yanıt
    ilk araç da değişen yok demiş ama boya yok dememiş yani boya var onu öğrenmek lazım.
    üstüne 2-3 bin daha koyup 2011 envy donanımlısını alabilirsin hatasız ve 100 bin altı olarak.en büyük farkı motoru euro 5 motor yani daha sessiz daha güçlü ve daha az yakar.

ikinci araç sportium değil haklısın.adam heves etmiş yapıştırmış comfort pack donanımlı,boya ya da değişenden bahsetmemiş,bunuda sormak lazım arayıp.
    büyük ihtimal muhtelif yerlerinde boya var bu yaşta boyasız arabamı var abi ayaklarına girer galerici arkadaşımız

size bu aracı tavsiye edebilirim,favorimde ekli.

221573910

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 17 Ekim 2015; 13:59:57 >
  • telepati kullanıcısına yanıt
    sitede isteyen istediğini yazıyor ama aracın gerçek satış rakamları bu araçlarda 2-3 bin aşşağı.gerçek fiyat pejo bayine sorularak öğrenilebilir.
    onların verdiği fiyatın 2-3 bin üstü direk müşteri fiyatıdır.

sizinkinin hatasız benzer km lisine 55 civarı istemişler,52-53 e hatta sıkışıksa 51 e biter diye düşünüyorum hatasızları.

sizde önden hasar ve malesef servis-sigorta şirketi şişirmesi sonucu 7000 tl lik hasar çıkmış(benim 307 nin ön tampon sökülüp boyandı panjur davlumbaz ve tek far değişti 1500 tl görünüyor tramerde özel serviste yaptırmama rağmen.)

bu yüzden 50 yazsanız 1-2 de pazarlık payınız olur.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevabınız için. verdiğiniz ilan numarasına da baktım çok temiz görünüyor gerçekten ama comfort pack'e 40 binin üstünde vermek pek doğru gelmiyor bana :)

envy dediğiniz hangi yıl oluyor?
  • teşekkürler cevap için
    comfort pack i 40 a indirseniz güzel olur.

envy 2011 model otomatik klimalı euro 5 motorlu model.yanlış hatırlamıyorsam 100. yıl için çıkmıştı.
  • kral1840 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam envy bakayım.
    millesim, premium ve envy donanım farkları nelerdir biliyor musunuz peki?
    motor olarak euro5 envy, diğerleri euro 4 olarak anlıyorum

biraz baktım da premium millesim 2010'da var, envy 2011 de var.
    2010'da euro4 motor kullanılıyordu, 2011'de euro5 motora geçildi.

premium her yıl var sanırım. premium donanımın artıları nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 19 Ekim 2015; 10:20:59 >
  • iyi günler,

Aracımız satılıktır.
    İlan no: 237869866

(2011 dizel otomatik comfort pack - kazasız boyasız, 62.500 km'de)
    premium en fullü
    yani araçta yok yok.

http://www.peugeot.com.tr/media/deliacms/media/26/2643-a85cd1.pdf

burda comfort pack le premium plus var.

envy de comfort pack e artı olarak otomatik klima,5 satır ekranlı yol bilgisayarı,bluetooth lu mp3 çalar var.
    burda konusu var comfort pack le envy farkının.

http://forum.donanimhaber.com/m_45076965/tm.htm

değiştirme:eklemeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 19 Ekim 2015; 11:30:11 >

• 
Sayfa: önceki 596597598599600
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.