Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.819
Cevap
56
Favori
1.476.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu hafta içi servisten randevu aldım bakalım onlar ne diyecek. aracın bakımı gelmedi ama bakımı da yaptıracağımı söyledim ve sıkıntımı not ettiler. umarım aşılır sorun.

bu arada sn bldhsd :
    acaba siz hangi serviste işlem gerçekleştirdiniz ?
    hiç ekstra bir şey almadılar mı ?
    garantiniz devam ediyor muydu ?
    sizin sıkıntınızda arabanın titreyerek/vuruntulu çalışmasımı idi. özellikle araç soğukken. sıcakken ve gaza yüklenildiğinde problem olmuyordu bende
  • Bende yokuşta kalkışta titremeyle başlamıştı. Garantim devam ediyor. Mepada yaptırdım. Ücret alınmadı ama baya bi söylendim sesimi yükselttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PO'dan son kez mecburiyetten yakıt aldım ama bundan sonra yanına uğramam. Arkadaşın Mercedes'i yolda stop ettikten sonra çalıştıramadı. Filtre nasıl tıkandıysa artık
  • millet eski kasa 308 ler iyi fiyatlara satılmaya başladı mantıklı seçim yapmışız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanchez44

millet eski kasa 308 ler iyi fiyatlara satılmaya başladı mantıklı seçim yapmışız

Nasıl yani.
    Örneklersen.daha iyi anlarız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldığımız fiyata sartılıyor hatta ilana koyuyırum arıyan arıyana
  • arkadaşlar 2011 2012 40 42 arasında 308 6r arıyorum bana araç hakkında bilgi verebilecek arkadaş varmı aracın iç mekan kalitesi nasıldır. c4 gibi kaliteli plastikmidir kapıları tokmudur. v.s

birde bu paraya donanimli düşük km li dizel 6r alabilirmiyim
  • 1- yakıt filtresi tıkanmış olabilir alıştırma yapabiliriz dendi
    2- makineye bağlayalım versiyon yükseltelim dendi. haftaya baktıracağım inş.

bilgi olsun diye yazıyorum.

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: telepati

1- yakıt filtresi tıkanmış olabilir alıştırma yapabiliriz dendi
    2- makineye bağlayalım versiyon yükseltelim dendi. haftaya baktıracağım inş.

bilgi olsun diye yazıyorum.

selamlar

Makineye bağlama versiyonu yükseltme nedir.
    Versiyon yükseltme ile elde edilecek artı ve eksi ne olacak.

• hocam inan bilgim yok. benim derdim başka bir şey çıkarsa diye baksınlar.
    iyi niyete inanmak dışında bir şey yapamıyoruz maalesef!
  • Aracı satıyorum 53 bin tl. Auto6r 20 binde 2013 active siyah. 2017 ye kadar garanti var.
  • 2013 40.000 km.active. 92lik kaç lira civarı piyasası.sizce.

• Arkadaşlar bir aydır araba bakmaktan yoruldum yardımlarınızı bekliyorum. 2010 model peugeot 308 1.6 vti motor bir araba buldum. bu aracı kullananlar yorum yapabilirler mi sorunları var mıdır? yakıt durumu nedir lpg taktırmak gerekir mi eğer gerekirse lpg ile uyumlu mudur? artık işin içinden çıkamadım karar aşamasında yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsad -- 20 Kasım 2014; 1:02:43 >
  • Arkadaşlar dün 2011 308 1.6 hdi 112Hp premium plus AutoR6 alarak aranıza katıldım... Böyle full donanımlı bir araba bulunca kaçırmak istemedim. Arac 43binde bakıma girmiş. Şuan 58binde. aracı bakıma sokacağım. Servise mi götürmeliyim yoksa sanayiye mi? Nerelerine bakım yaptırmalıyım?Yağ ve filtreler yeterli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucu05

Arkadaşlar dün 2011 308 1.6 hdi 112Hp premium plus AutoR6 alarak aranıza katıldım... Böyle full donanımlı bir araba bulunca kaçırmak istemedim. Arac 43binde bakıma girmiş. Şuan 58binde. aracı bakıma sokacağım. Servise mi götürmeliyim yoksa sanayiye mi? Nerelerine bakım yaptırmalıyım?Yağ ve filtreler yeterli midir?

hayırlı olsun :)

rutin bakım için sanayiye gitmek daha mantıklı. yağ ve filtreleri değiştirmek yetiyor, mazot filtresini de ne olur ne olmaz değiştirin bence. yağ olarak Total Ineo Ecs veya Mobil 1 ESP formula kullanmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucu05

Arkadaşlar dün 2011 308 1.6 hdi 112Hp premium plus AutoR6 alarak aranıza katıldım... Böyle full donanımlı bir araba bulunca kaçırmak istemedim. Arac 43binde bakıma girmiş. Şuan 58binde. aracı bakıma sokacağım. Servise mi götürmeliyim yoksa sanayiye mi? Nerelerine bakım yaptırmalıyım?Yağ ve filtreler yeterli midir?

Kaç liraya aldın kardeşim paylaşabilirsin.bir de bu donanımda neler vardı.

• Hayırlı olsun
    bende yaptırma düşünüyorum
    mepadan 370 TL fiyat aldım. mazot filtresi değişirse 540civarı tutar dedi.

eğer yaptırırsan buraya yazarsın neler değişti kaç para verdin vb. bizim de fikrimiz olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: telepati

Hayırlı olsun
    bende yaptırma düşünüyorum
    mepadan 370 TL fiyat aldım. mazot filtresi değişirse 540civarı tutar dedi.

eğer yaptırırsan buraya yazarsın neler değişti kaç para verdin vb. bizim de fikrimiz olsun :)

Mazot filtresi dışarda 60 lira civarı orijinal. Servis filtreyle beraber filtrenin içindeki plastik kabı da değiştirdiği için fiyat yüksek çıkıyor, hiç gereği olmayan bir parça.
  • Arkadaşlar bir aydır araba bakmaktan yoruldum yardımlarınızı bekliyorum. 2010 model peugeot 308 1.6 vti motor bir araba buldum. bu aracı kullananlar yorum yapabilirler mi sorunları var mıdır? yakıt durumu nedir lpg taktırmak gerekir mi eğer gerekirse lpg ile uyumlu mudur? artık işin içinden çıkamadım karar aşamasında yardımlarınızı bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.