Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (574. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.820
Cevap
56
Favori
1.476.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam. Bir de dikkatimi çeken bir şey var. Son zamanlarda hep 20 TL'lik yakıtlar aldım. Yakıt ibresinde oynama olmuyor bunu biliyordum. Ama dün 50 TL'lik aldım ve depo yarıya geldi. Bunu çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Teşekkürler hocam. Bir de dikkatimi çeken bir şey var. Son zamanlarda hep 20 TL'lik yakıtlar aldım. Yakıt ibresinde oynama olmuyor bunu biliyordum. Ama dün 50 TL'lik aldım ve depo yarıya geldi. Bunu çözemedim

önceki 20 liralar ve 50 liranın hepsini bir defada yansıtmış depoya
  • Arkadaşlar konuya hakim değilim.
    35-38 bin tl aralığında hangi model yılı ve paketi tavsiye edersiniz 308 dizel için
    Benzinli VTI modelleri lpg uyumunda daha mı az yakıyorlar anlayamadım? 18 krş yaktığını belirtmiş çoğu insan ilanlarda...
    Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aluc86 -- 24 Ekim 2014; 3:07:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aluc86

Arkadaşlar konuya hakim değilim.
    35-38 bin tl aralığında hangi model yılı ve paketi tavsiye edersiniz 308 dizel için
    Benzinli VTI modelleri lpg uyumunda daha mı az yakıyorlar anlayamadım? 18 krş yaktığını belirtmiş çoğu insan ilanlarda...

En az yaksa kastıra kastıra oda binde-bir 6 lt aşağı yukarı yakar.ortalamada 8-10 lt. Arasında gezer.
    Yani LPG'de 200-330 bin lira gibi gezer bunun benzini eki meki derken, 300 kuruş genel ortalamalarda gezer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aluc86

Arkadaşlar konuya hakim değilim.

1.6 HDİ birinci önceliğin olsun performans ve yakıt olarak çok verimli bir motor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: telepati

ödeme ne kadar tuttu acaba ?
    hangi peugeot servisinde bu işlemi gerçekleştirdiniz ?

peugeot mepada değiştirdim. ücretsiz.şimdi de direksiyonu düz tutunca araç sağa gidiyor. adamlar rot ayarı yaparken direksiyonu düzgün ayarlamamışlar. dışarda rotçuya götürdüm tamam abi ayarladım dedi şimdi de düz tutunca sola gidiyor. bıktım bu araçla uğraşmaktan. bir tane düzgün usta denk gelmez mi bana ya ben mi çok takıntılıyım yoksa anlamadım gitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bldshd -- 25 Ekim 2014; 22:22:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, daha çok eşimin kullanacağı bir araba arıyoruz fakat 2.el makyajsız 112 hp 308 1.6 otomatik almak ile çok daha az km'li yine ikinci el 208 1.2 etg arasında kaldım. Yakıt ve performans olarak 308 çok önde ama daha eski teknolojisi ve şehir efsanesi olmuş ön takım problemi yaşar mıyım korkusu canımı sıkıyor. Bayan kullanımı için 308 kullanışlı mıdır? Direksiyonun biraz sert olduğunu biliyorum ama idare edilir sanırım. Siz ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: telepati

6.4 ile geziyorum ben genelde

Aynen bende 6.2 ile 6.5 arası değişiyor. Hiç kasmadan istediğim gibi kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 35000 tl civarına dizel 308 ler ile ilgilenmeye başladım merak ettiğim bir konu var. Bu araçların en baz ve üst donanımları nelerdir ve hepsinde esp standartmıdır?
    Hangilerinde esp vardır çünkü benim için çok önemli bir husus teşekkürler.
  • Active ve üst donanımında standart esp

• quote:

Orijinalden alıntı: NaBeg

merhabalar, daha çok eşimin kullanacağı bir araba arıyoruz fakat 2.el makyajsız 112 hp 308 1.6 otomatik almak ile çok daha az km'li yine ikinci el 208 1.2 etg arasında kaldım. Yakıt ve performans olarak 308 çok önde ama daha eski teknolojisi ve şehir efsanesi olmuş ön takım problemi yaşar mıyım korkusu canımı sıkıyor. Bayan kullanımı için 308 kullanışlı mıdır? Direksiyonun biraz sert olduğunu biliyorum ama idare edilir sanırım. Siz ne tavsiye edersiniz?

İkisini de test etsin mutlaka. Eğer benim de aracım varsa eşim için 208 yeterlidir. İkimiz de kullanacaksak 308 idealdir
  • arkadaşlar bu araç için görüşleriniz nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sifirdan-farksiz-ve-hatasiz-173207200/detay

ya da

bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-yetkili-peugeot-bayisinden-2012-308-access-1.6-e-hdi-112bg-184409621/detay

fiyat kaça inerse makul olur sizce?

hangisini tercih edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 29 Ekim 2014; 15:28:17 >

• quote:

quote:

merhabalar, daha çok eşimin kullanacağı bir araba arıyoruz fakat 2.el makyajsız 112 hp 308 1.6 otomatik almak ile çok daha az km'li yine ikinci el 208 1.2 etg arasında kaldım. Yakıt ve performans olarak 308 çok önde ama daha eski teknolojisi ve şehir efsanesi olmuş ön takım problemi yaşar mıyım korkusu canımı sıkıyor. Bayan kullanımı için 308 kullanışlı mıdır? Direksiyonun biraz sert olduğunu biliyorum ama idare edilir sanırım. Siz ne tavsiye edersiniz?

İkisini de test etsin mutlaka. Eğer benim de aracım varsa eşim için 208 yeterlidir. İkimiz de kullanacaksak 308 idealdir

308 de ön takım problemi mi varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: attci

quote:

quote:

308 de ön takım problemi mi varmış.

İlk defa duydum, bir de efsane olmuş

• Otomatik klima kullanan var ise bişey soracağım.
    Şimdi eski aracımda manuel idi.klima veriyordum kapalı konumda iken ön cam tarafına çalışmasada azdan aza biliyorsunuz hava veriyor ve camın buğu yapmasını önlüyor idi...
    Şimdi arabamda çift bölgeli auto klima var.klimayı kapattığımda sadece orta mazgallı bölümden belli belirsiz soğuk hava veriyor ve buğu ile karşılaşıyorum.
    Bu durumda olan otomatik kullanan varmı. En son camabile versem kapattığımda hemen cama hava akımını kesiyor... Ne dersiniz

• quote:

Otomatik klima kullanan var ise bişey soracağım.

Şimdi eski aracımda manuel idi.

klima veriyordum kapalı konumda iken ön cam tarafına çalışmasada azdan aza biliyorsunuz hava veriyor ve camın buğu yapmasını önlüyor idi...

Şimdi arabamda çift bölgeli auto klima var.

klimayı kapattığımda sadece orta mazgallı bölümden belli belirsiz soğuk hava veriyor ve buğu ile karşılaşıyorum.

Bu durumda olan otomatik kullanan varmı.

En son camabile versem kapattığımda hemen cama hava akımını kesiyor...

Ne dersiniz

Ben yardımcı olmaya çalışayım;

Bende de dijital çift bölgeli klima mevcut ve klima kapalı iken buğu oluşumu var.

Buğu çözmek için, mecburen klima takviyesi gerekmekte.

Ben buğu çözme tuşuna basarak klimayı devreye alıyorum ve gerisini sistem hallediyor.

Buğu çözülünce de tekrar aynı tuşa basarak sistemi kapatıyorum.

İyi forumlar...

/// PEUGEOT 308 ///

• quote:

Orijinalden alıntı: melodramm

quote:

Otomatik klima kullanan var ise bişey soracağım.

Şimdi eski aracımda manuel idi.

klima veriyordum kapalı konumda iken ön cam tarafına çalışmasada azdan aza biliyorsunuz hava veriyor ve camın buğu yapmasını önlüyor idi...

Şimdi arabamda çift bölgeli auto klima var.

klimayı kapattığımda sadece orta mazgallı bölümden belli belirsiz soğuk hava veriyor ve buğu ile karşılaşıyorum.

Bu durumda olan otomatik kullanan varmı.

En son camabile versem kapattığımda hemen cama hava akımını kesiyor...

Ne dersiniz

Ben yardımcı olmaya çalışayım;

Bende de dijital çift bölgeli klima mevcut ve klima kapalı iken buğu oluşumu var.

Buğu çözmek için, mecburen klima takviyesi gerekmekte.

Ben buğu çözme tuşuna basarak klimayı devreye alıyorum ve gerisini sistem hallediyor.

Buğu çözülünce de tekrar aynı tuşa basarak sistemi kapatıyorum.

İyi forumlar...

/// PEUGEOT 308 ///

Sağolasın.
    En cansız forumlardan biri 308 canlandırmamız gerek gibi...

• attci kullanıcısına yanıt
    Klimayı kullanmadan buğu oluşumunu önlemek için sadece havalandırmayı en düşük ayarda cama vermeniz ve havayı dışarıdan almanız da yeterlidir.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Her zaman geometrik turbo motorlu araç 112 bg tercihimdir http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-yetkili-peugeot-bayisinden-2012-308-access-1.6-e-hdi-112bg-184409621/detay
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
     /// PEUGEOT 308 ///

/// PEUGEOT 308 ///

308'lerin sanıldığından sağlam olduğunu özellikle söylebilirim sükür dağ taş connet ile birlikte gezmekteyim Sorun görmedim.

• 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.