Şimdi Ara

/// PEUGEOT 308 /// (565. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.819
Cevap
56
Favori
1.476.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler cevaplarınız için dediğiniz gibi ikinci el piyasası karışık bu ara. yakıt için düşündüm ama yılda 15000 yapmışım hesap yapıyorum değmez dizele. Bir yandan da dizl performans daha farklı diye biliyorum açıkçası kaşınıyorum sanırım ev alma gibi bir durum olduğunda da acil satabilmeliyim. Bana da mantıksız geldi astraya devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • magicbass kullanıcısına yanıt
    bende pejocuyum ama pejonun km si daha düşük olsa bence olabilirdi.km fazla değil ama sizin araç daha 15 binde o anlamda söyledim. sonuç olarak aynı sınıf araçlar ama pejonun sürüşü daha keyifli ve cam tavan ayrıcalığı iyi. bence sportium modellerini tercih edin .değişiklik olması açısından olabilir.tabiki pejonun 2. eli biraz daha ağır gidiyor.
  • Teşekkürler tavsiye için sanırım vazgeçtim

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-kacirilmayacak-fiyata-peugeot-308-dizel-otomatik-35.000-km-de-167812912/detay
    Şu arac alınır mı?Beyaz ve ucuz olduğundan dikkatimi cekti.
    40 bine otomatik dizel olsa ve beyaz olsa alacağım.
  • 11 bin tl hasar kaydı olan aracı ben almazdım.

• Bagaj çıtası bulma imkanımız yok mu ? Kargo dahil 50 Tl ücret çıkıyor ama
  • Araç alınmış anlaşılan

Bu arada geçenlerde Kağıthane Elmas da 15.000 bakım için 290TL ödedim,arayan arkadaşlar için bilgi olsun.
  • Sê7êN SKY kullanıcısına yanıt
    Aldık hocam çok şükür ama benim aracı almama 1,5 ay var daha
  • Yeni Peugeot 308 almak istedim 88 milyar istediler.
  • HarryBlade H kullanıcısına yanıt
    100 vereydin de üstü de kalaydı. :) Audi a6 satıyorlar. :)
  • 2009 model aslanımı 1-2 yaş genç kilometresi daha düşük bi aslanla değiştirmek istiyorum. gören duyan ilgisini çeken olursa:) 123.000 'de bugüne dek tek sıkıntı çıkarmadı maşallah. 308'e laf eden taş olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesla

100 vereydin de üstü de kalaydı. :) Audi a6 satıyorlar. :)

Full paket. Adaptif fren sistemi start stop serit takibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sert plastik, tıkırtılı süspansiyon, rootize manuel şanzıman, arka süspansiyonda burulma çubuğu. Coştu Peugeot. Umarım Fransız hükümetinin müdahelesi kurtarır.
  • Tesla kullanıcısına yanıt
    Otomatik vites yokki
    o paraya hem de manuel. şahaneymiş. Beraberinde 5 yıllığına şoför veriyorlardır herhalde.
  • Tesla kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç bindiniz mi , golf 7 den bi tık üst bence.
  • Golf 7'den golf 6 bile 2 tık öndedir. Golf'den hemen her C sınıfı 1 tık öndedir. Aynı paraya satılanlar 3 tık öndedir. :)

308 güzel araba. Yeni tasarımı da harika. Ama tasarım herşey değil. Çok pahalı.
  • Arkadaşlar aracı 23 martta satın aldım.
    daha önceki araçlarım
    lada samara 1.5 gazlı, nissan primera 1.6 benzin, sorento 2.5 dizel ve şimdi yeni 308 1.6 E-Hdi 115hp

son aracım sorentodan cok memnun olmama rağmen şehir içi sakin kullanım 12lt/100km- agresif 15lt/100km ort 75 krş cidden cok yorucuydu.

allure + denon + navi + geri görüş kamerası 75000'e geldi şuan 80000 fiyat çekiyorlar
    aracı tercih etmemdeki en önemli neden emp 2 platformu, hafifletilmiş kasa,performanslı motor ve yakıt ekonomisiydi.

aracı alırken arada kaldığım tek model vardı o da seat leon. aracımı aldığımda full dizel seat leon fiyatı 64000tl idi ancak fr paket değildi.aradaki 11000 tl farkı yaklaşık 250.000 kmde amorti edecektim. şuan 60000 fiyat çekiyorlar. (cidden aldıktan 3 ay sonra 0 fiyatı 4 milyar düşse cok üzülürdüm)

benzinli fr pakette 59,500dü cidden çok zor bir tercih oldu 15000tlyi yaklaşık 79000 kmde amorti edecektim.

golf herkeste olduğu için ve bence pahalı bir araç olduğu için biraz daha farklı bir aracım olsun istedim.
    Bence yeni 308 çok yakışıklı ve sade bir araç küçük direksiyon yüksek hızlarda inanılmaz keyifli :)

3000km şehir içi oldukça agresif kullandım ancak araca şehir içi ort 7,2ltden fazlasını yaktıramadım :)

araba yalıtım olarak bence cok iyi hızı hissettirmiyor.

biraz lastik sesi aldığı ve süspansiyonun sert olduğu doğrudur ancak bu agresif sürüşte bence avantaj. 17" gayet yeterli. 18" yol sesi sıkıntı olabilir.

müzik sistemi bence cok güzel

araba eğlenceli ve donanımlı bir araba

yol tutuş ve konfor olarak golfün gerisinde olabilir hatta iç mekan kalitesi belki golfün bir tık üsttür ama benim için gayet keyifli bir araç.

ancak fr olmayan herhangibir seat leondan yol tutuş dışında her konuda üstün olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.(fiyatta haliyle biraz fazla).

aracı almamda etkili olan incelemeyi sizlerle paylaşıyorum.
    link:

http://www.autoexpress.co.uk/peugeot/308/84845/peugeot-308-vs-seat-leon

bence konuşmak için şuan biraz erken

2-3 sene sonra
    1)2.eli
    2)cıkaracağı sorunlar bu arabanın kaderini belirler

eğer değer kaybetmez ve sorun cıkarmaz ise sonunda golfe ciddi bir rakip gelmiş olur.

ve peugeot marka değeri bir tık yukarı kaldırır

özetle araç leon ile golf arası bir araç

leondan donanımlı ve kaliteli , golften ise motor ve şanzuman olarak iyi ve ucuz dersek yanlış olmaz

a3 1 serisi ve a serisi ile mukayese edilebilmesi için daha cok yol var :)

birde bir bilen var ise bu led farlarda yükseklik ayarı yapılamıyormu ?

servise sordum hayır yapılamıyor diyor. uzunlar çok iyi ancak bence kısaların ayarı biraz yüksek olmalı

arka diz mesafesi tartışma götürmeyecek kadar dar ve yetersiz.
    1.80 boyundayım sürücü koltuğu kendi koltuk ayarımda iken arkaya oturdum dizlerim koltuğa değiyor. bagaj sınıfı için çok iyi

• Arkadaşlar selam, 2. El Peugeot 308 Arıyorum. Otomatik Dizel 100.000 KM altı 42.000 TL civarı sorunsuz olması tercihimdir.
  • 308 e-hdi düz vites 112 hp active start stoplu 2012 model aracıma sompodan 790tl ye genişletilmiş (full kasko yaptırdım) 50.000 tl kombine
    2. kademe hasarsızlık indirimi var.
    trafik 217 tl tuttu axa dan.

aracın muayene zamanı geldi. yıllık bakıma sokucam özel serviste. onuda uygun zamanda yaptırınca buraya yazarım.
  • 
Sayfa: önceki 563564565566567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.