Şimdi Ara

Mobilite 'iPhone 6S fiyatları, HTC A9, Microsoft batar mı çıkar mı? ve fazlası'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
0
Favori
2.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin bu bölümüne iPhone 6S fiyatları damga vuruyor. Yeni iPhoneları değerlendiriyoruz. Sony, mobil sektöreü bırakacak mı? HTC A9, Microsoft'da kann kaybı devam ediyor ve fazlası.

• ilk yorum benden :)

burma bilezik iyiymiş, apple ı eleştirdiler sanki :D

• Apple aşkı nereden geliyor , apple size kapıyı göstermemişmiydi. Bakıyorum apple kelek yapınca adamların reklamını daha fazla yapar oldunuz. 10 tane haber varsa 3-4 tanesi apple haberi forumda....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanirom blackberry ile ilgili yine bir haber yok :( izliyelim bakalim

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulbirbaska

Apple aşkı nereden geliyor , apple size kapıyı göstermemişmiydi. Bakıyorum apple kelek yapınca adamların reklamını daha fazla yapar oldunuz. 10 tane haber varsa 3-4 tanesi apple haberi forumda....

Öncelikle yazdıklarınızdan videoyu izlemediğiniz çok açık ve net anlaşılıyor.

Keşke önce bilgi sahibi olsak sonra konuşsak. Böyle atıp tutunca çok komik oluyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

Sanirom blackberry ile ilgili yine bir haber yok :( izliyelim bakalim

Yazı kısmında belirtmedik ama yeni telefonu ve firmanın geleceğini detaylıca değerlendiriyoruz.

• Abi şu video çözünürlüğündeki ayarları 360, 480, 720p vs. şeklinde düzeltir misiniz? 6526 kbps nedir görünce bu nasıl çözünürlük falan diyorum. Cidden hangi çözünürlükte izlediğimi anlamıyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZamanYananSaman -- 25 Ekim 2015; 20:54:57 >
  • mesut çevik windows phone u gömçürüyor. yetişin komşular

youtube için tubecast baya kaliteli bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koçari -- 25 Ekim 2015; 20:35:54 >
  • gerçekten nedir bu iphone fiyatları insan güzel oyuncu bilgisayarı dizel o paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: BarGoS

Sanirom blackberry ile ilgili yine bir haber yok :( izliyelim bakalim

Yazı kısmında belirtmedik ama yeni telefonu ve firmanın geleceğini detaylıca değerlendiriyoruz.

İlginize ve video için teşekkürler , emeğinize sağlık

• erdi beye geçen konuda söylemiştim ama idrak olmamış sanırsam mesut beye de söylüyorum

Apple 100 lira kardan 90 lirasını falan ALMIYOR.Verdiğiniz istatistik 2014 ün SON ÇEYREĞİNİ AİT BİR VERİ.Apple telefonlarını genelde son çeyrek çıkardığı için gelirleri ve karlılığı tavan yapıyor.Samsung ve diğer şirketlerin gelirleri ve karlılığı 2. ve 3.çeyrekte tavan yapıyor.Hala aynı şekilde kullanıcılara yanlış bilgi vermekte ısrar ediyorsunuz.Bahsettiğiniz tablo budur.2014 ün SON çeyreğidir ve şuan 2015 in SON ÇEYREĞİNDEYİZ

resim açılmazsa

https://store.donanimhaber.com/00/7a/2e/007a2e0cb31039a8a1e411103bf25c28.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caneycaney -- 25 Ekim 2015; 20:52:00 >

• Mesut veya Erdi abi bu sorumu cevaplarsanız memnun olurum.

Abi şimdi ben en iyi kameralı telefonu almak istiyorum. DxoMark test sonuçlarına göre Sony'nin kamerasının çok iyi olduğunu gördüğüm için Xperia Z5 compact almayı planlıyorum. Sizce Xperia Z5 serisi en iyi kameraya mı sahip?

Abi 1. 2. 3. olacak şekilde en iyi kameraya sahip olan telefonları sıralayabilir misin? Ben de ona göre bir tercih yapayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

erdi beye geçen konuda söylemiştim ama idrak olmamış sanırsam mesut beye de söylüyorum

Apple 100 lira kardan 90 lirasını falan ALMIYOR.Verdiğiniz istatistik 2014 ün SON ÇEYREĞİNİ AİT BİR VERİ.Apple telefonlarını genelde son çeyrek çıkardığı için gelirleri ve karlılığı tavan yapıyor.Samsung ve diğer şirketlerin gelirleri 2. ve 3.çeyrekte tavan yapıyor.Hala aynı şekilde kullanıcılara yanlış bilgi vermekte ısrar ediyorsunuz.Bahsettiğiniz tablo budur.2014 ün SON çeyreğidir ve şuan 2015 in SON ÇEYREĞİNDEYİZ

resim açılmazsa

https://store.donanimhaber.com/00/7a/2e/007a2e0cb31039a8a1e411103bf25c28.png

Sonuna kadar katiliyorum

• çizik.
  • Abiler bence sizin Windows Phone konusunda konuşmaya hakkınız yok. Bu telefonlara editörün seçimi ödülü verirken de keşke kullanıcıyı düşünseydiniz. Kusura bakmayın. Ayrıca şuan ki görüşlerinize katılıyorum ama dün verdiğiniz editörün seçimi ödüllerine ne diyelim...http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/Nokia-Lumia-1520-video-inceleme-Nokianin-amiral-gemisi-liderlik-iddiasinda.htmhttp://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Nokia-Geri-dondu-Lumia-920-video-inceleme.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: secondbest

Abiler bence sizin Windows Phone konusunda konuşmaya hakkınız yok. Bu telefonlara editörün seçimi ödülü verirken de keşke kullanıcıyı düşünseydiniz. Kusura bakmayın. Ayrıca şuan ki görüşlerinize katılıyorum ama dün verdiğiniz editörün seçimi ödüllerine ne diyelim...
    http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/Nokia-Lumia-1520-video-inceleme-Nokianin-amiral-gemisi-liderlik-iddiasinda.htm
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Nokia-Geri-dondu-Lumia-920-video-inceleme.htm

Merhaba,

Editörün seçimi ödülü yok :) Fakat diğer ödülleri neden aldığı videoda açık ve net bir şekilde dile getiriliyor. Ben kendime alacak olsam bir iPhone 6s almam ama telefon alacağım para sorun değil diyene tavsiye ederim.

Windows Phone almak isteyen insanlara da yön gösteriyoruz. Lütfen videoları izleyip ne dediğimizi görmeden bu şekilde fikir yürütmeyin. Bilgi içermeyen yanlış ithamlar karalama ve iftiraya giriyor.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• Güzel bir sohbet olmuş,teşekkürler mesut çevik ve erdi özüağ.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeli bebeklerin acliktan yollarda olmesine uzulmeyip 5 bin tlye birdahaki apple a kadar kullanmak icin telefon alanlara acimak lazim insanlik yonunden...

• Güzel sohbetti Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

quote:

Orijinalden alıntı: secondbest Abiler bence sizin Windows Phone konusunda konuşmaya hakkınız yok. Bu telefonlara editörün seçimi ödülü verirken de keşke kullanıcıyı düşünseydiniz. Kusura bakmayın. Ayrıca şuan ki görüşlerinize katılıyorum ama dün verdiğiniz editörün seçimi ödüllerine ne diyelim...http://www.donanimhaber.com/cep-isletim-sistemleri/haberleri/Nokia-Lumia-1520-video-inceleme-Nokianin-amiral-gemisi-liderlik-iddiasinda.htmhttp://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Nokia-Geri-dondu-Lumia-920-video-inceleme.htm
    Merhaba, Editörün seçimi ödülü yok :) Fakat diğer ödülleri neden aldığı videoda açık ve net bir şekilde dile getiriliyor. Ben kendime alacak olsam bir iPhone 6s almam ama telefon alacağım para sorun değil diyene tavsiye ederim. Windows Phone almak isteyen insanlara da yön gösteriyoruz. Lütfen videoları izleyip ne dediğimizi görmeden bu şekilde fikir yürütmeyin. Bilgi içermeyen yanlış ithamlar karalama ve iftiraya giriyor. Sevgiler, Mesut Çevik

DonanımHaber tavsiye eder ne demek :) Sizi de anlıyorum belki de bu ödüller verilecek denildi ve verildi. Bende bir şirkette çalışıyorum ve bazen istemediğim şeyleri söyleyebiliyorum. Ama bu ödül işi olmamış orada iddialıyım.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.